Precio de la acción de Młyn zbożowy Fidibus XL EUJUICERS.pl ltc

Dzięki temu uzyskujemy pełnowartościową, świeżą i całkowicie naturalną mąkę, która zawiera bogactwo substancji odżywczych m.in. witaminy z grupy B, żelazo, magnez, cenne białka, błonnik itp. W ten sposób otrzymana mka znacząco różni się od przetworzonej mąki, którą kupujemy w papierowych torebkach w popularnych marketach. M „ka „kupna” została poddana „obróbce”, przez co utraciła większość naturalnych składników odżywczych i witamin, a także znaczną część błonnika obecnego w świeżym ziarnie. Co więcej została „wzbogacona” w wiele substancji chemicznych dla przedłużenia jej trwałości.

Co więcej ważne składniki odżywcze mąki pełnoziarnistej zaczynają ginąć natychmiast po zmieleniu, a więc przedłużanie czasu przechowywania mąki, oznacza utratêz jczhcz.z. Dzięki domowemu młynkowi możesz „na bieżąco” mielić potrzebną ilość mąki, dosłownie w kilka minut, zyskując cenne witaminy i minerały w niej zawarte. Poza tym, podobnie jak kawa, mąka z czasem traci składniki aromatyczne. Świeża mąka jest znacznie smaczniejsza, dzięki czemu wypieki i dania z niej przyrządzone zyskują wyjątkowych walorów smakowych.

Młyn zbożowy Fidibus XL produkuje drobno zmieloną mąkę dwa razy szybciej niż mniejsze modele z serii Fidibus. Z silnym 600 watowym silnikiem, dużymi żarnami korundowo-ceramicznymi i misą zasypową mieszczącą ponad 1,2 kilograma ziarna. Mielenie przez zaledwie 7 minut pozwala na otrzymanie wystarczającej ilości mąki na dwa duże bochenki chleba. Młynek żarnowy Fidibus XL a solidny partner przy dużym obciążeniu, kiedy potrzebna jest trwała wydajność. Główne Zalety

• Wyposażony w żarna wykonanych z niezwykle twardego korundu (drugiego, po diamencie, co do twardości minerału na świecie) i ceramiki. Desde praktycznie niezniszczalne, nie wymagają konserwacji ani ostrzenia. Ich wynalazcą jest jeden z założycieli firmy KoMo. Żarna korundowo-ceramiczne s obecnie najlepszym rozwiązaniem w kwestii technologii mielenia stosowanej w młynach zbożowych. Sien higieniczne, antyseptyczne i nie zmieniają się nawet po wielu latach użytkowania.

• Producir jest niemiecka firma KoMo, która od kilkunastu lat przoduje w konstruowaniu i produkowaniu młynków do zboża. Jej główną zasadą jest utrzymanie wysokich standardów jakości, dlatego też wykorzystuje wyłącznie najlepsze materiały, a jej produkty konstruowane są z wielką uwagą i dokładnością. Założycielami firmy jest dwóch wybitnych konstruktorów – Peter Koidl i Wolfgang Mock, których łączy autentyczna pasja, zaangażowanie i bogate doświadczenie. Leer más 20 lat zajmują się projektowaniem i opracowywaniem urządzeń do domowego mielenia zboża. Dzięki swojej niezwykłej kreatywności i otwarciu na potrzeby i uwagi Klientów, stale opracowują nowe rozwiązania i projekty, ulepszając swoje młynki. Zwracają uwagę na każdy aspekt – prostotę budowy, łatwość obsługi, niezawodność, estetykę. Możesz być pewien, że zadbali oni o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół Twojego młynka.

banner