Praca w domu – Dodatkowa Praca – Zarabianie przez Internet – Wszystkie działy invierte bitcoin y gana

Zapisujecie, i voilà! Nagle większość skryptów zniknęła. Czasami jednak gdy ączymy się z innym serwerem aby takie pliki pobierać, przykładowo z googlem gdy mampi podpięty Analytics pod naszą stronę, nadal się czepiają o plik analytics.js (przykładowo). Aby go wyeliminować na wordpressie, pobieracie prostą wtyczkę Autoptimize (klik!) Na wordpress. Do jej ustawienia przejdziemy potem, na dole. W każdym bądź razie, pozwoli ona na wyeliminowanie ączenia się z tymi skryptami. Póki co, po wyeliminowaniu błędów z tych plików które znajdują się na naszym serwerze, przechodzimy dalej.

Część najprostsza. Po prostu wasze zdjęcia które macie dodane na stronie za dużo ważą, przez co strona wolno się wczytuję. Aby je zoptymalizować pobieracie je i wrzucanie na tą stronkę – klik !. Potrafi zdziałać cuda, na prawdę. Po zoptymalizowaniu obrazów nadpisujecie je po prostu tymi i wszystkie wasze obrazy zoptymalizują się. Nie polecam korzystania z wtyczek na wordpress które takie obrazki same kompresują, ponieważ dodają dużo kodu do naszej strony a poza tym mają wielkie ograniczenia jeżeli nie kupicie subskrypcji premium. Strona którą podałem całkowicie wam wystarczy.

Jeżeli korzystacie z WordPressa wtyczka Autoptimize którą jak wspomniałem skonfigurujemy na Samym Końcu powinna wam wystarczyć. Jednak jeżeli nie, możecie doinstalować sobie jeszcze jedną (¡klik!), Po ich zainstalowaniu wszystko powinno grać. Jednak zapytacie mnie "co, jeżeli nie mam tego pie … wordpressa?" – Sprawa do rozwiązania prosta. Ponownie przechodzimy do pliku .htaccess, i tam wklepujecie taki kod:

Enlace Kopiujecie, w linku na Samym Końcu pisze o jaki skrypt chodzi, przykładowo dla style.css będzie to (http://twojastrona.pl/costam/style.css) – w takim razie, jeżeli google mówi nam że taki kod nie jest zoptymalizowany. Przechodzimy do pliku, kopiujemy cały kod i jeżeli chodzi o css’y polecam tą stronę (klikacie cały skopiowany kod, na dole zaznaczacie Highest, klikacie Compress i wikodzi) Kopiujecie go, wklejacie w miejsce gdzie poprzednio por kod niezoptymalizowany i zapisujecie. Spokojnie, nic się nie posypie, będzie działało tak jak działało. Jednak teraz kest jest strasznie nieczytelny, więc jeżeli będziecie chcieli coś później zmienić przechodzicie ponownie na tą stronę, potz Compensé i ícono Zmieniacie to co chcecie i dalej kompresujecie.

No hay dobra, a jeżeli chodzi o HTML (HTML + PHP i inne cuda też) przechodzicie tutaj (klik!) No i ta sama taktyka co przedtem. Wklejacie, kompresujecie, przeklejacie. To samo tyczy się plików .js, ta strona także je obsługuje, po prawej stronie zmieniacie po prostu código de código en JavaScript, wklejacie i kompresujecie. Proste? Proste! W ten sposób zoptymalizowaliście sobie kod, przez co wasza strona zmniejszyła swój rozmiar.

Optymalizacji tego kodu tutaj nie będę opisywał, ponieważ po prostu powieliłbym para co jest napisane na googlu. Jeżeli chodzi o Nadaj priorytet widocznej treści – prosta sprawa, wyświetla się gdy po prostu odkładacie ważny kod na wczytywanie później. Ogólnie na wordpressie autoptimize rozwiązuje ten problem po skonfigurowaniu, na HTML’u jeżeli nic nie zmaściliście nie powinien się wyświetlać … Jeżeli chodzi o czas odpowiedzi serwera – tak samo, Autoptimidad problema zzota Jeżeli macie no ha guardado HTML a lo largo de checa więc błąd nie występuje, a jeżeli to po prostu korzystacie z słabego serwera, co więcej wam mogę poradzić – zmieńccie wtedy dostawcę.

banner