Portugalia – Hiszpania Kursy na MŚ 2018 Zakłady bez Podatku + Buenas ideas para ganar dinero de lado

Na boisku pojawią się piłkarze ze światowej czołówki, grający w najlepszych europejskich klubach, takich jak Real Madryt, FC Barcelona, ​​czy czołowe drużyny ligi angielskiej. Czekają nas więc prawdziwe Gwiezdne Wojny. Mimo iż teoretycznie większy potencjał ma zespół hiszpański, a największa gwiazda reprezentować będzie ekipę Portugalii. Mowa tu o Cristiano Ronaldo, który wraz z Realem Madryt zdobył tytuł najlepszej drużyny Europy.

Oczywiście, na boisku nie zabraknie jego kolegów z ekipy Królewskich. W pierwszej 11 La Furia Roja en pewno zagrają tacy piłkarze jak Sergio Ramos czy Isco. Na Mundialu może my za to nie zobaczyć Carvajala, który w final Champions League doznał poważnie wyglądającej kontuzji. Czy zdąży się wykurować do meczu z Portugalią? Wątpliwe, jednak jak wiadomo współczesna medycyna potrafi działać cuda i nie należy wykluczać takiej możliwości.

Z Carvajalem czy bez, zapowiada nam się widowisko na najwyższym poziomie. Hiszpanie i Portugalczycy to jedne z najbardziej utytułowanych zespołów XXI wieku, które na tym turnieju mogą zajść naprawdę daleko i niewykluczone, że nie będzie to ostatni quiosco W końcu Portugalczycy a aktualni mistrzowie Europy, ich rywale a zdobywcy tego tytułu z 2008 i 2012, a do tego mistrzowie świata z 2010 roku.

Mecz ten będzie miał jeszcze jeden niezwykle istotny podtekst – Mundial ten może być ostatnim takim turniejem dla Cristiano Ronaldo I Andresa Iniesty. Mają oni odpowiednio 33 i 34 lata i mimo iż obaj w dalszym ciągu zachwycają, trzeba jasno stwierdzić, że ich kariery mają się już ku końcowi i za cztery lata w Katarze możemy ich już nie zobaczyć.

Jak widać faworytem, ​​i to zdecydowanym, wydaje się być Hiszpania. Tak naprawdę nie powinno to dziwić, gdyż La Furia Roja wydaje się znów być zespołem, którego obawiają się wielcy futbolowego świata. Najlepszym tego przykładem jest pogrom jaki sprawili Argentynie, wygrywając aż 6: 1. Hiszpanie mają w swoim składzie zawodników grających w Barcelonie, Realu Madryt i innych klubach będących potentatami na europejskim podwórku. Bestá bez wątpienia drużyna, która walczyła będzie na tym Mundialu o najwyższe cele.

Z kolei Portugalia w dalszym ciągu bazuje głównie na umiejętnościach Cristiano Ronaldo Yo bardzo solidnej grze defensorów. Z pewnością bromea con mocna reprezentacja, jednak o mniejszym potencjale niż ich rywale w pierwszej kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata. Mimo to, są to aktualni Mistrzowie Europy i drużyna, która może pokusić się o utarcie nosa innym drużynynom zaliczanym do światowej czołówki. Niemniej, faworyzowanie przez bukmacherów Hiszpanów wydaje się być jak najbardziej zrozumiałe.

Mimo to, na tę chwilę mocniej prezentują się Hiszpanie. Piłkarze tacy jak Ramos, Asensio, Vasquez czy Isco grają na co dzień w najlepszej drużynie Europy, Realu Madryt. Wspomagają ich doświadczeni zawodnicy FC Barcelony, czyli Pique, Busquets, Jordi Alba i Iniesta. Każdy z tych piłkarzy a absolutna czołówka jeśli chodzi o grę na swojej pozycji. Zespół uzupełniają zawodnicy m.in. Atlético Madryt i czołowych drużyn angielskich. W 23 osobowej kadrze nie ma więc nazwisk przypadkowych.

Portugalczycy również z każdym sezonem wydają się silniejsi. Po kilku latach posuchy, znów znajdziemy w niej młodych piłkarzy, o których w najbliższym czasie powinno być głośno w futbolowym świecie. Wymienieni wcześniej Concaio Guedes, Andre Silva i Bernardo Silva majs wszystko co potrzebne do osiągnięcia sukcesu w światowej piłce. Jest oczywiście również niezastąpiony, a do tego niezniszczalny Cristiano Ronaldo, któremu w kolekcji trofeów brakuje już tylko mistrzostwa świata. Czy w ostatnich latach kariery zrealizuje ten cel? Wydaje się, że szanse na to są raczej niewielkie.

Hiszpanie są bez dwóch zdań faworytami tego spotkania. Trener Lopetegui tchnął w ten zespół nowego ducha i nadał mu nową jakość. Hiszpanie s w ww chwili mocniejsi od swoich rywali prawie na każdej pozycji, za wyjątkiem niesamowitego Ronaldo. Wydaje się jednak, ¿es nie uda mu się w pojedynkę rozstrzygnąć losów tego spotkania. Zdyscyplinowana taktycznie Hiszpania z ogromną ilością gwiazd powinna rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść bez straty gola. Sami jednak prawdopodobnie nie strzelą więcej niż jedną, maksymalnie dwie bramki. A w Końcu Mundial i tutaj każdy kalkuluje w pierwszej kolejności, por bramki nie stracić.

banner