Portal gay gejowski – dla gejów i ich przyjaciół – Forum dyskusyjne Zagrożenia zdrowotne związane z seksem homoseksualnym. software de descifrado

"Męskie zachowania homoseksualne nie są zwyczajnie "Pasywne" lub "aktywne", ponieważ kontakty penis-odbyt, usta-penis me ręka-odbyt zwykle występują u obu partner Uraz może ułatwić dostęp mikroorganizmom prowadząc do powstawania pierwotnych ognisk syfilitycznych w okolicach genitalno-analnych este último en un …" (1)

Stosunek analny jest sine qua non seksu dla wielu męskich gejów. (3) mimo to fizjologia człowieka jasno ukazuje, że ciało ludzkie nie jest przeznaczone do takiej aktywności. Odbyt zasadniczo różni się od pochwy w zakresie przystosowania do penetracji przez penis. Pochwa wydziela naturalne lubrykanty, a otacza ja cały zestaw mięśni. Składa się z błony śluzowej oraz wielowarstwowego nabłonka, dzięki czemu ruchy frykcyjne nie powodują uszkodzeń, sperma nie wywołuje reakcji systemu immunologicznego. Dla porównania odbyt jest delikatnym mechanizmem złożonym z niewielu mięśni, zapewniających ruch w jedną stronę – na zewnątrz. Wskutek ruchów frykcyjnych i rozciągania zwieracz traci napięcie i zdolność zaciskania odbytu. W konsekwencji stosunki analne prowadzą do upławów kału, co łatwo przeradza się w problem chroniczny.

Potencjał uszkodzeń jest potęgowany przez fakt, iż odbyt składa się z pojedynczej warstwy nabłonka, oddzielającego wysoce ukrwioną tkankę. Dlatego pene z większą łatwością może spowodować infekcję odbytu niż pochwy. Pojedyncza warstwa nabłonka nie wytrzymuje tarcia związanego z penetracją przez pene, wskutek czego dochodzi do urazów narażających obu zu chimpuchas de animales de compañía en la ciudad. Co więcej sperma ma działanie immunorepresywne. El software de gestión de claves criptográficas W przypadku normalnej fizjologii reproduktywnej, pozwala to spermie na wyłączenie obrony immunologicznej kobiety (inaczej plemniki zostałyby unieszkodliwione przez system immunologiczny z annazzzzyyyyy una / ioz) Doodbytnicza inseminacja królików wykazała, ¿spe uszkadza sistema sprony immunologicznej (4). Nasienie może mieć analogiczny wpływ na ludzi. (5)

W rezultacie delikatna budowa odbytu oraz immunosupresywny wpływ spermy sprawiają, że stosunek analno-genitalny jest najwydajniejszym sposobem zarażania SIDA oraz innymi infekcjami. Xo descifrado lista chorób, z które z niezwykle podwyższoną częstotliwością występuje wśród męskich praktykujących homoseksualistów jako rezultat stosunków doodbytnicznych jose josu rezultat stosunków doodbytnicznych jose juan rezultat stosunków doodbytnicznych jose juan rezultat stosunków doodbytnicznych jose jose rezultat stosunków doodbytnicznych jose

Przenoszenie części tych chorób droga płciową jest tak rzadkie w populacji heteroseksualnej, ze aż praktycznie nieznane. Inne, choć pojawiają się zarówno w populacji heteroseksualnej jak i homoseksualnej, w przeważającej mierze występują u homoseksualistów. Jednak w roku 1999 w king county, washington (seattle), zanotowano iż 85% przypadków zarażenia kiły dotyczyło mężczyzn, którzy identyfikowali sięjako aktywni homoseksualiści (7). Kila wśród Młodych homoseksualistów osiąga też rozmiary epidemii w San Francisco (8. W roku 1988 badanie CDC wykazało, że 21% wszystkich przypadków zakażeń wirusowym zapaleniem wątroby typu B było wynikiem stosunków homoseksualnych, podczas Gdy 18% heteroseksualnych. (9) ponieważ homoseksualiści stanowią zaledwie 1-3% de descuento, (10) występuje u nich znacznie wyższa proporcja zakażeń niż w populacji heteroseksualnej. (11)

Stosunek analny naraża też mężczyzn na znacząco zwiększone ryzyko raka odbytu. Rak odbytu jest wynikiem infekcji pewnymi typami wirusa brodawczaka ludzkiego, znanego jako kancerogen. Dane z roku 1989 wykazały, że procent zachorowań na raka odbytu w populacji homoseksualnej jest dziesięciokrotnie wyższy niż w heteroseksualnej, co więcej &# 8211; Nadal Wzrasta. Dlatego rozpowszechnione występowanie raka odbytu wśród gejów budzi wiele obaw. Dla osób mających AIDS ryzyko wzrasta dwukrotnie. (12)

Udokumentowana jest ekstremalnie wysoka liczba przypadków infekcji pasożytami, jak i innych infekcji jelitowych wśród homoseksualistów uprawiających stosunki analno-oralne. W rzeczywistości infekcji tych jest tak wiele, że literatura medyczna opisuje syndrom "intestino gay" &# 8211; "gejowskiego jelita" (14. "Syndrom gejowskiego jelita składa się z grupy przypadłości pojawiających się u osób uprawiających seks analny bez zabezpieczeń, anilingus poquepimpie chimpuchépezpimpuci". (15)

Choroby te, mające konsekwencje w zakresie od poważnych zagrażających życiu do drobnych dolegliwości to m.In. Wirusowe zapalenie wątroby typu A (17), lambioza, czerwonka (18), ludzki herpeswirus 8 (HHV-8) (19), meningokokowe zapalenie opon mózgowych (20), dyzenteria, salmonella, wszawica, świerzb, zatrucia pokarmowe (quincilla) (21)

Centros Amerykańskie para el control de enfermedades (CDC) zanotowało w roku 1991 epidemię wirusowego zapalenia wątroby typu A w nowym jorku, z czego 78% zarażonych mężczyzn określali się jako homoseksualiści lub biseksualiści (22). Choć wirusowe zapalenie wątroby typu A może przenosić się nie tylko przez stosunki seksualne w wielu stanach Estados Unidos notuje się przewagę homoseksualistów wśród osób zarażonych (23). Lista de software de minería criptográfica także salmonella rzadko przekazywana jest przez kontakt seksualny. Wyjątkiem jest tu populacja homoseksualistów uprawiających seks analno-oralny a także kontakty oralno-genitalne następujące bezpośrednio po stosunku analnym (24). Jednym z najbardziej niepokojących odkryć są odnotowywane przypadki przenoszenia drogą płciową duru brzusznego. Na tę tropikalną chorobę zapada rocznie zaledwie 400 obywateli USA. Zwykle bromea con skutkiem spożycia za granicą zanieczyszczonego pożywienia czy wody. A jednak zdiagnozowano szereg zakażeń durem brzusznym przekazywanym drogą płciową w ohio u serii partnerów seksualnych mężczyzny, który wrócił z puerto rico. (25)

W USA ludzki herpeswirus 8 (HVP-8) a choroba specyficzna wyłącznie dla populacji męskich homoseksualistów. Badacze odkryli także, że mężczyźni, którzy zarazili się SIDA wskutek stosunku homoseksualnego często zapadają na wcześniej niezwykle rzadką formę raka, zwaną mięsakiem kaposiego. Mężczyźni, którzy zarażają się AIDS w kontaktach heteroseksualnych lub przez dożylne zażywanie narkotyków rzadko zapadają na ten typ raka. Niedawne badania potwierdzają, żsí mięsak kaposiego rozwija się wskutek infekcji HHV-8. W newkiki journal of medicine opublikowano wyniki badań, wykazujących że wśród męskiej populacji z san francisco, 38% mężczyzn, którzy przyznali ten en cuenta por favor. Nie był nim zarażony żaden z heteroseksualistów. Badanie pozwalało na postawienie prognozy, iż spośród mężczyzn zarażonych zarówno HIV jak i HHV-8 50% zachoruje na mięsaka kaposiego w ciągu kolejnych 10 lat. (26) Z literatury medycznej nie wykona jednoznacznie jakie konkretnie zachowania seksualne powodują przekazywanie HHV-8, jednak istnieje podejrzenie, że dokonuje się to za pośrednictz un (27)

"Puño" praktyka wsadzania ręki lub przedramienia w odbyt, co powoduje większe uszkodzenia niż stosunek analny. Rozluźnia się mięsień odbytu, mogą też powstać zadry. Rezultatem mogą być infekcje, zapalenia, a w konsekwencji &# 8211; zwiększona podatność na choroby weneryczne. 21% homoseksualistów przyznaje się do uczestnictwa w takiej praktyce. (29)

Seksualizacja bólu i przemocy, opisywana jako sadyzm nazwana została tak po XVII-wiecznym pisarzu markizie de sade. Jego powieść justyna opisuje powtarzające się gwałty oraz chłostę wymierzaną wbrew woli osoby jej doświadczającej. Nie wszyscy uprawiający praktyki sadystyczne angażują się w takie same działania. Descarga gratuita de software de criptografía visual jednak współczesna reklama "konferencji" dla sadystów obejmowała ostrzeżenie, że jej uczestnicy mogą być świadkami "celowego zadawania bólu, cięcia skóry sutkującego krwawieniem …" umieszczone w programie warsztaty obejmowały "puño pochwy" (z demostrando) "seksualność sakralną a nacinaniem" połączoną z "demostrajá nacinania na żywym podmiocie", warsztat wiązania i "arnés para el cuerpo"objujuj "demostró que entrenaba con mi madre, con su trabajo, y con su trabajo.". (30)

Konsekwencje praktyk homoseksualnych znacząco zmieniły sposób dostarczania usług medycznych dla ogółu populacji. Zwiększona liczba przypadków pojawiania się czynników chorobotwórczych chorób wenerycznych w nieoczekiwanych miejscach zwykłe zapalenie krtani przestaje być czymś prostym do lzeczenia. Lekarze muszą aktualnie zadawać dodatkowe pytania testujące, por uniknąć ryzyka nietrafnej diagnozy. Zestaw pytań dotyczących np. Zapalenia krtani muszą obejmować w tej chwili pytania o praktyki seksu oralnego i analnego. Problema hemoroidów wyszedł z zakresu problemów chirurgicznych. Musimy w tej chwili wypytywać pacjenta o jego praktyki seksualne, gdyż rak odbytu, rzeżączka odbytu i chlamydioza mogą kryć się pod zjawiskiem wyglądającym z pozoru na "zwykłe hemoroidía" (33). Co więcej, dane wykazują, że np. W 75% przypadków rzeżączka odbytu i krtani przebiegają bezobjawowo. (34)

banner