Poradnik dla Locka bitcoin gráfico de precios de todos los tiempos

Warlock para pan mrocznej magii, przywoływacz demonów i niszczyciel wszystkiego co prawe. Jest to postać, która bez swojego demona jest o wiele słabsza, ale wraz z nim dobrze poprowadzona jest wyjątkowym wyzwaniem. Grając nią należy pamiętać, że nie steruje się jedną postacią, ale dwoma. Przywołaniec to nie miły dodatek, tylko druga połowa klasy. Warlock to jeden z najgorszych wrogów maga głównie ze względu na swego demona Felhuntera oraz Spellstone (niweluje wszystkie efekty magii na sobie i absorbuje pokaźną ilość piezażeń od magii).

– Aflicción – głównie klątwy oraz DoT-y. Aflicción a wysysanie z wroga życia, muchos oraz zadawaniu mu obrażeń co pewien odstęp czasu – powolne zabijanie przeciwnika. Bardzo przydatne w PvE ze względu na niskie zapotrzebowanie na manę. Ostatni w drzewku talent daje nam możliwość wysysania z demona muchis, co przydaje się podczas farmowania mobów. Creación de la aflicción a najszybszy sposób na bicie expa, bezkonkurencyjny pod tym względem aż do poziomu 40.

– Demonología – atrybut poświęcony głównie demonowi Warlocka, chociaż kilka talentów stąd nie odnosi się do niego – np. Abrazo demoníaco, które przydatne może być dla każdego Locka. Znajdują się tu również talenty polepszające działanie Spellstone’ów, Healthstone’ów i Firestone’ów. Talent, dla którego warto iść w te drzewko to Soul Link (30% obrażeń zadawanych Warlockowi przechodzi na demona, ponadto oboje zadaj la fama de la fama de la mano de los animales en la ciudad de México). +60 resistów).

– Destrucción – atrybut koncentrujący się na zadawaniu obrażeń, jak najszybciej i jak największych, z dużym naciskiem na czary ogniowe. Mimo tego, większość Warlocków PvP nie inwestuje w całe drzewko lecz podąża tylko drogą do Ruin (zwiększa o 100% obrażenia z criticalów czarów). Construir oparty o Destruction to wysysacz muchos dla Warlocka, dlatego na PvE często wypierany jest przez build Affliction. Warlock posiada dwa czary AoE, które są jednocześnie canalizado DoT-ami: Rain of Fire, który przydaje się w instance’ach oraz Hellfire, który może zabić osobę, która to rzuca (bardzo pomocne jest josho)

Ogólnie o demonach Warlocka: przywołanie niektórych demonów za każdym razem kosztuje Fragmento de alma, o które stosunkowo łatwo, ale zajmują trochę miejsca w plecaku. Przywołanie trwa 10 sekund (oprócz Infernala i Doomguarda) i kosztuje dużo many (zależnie od tego ile wynosi nasze max MP), chyba że zainwestuje się w talento odpowiedni w Demonología. Kiedy leci się mountem demonio "despawnuje się", ale Warlock otrzymuje z powrotem Fragmento de alma. Gdy demonio umrze, nie otrzymamy sharda. Demon zostanie gdy Warlock będzie latać zeppelinem lub płynąć statkiem bądź jeździć na własnym mouncie. Nowego demona otrzymuje się co 10 poziomów (prócz 40): 10, 20, 30, 50, 60. Są to odpowiednio: Voidwalker, Succubus, Felhunter, Infernal, Doomguard

jest średni, jego Firebolty zadają ciekawą ilość obrażeń (z zainwestowaniem w odpowiedni talent), ale jego mana szybko się kończy, dlatego warto go przywoływać tylko dla jego umiejętności Pacto de sangre, która zwiększa stsęzystkich członków drużyny. Imp będzie też konieczny jeśli jest się jedynym Warlockiem w instancie / raidzie. Ma mało HP, ale jego umiejętność Phase Shift sprawia, iż jest nietykalny o ile sam nie zaatakuje (dlatego zawsze należy mieć go na Passive!). Hacer PvP nie nadaje się.

niejednokrotnie podczas walki. Best a też świetny chwyt gdy zaatakuje postać znacznie wyższa poziomem, Seduce da czas na ucieczkę. Poza tym skillem, Succy ma dobry atak i średnią defensywę, za to jej Beso calmante (sprawia, że ​​mob "Zechce" zaatakować kogoś innego – ale innego moba nie zaatakuje) warto wyłączyć, gdyż niepotrzebnie zużywa manę a i tak nim spadnie jej znacznie HP potwór będzie atakował już nas. Jeśli kiedyś zauważysz Warlocka BEZ demona – prawdopodobnie ma Succy, która posiada, poza powyższymi, umiejętność Invisibilidad (niewidzialność). Hacer przywołania potrzebny Soul Shard.

– Felhunter – morderca magów, jego atak jest dość średni, defensywa potrafi być świetna, jeśli walczy z wrogami cuerpo a cuerpo (jego Tainted Blood osłaba ich power) lub magami (posiada bardzo dobre resisty). Ponadto, obdarza członków drużyny Paranoją (zwiększonym wykrywaniem stealth) i umie uciszyć maga na kilka sekund. Para wszystko sprawia, me refiero a dobry kompan do PvE i PvP z magami i klasami używającymi stealth. Hacer przywołania potrzebny Fragmento de alma.

– Doomguard – aby go przywołać trzeba mieć Demonic Figurine (1 golda) oraz 4 osoby, które chcą pomóc w przywołaniu i są gotowe na śmierć (bo jedna z nich umrze!). Po przywołaniu natychmiast trzeba rzucić Esclavo Demonio, albo Doomek zacznie atakowac wszystkich w pobliżu. Para imitar al demonio, który swoją ofensywą i defensywą przewyższa wszystkie powyższe, jest w stanie Dispellować buffy wroga i spowalniać jego ruchy. Doomguard może również pojawić się po zakończeniu się Curse of Doom (po 1 minucie wróg dostaje 3200 obrażeń), ma na al 10% szansy.

banner