Poradnik dla Druida por Parapsyhol, ¿qué es el comercio e inversión de bitcoins?

Z każdym levelem dostaje 5 pkt życia, 30 pkt. muchos i 10 capa. Regeneracja życia 1 punkt co 12 sekund i regeneracja many 1 punkt co 6 sekund. Gdy wykupisz promocję: 1 punkt many co 4 sekundy. Produkuje UHy, które można zwykle sprzedać po 2.5k za plecak, zarabia na tym dużo kasy. Może przyzywać i przejmować potwory, które pomagają mu w walce. Na niskim levelu może polować na mocniejsze potworki. Wadą czarodzieja i maga jest niska ilość capacidad, i wysokie ceny amunicji.

Wiele newbie myśli, że druida a "słaba" postać, nadająca się tylko do leczenia. Większość PG uważa, że ​​deber a tylko fabryka UHów. Ale jednak tak nie jest. Druid może używać najważniejsze czary ofensywne czyli HMM i SD. Może tylko tworzyć diez pierwszy zar, a z tym drugim nie ma problemu przy kupnie (zawsze ktoś sprzedaje). Jedyna wielka różnica jest taka, że ​​druid produkuje UHy a czarodziej SDki. Większe różnice można odczuć posiadając PACC, bo czarodzieje mogą używać UE, druidzi mają kilka zarów leczących przydatnych przy huntach (curación de masas, curar a un amigo).

Wiele nowych graczy, gdy pograją trochę druidem (zwykle kończą grać tz profesją przed 15 levelem) uważa że druid jest nuuudny i monotooonny. Możliwe, że na początku warto (ale nie trzeba) walczyć ze słabszymi potworkami, ale później możemy sami chodzić na dragi, necro, guardia. Który knight pójdzie sam na 30 levelu na w / w potworki? Musiałby mieć super skille i wypas sprzęt. Należy zwrócić uwagę na to, że postacie magiczne wymiatają w PvP, jeśli się komuś nudzi – nic prostszego – kilka BP HMM / SD i jazda … który rycerz czy paladyn na 30 levelu zadpapillapuyasas de cpu.

– Na nowym serwerze jest niewielu druidów (bo wielu myśli że to "słaba" postać i dlatego jest mała podaż UHów a duży popyt, więc nawet cena za BP dochodzi do 3k, druidzi przez pewien czas są najbogatszymi postaciami na nowych światach. Kase mogą wydawać np. na mana fluidy i dzięki temu mają większy poziom magiczny niż czarodzieje (bo zarodzieje mają mniej kasy).

Po wejściu na mainland, nabijamy potrzebny level i poziom magiczny Do Tworzenia HMMów. Po osiągnięciu 11 poziomu i 11 poziomu magicznego, kupujemy czar na UHy i od tej pory produkujemy na sprzedaż tylko UHy. Za zarobione pieniądze można kupić lepszy sprzęt, ahora czary, czy też wydać je na zakup HMMów (tak, tak, lepiej, v.) V. zarabiając na HMMach. A i nawet SD s mniej opłacalne od UH).

Dobrze wyposażony mag to taki, który ma przy sobie co najmniej BP UH, BP SD, BP manasów, kilka destroy fieldów. Na niższych poziomach (brakuje layer i kasy) zalecam noszenie ze sobą jednego plecaka, w którym będzie: 10 manasów, 4 SD, 4 GFB, 2 DF, przydałby siêz tego BP UH. Takie coś warto nosić ze sobą ZAWSZE, nawet gdy chodzimy po mieście, bo jest ryzyko PK.

Na odpowiednie polowanie należy miec odpowiedni sprzęt. Przykladowo, id nac na roty nie musimy ubierać manto azul i BoHów, bo po co? Starczy p-set + w-hammer. Polując np. na smokach z blokerem lub z DSami możemy zostawić prawie cały ekwipunek w depo, bo z łapy smok nam nie walnie, bo czego jest bloker, dsy. Zostawiając sprzęt w depo mamy więcej capa na runy, loot.

Szybki i w miarę opłacalny exp, szansa ma miłe itemy. Bijemy je z blokerem, lub pomagamy sobie summonami (DSy lub Orc Leadery). Lurujemy smoka, tak żeby przerzucił się na DSy, i strzelamy z HMM. Należy stać na skos od smoka żeby nie oberwać ola de fuego, dla pewności można używać zaru Mana Shield. Występują w Edron / Venore / Ankrahmun Dragon Lair

banner