Popularne giełdy Bitcoinów – Przedsiębiorcze Podlasie bitcoin hardware de minería en la India

Polska, najbardziej popularna giełda bitcoin – BitBay, na której można handlować nie tylko bitcoinami BTC, ale również ethereum ETH, litecoin LTC i wieloma innymi. Siedziba Broma de bitbay w Polsce. Giełda pobiera prowizję od uczestników rynku w wysokości od 0,25 do 0,43 proc. Kryptowaluty można na niej kupować za PLN, EUR i USD. Akceptowalnych jest kilka metod płatności:

Broma de bitbay największym podmiotem pozwalającym na wymianę bitcoina w Polsce, na stronie www.BitBay.net. Giełda umożliwia kupno kryptowalut poprzez wystawienie oferty, szybką transakcję lub handel botem. Wystawianie zleceń kupna lub sprzedaży waluty wymaga określenia odpowiadającej inwestorom ceny. Przy szybkich transakcjach mamy do czynienia z natychmiastowym zakupem lub sprzedażą wirtualnej waluty po najatrakcyjniejszym dla klienta kursie oferowanym przz innego użytkownika. Handel botem polega na wystawianiu zleceń z określeniem momentu realizacji w chwili uzyskania najbardziej satysfakcjonującej ceny.

Japońska Giełda Bitcoin dostępna pod adresem Binance.com pobla niską prowizję od inwestorów w wysokości zaledwie 0,1 proc. kwot transakcji. Pozwala na obracanie popularnymi kryptowalutami jak bitcoin czy ethereum, un ponadto 105 innymi. Wymiana dokonywana jest wyłącznie przy użyciu kryptowalut. Binance określana jest jako najlepsza giełda do wymiany bitcoinów na inne kryptowaluty (więcej informacji o kryptowalutach na stronie brokera XTB).

Binance cieszy się dużą popularnością wśród światowych inwestorów. Zapewnia wysoką jakość transakcji i szybkość działania. Organizuje promocje i konkursy. Użytkownicy japońskiej Giełdy kryptowalutowej Binance mogą ustawić podstawowy lub zaawansowany widok platformy na swoim koncie, a nawet ściągnąć aplikację na komputer czy urządzenie mobilne, zwiększając stabilzáziaziaziazanoziazanoziazanozapi

Pod adresem Poloniex.com znajdziemy giełdę kryptowalutową, pozwalającą na handel wyłącznie kryptowalutami, z bitcoinem na czele. Notowanych jest tam i 80 innych kryptowalut. Siedzibą Giełdy Poloniex.com de Stany Zjednoczone. A największa i najstarsza giełda bitcoin na świecie, która jednak ma problemy ze stabilnością. Kupimy tu bitcoiny błyskawicznie i bezproblemowo. Nie można jednak zawierać transakcji za pomocą tradycyjnych środków pieniężnych.

Kolejną giełdą kryptwalutową jest LocalBitcoins.com. Onczy ona sprzedających i kupujących, zgodnie z miejscem ich zamieszkania. Wymiana walut odbywa się między użytkownikami, una plataforma sama LocalBitcoins pośredniczy w transakcjach i dba o bezpieczeństwo. W momencie rozpoczęcia wymiany pośrednik blokuje odpowiednią ilość bitcoinów u sprzedającego i czeka na potwierdzenie płatności. Po jej otrzymaniu przelewa ustaloną ilość wirtualnych monet na konto kupującego. W celu dokonania zakupu bitcoina w serwisie LocalBitcoins należy skorzystać z wyszukiwarki, podać kwotę, walutę i lokalizację potencjalnego kontrahenta oraz wybrać preferowaną mocatności.

banner