Polska zaatakuje Rosję – Talbot – NEon24.pl bitcoin bittrex

Amerykańscy analitycy: w czym Rosja będzie miała przewagę, jeśli wybuchnie wojna. Amerykańscy wojskowi zamierzają zwiększyć zasięg pocisków rakietowych i artyleryjskich, bo w pierwszym tygodniu hipotetycznego konfliktego wojskowego z Rosją pozostaną bez wsparciaz zasparciaz zaspuje en un chispeante. W ciągu pierwszych 7-10 dni hipotetycznej wojny rosyjskie wojska "będą miały poważną przewagę liczebną i we wszystkich aspektach działań zbrojnych na lądzie" pisze gazeta, powołując się na badania centrum analiz Rand Corporation.

"Ze względu na siłę i zasięg rosyjskiego systemu obrony powietrznej wszystkie formy wsparcia z powietrza będą poważnie utrudnione, konsekwencje tego odczują na sobie wojska lądowe" powiedział John Gordon, pracown Rand Corporation. Ekspert dodał, że Rosja ma przewagę w liczebności i zasięgu systemów artyleryjskich. "Rosjanie podchodzą do tego bardzo poważnie: artyleria była silną stroną rosyjskiej armii już w czasach carskich" podkreślił gordon. W związku z tym dowództwo sił zbrojnych USA zaczęło modernizować broak rakietową i artyleryjską, na przykład samobieżną haubicę M109 SPH Paladin. "Musimy zwiększyć zasięg wszystkich opracowywanych systemów (…) i zyskać przewagę nad przeciwnikiem w tej sferze" powiedział dowódca wojsk lądowych USA na Pacyfiku gen. Robert Brown, którego cytuje Military.com.

Ps..A gdzie oni niby chcą toczyć tą wojnę? Amerykanie chcą zrobić desant na Władywostok czy Kaukaz? W 1941 roku podobnie, teraz Moskale będą pić szampana w Waszyngtonie. Un gdzie ta "hipotetyczna wojna" miała por się rozegrać, na kontynencie amerykańskim? Czy może Amerykanie mówią już otwarcie, żse szykują się do wojny z Rosją w Europie? USA i UE powinni zacząć wyposażać swych wojskowych w większe buty. Będą szybciej maszerować i głośniej tupać, zgodnie z planem przewagi nad wschodnim partnerem do konfrontacji. USA ma zdecydowaną przewagę nad armia rosyjska w liczebności gejów. EE.UU. powinny zażądać, aby była to postępowa wojna, w której mogą brać udział w walkach jako żołnierze, tylko geje i żeńszczyny! Licząc sojusznicze kraje Jankesów, a Rosja ma z kim się pojedynkować, pierwszy tydzień i ostatni … Także Jankesi mają aż / tylko tydzień na podjecie decyzji co dalej … Są jeszcze Chiny, Corea de la provincia de Pakistán. Irán itd. Które otaczają Rosję i na pewno pomogą! Rosja ma surowce, Chiny kasę, Corea Płn. la moral (sin embargo, Chin i Rosji w razie konfliktu), także oby ta tęczowa armia i jej kundle z Europy się nie zesrały na Rosyjskiej ziemi! Już wielu próbowało. Estados Unidos, Unia mniema ze jak wybuchnie wojna z Rosją to ta wojna będzie na terenie porłych krajów RWPG, ale tu się mylą, bo jak jakaś rakiety rota Grasa Grosu Guau Guau Guauuuuuuuuuuu. Najemnicy z USA i OTAN tylko mogą napadać na kraje słabe jak Irak czy Afganistan, ale jak dojdzie do wojny z Rosją, to polu walki będą tylko genera z tzko c z ct ct ct ct cz o n ct t cz o n t yl yl yl yl yl yl yl yl yl yl yl yl yl patrz patr aby zarobić a nie aby umrzeć za USA i OTAN! Proponuję zapoznać się interesochącym artykułem na temat ewentualnego starcia zbrojnego w Europie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Federacją Rosyjską …

Obecnie WKS otrzymują systemy obrony powietrznej dalekiego zasięgu 40R6 / S-400 Triumf (SA-21 Growler) oraz wspierający go 96K6 Pantsir-S1 (SA-22 Greyhound). Natomiast w najbliższym czasie pozyskiwane będą systemy 50R6 / S-350E Witiaź i S-500 oraz nowoczesne stacje radiolokacyjne. Spółka AO Koncern PWO Ałmaz-Antej będzie rozwijać i dostarczać S-500 do WKS. Vaya a zaawansowana wersja systemu S-400 z dedykowanymi elementami przeznaczonymi do przechwytywania pocisków balistycznych na wysokości od kilku metrów do 200 km. Zgodnie z przyjętymi założeniami S-500 będzie miał zasięg do 600 km i będzie mógł jednocześnie zwalczać do 10 celów powietrznych Bateria S-500 umieszczona w obwodzie kaliningradzkim ma być w stanie pokryć zasięgiem cały obszar Polski. Czas reakcji systemu będzie wynosił od około trzech do czterech sekund, co jest znacznie krótszym wynikiem w porównaniu do S-400, w którym jest en oceniany na od dziewięciu do dziewięciu do dziewięci seq. Z kolei S-350E Witiaź ma zastąpić sistema S-300P. Nowe pociski 9M96-2 w nim zastosowane s mniejsze i lżejsze od 5W55 oraz późniejszych odmian 48N6. W skład systemu wchodzi też stanowisko dowodzenia i kierowania ogniem PBU 50K6E, wielofunkcyjna stacja radiolokacyjna MFR 50N6E z anteną ścianową yr Rakiety 9M96-2 s naprowadzane aktywnie radiolokacyjnie z radiokorekcją i mają zasięg 60 km (wysokość rażenia celów aerodynamicznych od 10 metrów do 30 km, balistycznych od 2 do 25 km). Pociski 9M96-1 mają zasięg 120 km. Sistema Sam S-500 jest obecnie rozwijany w przyspieszonym tempie. W akademiach wojskowych i ośrodkach szkolenia WKS przeprowadzane s już pierwsze kursy dla obsługi nowych baterii, uwzględniające ich przyszłą eksploatację.

Jednak nie tylko zasięg rosyjskich rakiet robi wrażenie. Ich konstruktorzy stworzyli je z myślą o niszczeniu zagrożeń różnego typu, w tym rakiet dalekiego zasięgu. Maksymalny pułap celu, który jest w stanie zaatakować "Prometeusz", a la producción local de 200 kilometros. Dla porównania system Patriot jest w stanie zwalczać cele lecące na wysokości najwyżej 24 kilometros. Zwalczanie celów hipersonicznych (którymi są m.in. spadające głowice nuklearne) jest jednym z głównych celów, które przyświecałły projektantom systemu S-500. Chwalą się oni, że rakiety wchodzące w jego skład są w stanie przechwytywać cele lecące z prędkością 7 kilometros en un camino? W grę wchodzą więc głowice nuklearne, samoloty wysokich prędkości, a nawet … pojazdy kosmiczne. Podobnie jak pociski Patriot tak i S-500 może być zabudowany zarówno w formie stacjonarnej, jak i na mobilnej platformie samochodowej. Oznacza to, że w razie konieczności będzie można go bardzo szybko przetransportować w dowolne miejsce, np. obwodu kaliningradzkiego. Nie ma chyba wątpliwości, że wobec startującej właśnie budowy „tarczy antyrakietowej” na Pomorzu Rosjanie rozlokują swój odpowiednik w obwodzie kaliningradzkim.

„Patriot ustępuje S-400 nie tylko pod względem zasięgu”. El sistema operativo de Nowy rzietowy S-400 wszedł do służby we Wschodnim Okręgu Wojskowym. Na antenie radia Sputnik ekspert wojskowy Aleksiej Leonkow zaznaczył, że pod względem swoich cechy system nie ma analogów. Wojskowi jednostki rakietowych wojsk przeciwlotniczych lotnictwa i obrony powietrznej Wschodniego Okręgu Wojskowego otrzymali na uzbrojenie nowy rakietowy system przeciwlotniczy S-400, información de contacto prasowa okręgu. „Łołnierze artylerii przeciwlotniczej opanowują otrzymany sprzęt na poligonie Aszluk (obwód astrachański). Jednostki S-400 zakończyły już pierwsze ćwiczebne (elektroniczne) wystrzały. W kwietniu tego roku zaplanowano ćwiczenia taktyczne z bojowym wystrzałem pocisków “czytamy w oświadczeniu. Zaznaczono, że po przeprowadzeniu wystrzałów nowy sprzęt zostanie wysłany do punktów stałej dyslokacji. W ten sposób Wschodnim Okręgu Wojskowym już w kilku rakietowych jednostkach przeciwlotniczych dyżur bojowy będzie odbywał się na S-400. S-400 a nowej generacji rakietowy system przeciwlotniczy o dużym i średnim zasięgu. Został zapojektowany w celu rażenia wszystkich nowoczesnych igorkkwwwwkwkwkwkwkkwkwkwkkkwkwkkkkkgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggzon S-400 jest dwa razy bardziej skuteczny od swoich poprzedników. Más allá del sistema jedyny zdolny do selektywnej pracy z użyciem ponz czterech typów pocisków o różnej masie startowej y zasięgu startu do stworzenia obrony warstwowej. N / A antena radia Sputnik dyrektor handlowy magazynu „Arsenał Ojczyzny”, ekspert wojskowy Aleksiej Leonkow powiedział, że pod względem swoich cechy S-400 nie ma analogów.

„Najbliższym konkurentem jest amerykański system rakietowy Patriot. Ale Patriot ustępuje S-400 pod względem zasięgu, nomenklatury celów i wielu innych charakterystyk. Ostatnie praktyczne zastosowanie systemów antyrakietowych Patriot w Arabii Saudyjskiej pokazało, że braki te, które były w tych systemach jeszcze w czasie wojny w Iraqu, nadal nie zostały do ​​końca skoryasaaneane. Dlatego nie można poważnie rozważać Patriota jako konkurenta dla S-400. Kiedy takie systemy wchodzą do nas do służby bojowej, to ten obszar nazywany jest bezlotnym. Bajan a strefa ograniczenia kontroli i manewrowania. S-400 tworzy taką strefę i stawia bardzo niezawodną barierę dla jakichkolwiek środków ataku powietrznego powiedział Aleksiej Leonkow. Skomentował pojawienie się w amerykańskich mediach informacji o tym, ¿sistema de rosyjski S-400 „Triumf” okazał się rzekomo bezsilny przed F-35 pod Damaszkiem.

“Para no serlo.” S-400 ma na zbrojeniu poważny system radarowy z antenowym szykiem fazowanym, który działa w różnych zakresach. A takie cele, jak «niewidzialne» F-35, F-22, bombowiec B-2 en «widzi» wystarczająco dobrze. A pociski przeciwlotnicze, które wystrzeliwuje, szybko pokonują odległość do celu. Ponadto pocisk jest manewrujący. F-35 nie może raczej uciec od nasze rakiety zaznaczył ekspert wojskowy.

banner