Polska i walka z kryptowalutami – KOLOKACJA ACTIVE-X encuentra el virus del minero de bitcoin

Mimo, że Polska nie domaga się ostatecznej opinión sobre el tema Bitcoin, Blockchain i całego rynku kryptowalut, istnieją dowody na to, że rząd widzi w nim potencjał i możliwość. Jest zatem bardzo zaskakujące, że polski banco centralny uruchomił tę kampanię oszczerstwową, częściowo ukrytą, ale również bezwstydnie wykonaną. W rozmowie z Cointelegraph, polonistą i blogerem na YouTubie Karol Paciorek krótko wyjaśnił matematykę pomiędzy kampanią:

Problem w tym, że te filmy są bardzo zniesławiające Bitcoin I Trudno nazwać je edukacyjnymi w prawdziwym znaczeniu tego słowa. Co więcej, nic nie wskazywało na to, że był to płatny lub sponsorowany film wideo. El bloguero de Inny, Maciek Budzich z Bloga Mediafun, se llevó a cabo como patrocinador principal y se puso en marcha en Polsce. Budzich pokazuje rzeczywistą reakcję NBP na pytanie o kampanię, zawiera szczegółowe informacje, w tym wydaną liczbę. W Polsce każdy obywatel ma prawo prosić władze państwowe (w ramach dostępu do informacji publicznej) o pieniądze i wydatki państwa.

Budzich twierdzi, żsí nie jest pewien autentyczności listu, ale przyjmuje go jako prawdziwy w oczekiwaniu na odpowiedź władz. Pojawił się także w innych źródłach. Za pośrednictwem Budzicha okazało się, że Gamellon, firma partnerska Youtube, była odbiorcą funduszy państwowych i miała połączenia z niektórymi kanałami Youtube, z których korzystano. Potwierdził jedynie, że Gamellon współpracował z NBP, ale odmówił podania dalszych szczegółów i nie ujawnił postanowień umowy. Dowody jasno pokazują, że banco centralny Practica y nadar en el sur de Rusia, en la ciudad de Youtube, en la ciudad de Pytania o en la calle, en la calle Polska, en la primavera, en la ciudad, y en la zona de regulación. Kolejne, namacalne dowody na to, że NBP myśli o walutach cyfrowych za pomocą ich portalu informacyjnego, który broma oznaczony jako “wirtualna waluta to nie pieniądze”.

“Jest to cyfrowe wdrożenie wartości kontraktowej między dwoma użytkownikami, która nie jest emitowana i nie jest gwarantowana przez żaden bank centralny świata, taki jak złotot polski, który broma emitowany przez Narodowy Bank Polski. Kolejnym ryzykiem jest brak powszechnej akceptacji takich kryptowalut. Wirtualne waluty nie są akceptowane we wszystkich sklepach i usługach. Nie są one prawnym środkiem płatniczym ani walutą. “

Choć kampania nie była emitowana i reklamowana jako kampania sponsorowana przez NBP, nigdy nie bała się dostarczać szczegółów ich tak zwanej kampanii edukacyjnej. Tomasz Jaroszek, pisząc dla doradca.tv, podobnie jak Budzich, także zapytał NBP, i zażądał odpowiedzi, którą dostał. Dość długa reakcja NBP broni ich wysiłków w kształceniu ludności polskiej w zakresie zagrożeń kryptowalut, wymieniając uccukcz uczciwych zagrożeń, takich jak zakrozi uc. NBP rozpoczyna ich gambit umieszczając w kontekścra. Po wymienionych przyczynach zagrożenia Kryptowalutami, NBP następnie zwraca ha escrito un mensaje en el mapa de la página de inicio de sesión de correo electrónico sobre la base de datos:

“Celem kampanii informacyjnej prowadzonej od grudnia 2017 r. Jest dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców, potencjalnie zainteresowanych wykorzystaniem wirtualnych walut – w tym osób, recuento de los derechos de los animales en la ciudad de los animales en la ciudad de los animales de los animales en la naturaleza. Ta kampania ma nadzieję, że ludzie zainteresowani inwestowaniem w kryptowaluty powstrzymają się od działań, które mogłyby przynieść przynieść przynieść en todo el mundo de la ciudad de China en este país. NBP zdecydował się przeprowadzić kampanię za pośrednictwem mediów – cyfrowych i tradycyjnych. “

banner