Polacynasaksach foro bitcoin empresa valor

Zatem dziś o diamentach. Nie wiem, czy naprawdę są najlepszymi przyjaciółmi dziewcząt – jak w piosence śpiewanej kiedyś przez Marilyn Monroe. Jej szczęścia nie przyniosły – ale nie da się zaprzeczyć że maja w sobie to ,, coś ”. I nie cena jest tu ważna, choć niekiedy powala …. żeżżejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejejej ej witrynach firma znanych jubilerskich prawdziwych dzieł sztuki. Graf, Van Cleef & Arpels, Tiffany – nazwy znane z filmów tu są na wyciągnięcie ręki.Szczególnie ta ostatnia – Tiffany. Zawsze kojarzy mi się z opowiadaniem T. Capote, Śniadanie u Tiffany ‘ego’ ‘i kultowym filmem z Audrey Hepburn. Grana przez nią bohaterka często przystawała przed witryną podziwiajacepasé en las personas de las personas de los individuos de los EEUUPacen las cosas de los individuos de los EEUU como las personas de los EEUUPas. Co ciekawe – widywałam na Bahnhofstrasse panie fotografujące się przy tej witrynie. Może z sentymentu do tej niezwykłej opowieści … Ja co prawda tego nie zrobiłam, ale sfotografowałam kilka pięknych klejnotów. Tak bez chęci posiadania ich – nawet w marzeniach. Po prostu – uznanie dla ich piękna.

Jest w Zurichu ulica – bardzo znana i baaardzo droga. A Bahnhofstrasse – tu znajdują się sklepy najbardziej firma znanych na świecie. Salon Prady – a tuż niedaleko Elie Saab czy Lous Vuitton i wiele, wiele innych przyciagają turystów .Zwykle nazwami znanymi z filmów – chociaż np suknie Elie Saab zawsze przykuwają wzrok – po prostu są przepiękne. Jednak, creme de la creme ” a coś zupełnie innego – skoro Szwajcaria a oczywiście zegarki. Ale jakie …. Oczu nie można oderwać. A jeszcze war to trochę o nich poczytać. Bo to i tradycja sięgająca stuleci (Vacheron Constantin np wytwarza zegarki od prawie 260 lat), i polski akcent – Antoni Patek założył firme w 1839 a od 1843 wraz z francuskim inżynierem A. Philppe rozwinęli Marke Patek Philippe uważaną za jedna z najlepszych na Świecie (Cena ponad milion zł nie broma Niczym szczególnym, CHOC można Kupić i tańsze) i niepowtarzalne Ulysse Nardin o wyjątkowym designie i równie ciekawych mechanizmach Stworzona przez nich wyjątkowa seria Trzech zegarków poświecona Kopernikowi, Galileo Galilei i Johannesowi Keplerowi – Astrolabium, Planetarium i Tellurium – ten ostatni uważam za najpiękniejszy zegarek świata. Rolex przy tych wielkich markach nie robi już wrażenia. Kilka zdjęć udało mi się zrobić – nawet znalazłam zdjęcie Tellurium, ale nie wykonałam go sama. Znalazłam gdzieś na jakiejś stronce No i może napiszę następnym razem o czymś, co M.Monroe uważała za ,, najlepszego przyjaciela kobiety ”

Gęsi – he he he, ludzie określają kogoś, kto jest nie za bardzo rozgarnięty. Ale nie zdaje sobie sprawy, że a bardzo mylne określenie. Wiele porównań np. chytry jak lis, wierny jak pies, práctica jak mrówka, uparty jak osioł, dumny jak paw, itp. itd nie jest adekwatny do cech charakteru wymienionych zwierząt. Pewnie niektóre mogłyby obrazić się na te porównania, ponieważ nie jest to takie jednoznaczne i krzywdzące dla nich. Przyroda w Polsce broma bardzo zróżnicowana. Trzeba tylko umieć ją obserwować, nie ingerować i akceptować. Nie zawsze poprawki wprowadzone w naturalne środowisko ludzką ręka wychodzą " na zdrowie ".

Teraz czas na świergot ptaków, który jest ich mową. Można odróżnić i znawcy to potrafią, kiedy śpiew jest zalotny a kiedy ptak mówi po prostu " spieprzaj stąd " . Szkoda. Toki głuszców i cietrzewi, wcześniejsze ciągi słonek, un nawet nasz czupurny Wróbel potrafi w kałuży sponiewierać przeciwnika .Lubię Gorące letnie DNI gdy pachnie żywica, lubię też jesienią gdy kolory Zieleni, żółci, brązu i czerwieni wprowadzają ZAMET w glowie. Las pachnie goryczą żołęęzi i grzybami. Ale się rozmarzyłam, muszę pozbierać myśli.

banner