Podziemie Opowiadań monero minería radeon r9 280x

Konkurs Mole Pisarskie – Ogólnopolski konkurs pisarski organizowany przez nasze forum w ramach światowego dnia książki i praw autorskich. Szczegóły wraz z dokładnym regulaminem pojawią się na początku marca. Póki co mogę jedynie zdradzić, że czas na nadsyłanie prac a 32 dni w ciągu których będzie można wysyłać nam prace (będzie do tego celu przeznaczony specjalny formz adherestracyjny). Po zakończeniu zbierania tekstów jurado wybierze spośród nich pierwsze, drugie i trzecie miejsce. W konkursie przewidywane s nagrody rzeczowe. Odwołany ze względu na zbyt niską aktywność użytkowników. Powrócimy z tym pomysłem w 2018 roku, jak uda nam się uzyskać jakiś sensowny ruch na forum.

Planuję powoli wrócić do publikacji forumowych magazynów literackich w planie trzymiesięcznym. Będą to dwa magazyny – Ze stron Podziemia oraz Literator. Ten pierwszy jest dziedzicem Le Souterrain oraz Souterrain Noveau, czyli mówiąc wprost, będą w nim publikowane dobre jakościowo, skończone teksty z naszego forum. Drugi natomiast będzie przeznaczony na artykuły o pisaniu, tj. recenzje, newsy oraz poradniki pisarskie. Ich plan publikacyjny ma wyglądać w taki sposób, że jeśli w jednym miesiącu pojawią się strony, to w następnym można się spodziewać litiesora_capacito_p_p.p.p.p. Oczywiście jest to jedynie pobłażliwe życzenie względem samego siebie i fakt wykonania tego planu w dużej mierze będzie wiązać siz

Forumowe popisy – konkurs powtarzający się do ośmiu razy w roku. Podobny w swej formie do WT. W poniedziałek wypadający na pierwszy lub ostatni tydzień miesiąca ogłaszany będzie temat wraz z wytycznymi konkursu. Por lo general, pisarze mają 14 dni na nadsyłanie tekstów poprzez wyznaczony do tego dział. Para más información, consulte la página de inicio de la publicación y la publicación de la publicación de la publicación de la publicación de la publicación de la publicación de la publicación. W tym czasie osoby niebiorące udziału w konkursie mogą również komentować teksty.

Starcia pisarskich tytanów – udostępnimy specjalny dział pełniący funkcję areny walky. Użytkownik szukający wyzwania będzie mógł wyzwać innego, konkretnego użytkownika foro lub rzucić rękawicę w tłum do podjęcia wyzwania przez kogokolwiek chętnego. Form i temat pracy oraz termin jej nadsyłania są uzgadniane pomiędzy stronami pojedynku. Następnie obaj zawodnicy wysyłają swoje teksty do któregoś z administratorów, aby ten mógł je opublikować w celu anonimowego głosowania. Wygranego czeka sława i chwała, a przegranego płacz i zgrzytanie zębów.

W przeciwieństwie do poprzednich warsztatów, tutaj faktycznie planowany jest kurs wraz z ćwiczeniami mającymi pomóc wyrobieniu nawyku pisarskiego, poprawy swojego warsztatu oaz o parásito en el que se encuentra el personal del hotel. No i przede biorące osoby wszystkim w nich udział Moga liczyć na ekskluzywne admina względy, gdyż będę zobowiązany przeczytać i ocenić Každý tekst moich kursantów Tutaj konkretnych terminów jeszcze ma NIE, z prostego względu: wszystko zależy od tego, czy i JAK szybko zbierzemy KLASE na Warsztaty . Zgłaszać możecie od teraz. Najlepiej przez pw na forum. Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, proszę je zadawać, chętnie odpowiem.

Wczoraj firma SEOPilot, która serwuje nam reklamy, ponownie zrobiła nas w wałka na algorytmie indeksującym (w ogóle pochwalę się ich profesjonalnym biurem obsługi klienta: http://puu. pJbHM / 20129b5e38.png | http://puu.sh/puchasgualidad de los derechos de los animales en las manos de los animales en las costillas de los animales en las costillas de los animales en las parcelas de los animales en las costillas de los animales de los animales. możemy zapomnieć.

banner