Podtwórca Obyś Fiatem jeździł bitcoin trucos de ganancias 2016

Tak klątwę rzuciłbym na najgorszego wroga. Pół dnia straciłem na wyciąganiu akumulatora z tego cholernego rzęcha. Przyszło mi niestety rok temu wymienić wysłużonego pełnoletniego Golfa dieselka na nowszego, "Stilowego" Fiata. Po pierwszej zimie przekonałem się, że obcny przemysł motoryzacyjny produkuje już wyłącznie wyroby samochodopodobne, a ostatnie prawdziwe auta wypuścił ok. 97-mego roku.

Zwykła wymiana żarówki a robota desde 20 minutos (prawy reflektor) hacer ok. półtora godziny (reflektor przy akumulatorze). Większość użytkowników tego cuda techniki nie daje rady nawet z tak podstawową czynnością i jeździ do warsztatów. Również mnie pokonała jedna mała żaróweczka schowana gdzieś w otchłaniach kabli i plastikowych przeszkadzajek. Niñety nie dał jej rady także warsztat Fiata i co jakiś czas komputer pokładowy (dzięki któremu przemianowałem mój model na Fiat Fault) odsyła mnie do niego spowrotem.

Nie ma w tym samochodzie jednej rzeczy, którą można w łatwy sposób naprawić. Wszystko jest celowo skomplikowane i wymierzone w taki sposób, por nie zmieściło się żadne narzędzie. Notario público. chciałem wymienić filtr nawiewu, ale żeby go otworzyć, musiałbym rozebrać całą deskę, bo wyjęcie każdego elementu wymaga odkręcenia poprzedniego i tak bez końca. No ale wróćmy do akumulatora.

Zapieczona śruba – bierzemy WD i narzędzia. Ale ups – narzędzia są w bagażniku. A wyniku siarczystego mrozu silniczek de bagażnika nie jest w stanie otworzyć drzwi. Para kolejny wynalazek ułatwiający życie. Po co komu mechaniczny zamek od bagażnika, jak można zrobić go cudownie wygodnym, działającym na przytknięcie palca. Dzięki temu kierowca nie musi męczyć się naciskaniem prostego mechanizmu, tylko delektuje odgłosem elektrycznego dzieła inżynierów z Turynu. Nikt im nie wytłumaczył, że ich samochody mają być sprzedawane także w kraju, w którym temperatura spada czasem poniżej zera.

No dobra, zdobyłem narzędzia przez tylne siedzenie. Jest cały komplet kluczy (kiedyś się tanio wyposażyłem w markecie), psikamy WD i jedziemy. Jedziemyyyy. Po ok 40 minutach mocowania klucz zjechany. NIGDY nie kupuj chińskich narzędzi w markecie. Szkoda zdrowia i nerwów. Powoli tracę nadzieję. Idę po młotek. Chuj tam z klapkami i osłonkami, niech ta śruba puści. Poprzedni właściciel nie mógł się dostać do reflektora, więc wyciął kawał jakiegoś plastiku – chwała mu za to, mogę tam wsadzić rękę i na czuja jakoś manewrować.

Godzinie już trzęsę się z zimna, ręce mi krwawią od zadrapań, sztaby powyginane, ale śruba ni drgnęła. Nagle olśnienie. Mam stary komunistyczny klucz od taty! Nura do bagażnika i jessst. Ostatnia nadzieja. Raz! Coś huknęło. Dwa! Para była jedna ze sztab, metalowa osłona w którą wkręca się śrubę, skręciła się o 90 stopni, klucz nadal od 30-stu lat bez zadrapań. Wreszcie cud. Idzie. Odkręcone.

Nauczony przykrymi doświadczeniami z tym samochodem każdą śrubkę dokręcam już tylko tak, żeby nie wypadła. Nie wiem po kiego grzyba 3 różne mocowania dla 10-kilowego akumulatora ?? Starych samochodach stawia się go na podwoziu, nakręca ze 2 śruby i nie słyszałem, żeby komukolwiek wypadł. No dobra, pytam bez sensu, bo dobrze wiem, po co robione są obecnie samochody. Po a, żeby się psuły. Yo najlepiej w taki sposób, ¿Por trzeba było wymieniać jak najwięcej niepotrzebnych części.

Żaróweczka od podświetlenia rejestracji przepalona – jedź do ASO! Podświetlenie pokrętła nawiewu nie działa – do ASO! Przejechałeś 100 tys. km – jedź do ASO! Wyjąłeś i wsadziłeś akumulator – Engine Fault – do ASO! Moja odpowiedź na tego skurwiela to młotek i kombinerki. Tu jeszcze się tak da, bo nowszy model Opla faceta, którego spotkałem na parkingu, jest już zabezpieczony, próba wymiany żarówki kończy się tym, że komputer nie pozwala odpalić silnika. Dopiero w ASO resetują mu komputer, kasują 150 zł i wyjeżdza z nową żarówką.

akcje (116) analizador (31) analogía (40) ankieta (32) manzana (12) audusd (2) bajdurzenie (24) bessa (114) bieganie (32) bóg (2) bric (1) bux (2) certyfikaty raiffeisen (26) chf (3) chfpln (6) chiny (3) cykle (26) cytat (1) dax (16) de mello (1) dieta (5) dow jones (14) droga jest celem (11) dywidenda (20) ) ebook (7) elliot (3) elliott (2) etf (6) europa (8) eurpln ​​(2) eurusd (16) alimentado (1) fibodaty (1) película (1) firma (12) forex (16) fw20 (28) galeria (8) gbppln (2) historia (2) hossa (73) inwestowanie (258) iran (2) jpy (4) kontrakty terminowe (23) książki (24) liczby (3) linuks (1) miedź ( 9) mieszkania (3) motywacja (18) mwig40 (16) nasdaq (11) nawyki (13) newconnect (21) nikkei (15) nzdusd (1) obligacje (16) pge (19) pgn (1) pko (8) pln (25) polityka (16) polska (24) praca (15) przebudzenie (35) przemyślenia (99) pszenica (11) pzu (1) rcscraopen (6) reit (1) ropa (43) rozwój (92) rts ( 4) rut (1) sektory (9) sentyment (26) shanghai (6) sp500 (81) srebro (3) strategia (44) swig80 (46) sistema (19) szeroki rynek (17) świat (19) towary (4) tpe (3) tpsa (16) tricity ultra (7) usdchf (3) usdjpy (9) usdpln (34) peluca (63) wig20 (112) wig20usd (43) wig250 (9) wig30 (1) wolny czas (28) XAG (3) zdrowie (21) złoto (14)

banner