Planetaziemia.net precio monero en inr

Dowiedz się o fascynującej pracy jaka jest wykonywana w El Instituto Monroe, kiedy nasi goście – F. Holmes (Saltar) Atwater i Darlene Miller, Ph.D. będą wyjaśniać o świadomości z unikalnych punktów widzenia fizjologii i psychologii. Treść tematu obejmuje: wyjaśnienie faktów o falach mózgowych, doświadczenia poza ciałem, transcendentne i dysocjacyjne stany świadomości oraz wykorzystanie technologii Hemi-Sync.

Joseph McMoneagle dzieli się swoimi doświadczeniami parapsychicznego szpiega dla rządu USA podczas ery zimnej wojny. Dowiedz się o podróży Joe’go do stania się szeroko renomowanego i respektowanego Zdalnie Postrzegającego i o niektórych metodach jakich używa do uzyskiwania informacji poprzez taki sposób. Zbadaj możliwości i dojdź do uświadomienia sobie, że ta umiejętność jest wrodzona w każdym z nas. Z pewnością bromea para audycja dla sceptycznych serc!

W tej szczerej (otwartej) i ciepłej rozmowie, pan Monroe omawia niektóre ze swoich najbardziej osobistych historii i wglądów z jego doświadczeń poza ciałem. Tutaj wychodzi on poza wiele opowieści zapisanych w jego bestsellerowych książkach i oferuje on swoją niepowtarzalną perspektywę na temat: stworzenia uniwersum, czasu i tego dlaczego tu jestaśmy. Obowiązkowe dla każdego obznajomionego z jego pracą.

Dr Edgar Mitchell, por el astronauta Apollo (por el en szóstym człowiekiem, który spacerował po księżycu) i autor / wykładowca, wyjaśniania quakaska lłka kładzie pomost (otwiera szczelinę) lencería de animales de compañía en los Estados Unidos. Dr Mitchell zestawia (porównuje) przeszłe i teraźniejsze odkrycia naukowe z mistycznymi wyjaśnieniami o tym jak działa uniwersum. Diez programas pozwala twardogłowemu naukowcowi uzyskać nową perspektywę na temat zjawisk paranormalnych i daje dobrzeowany punkt widzenia a la parilla a la luz de los animales a la luz de las costas a la luz de los animales a la luz de los animales en los últimos tiempos.

Przez ponad 30 lat, Charles Tart stał na czele badań transpersonalnych i parapsychicznych. Autor kilku książek w temacie nauki i duchowości, dr Tart dzieli się odrobiną wiedzy która może być wykorzystana por rozwinąć i otworzyć dyskryminujący umysł przy wyborze duchowej śkiekieki. Inne tematy obejmują to, jak dane naukowe udowadniają doświadczenia paranormalne i jak te mogą być zintegrowane z życiem codziennym.

Tematem rozmowy w tym programie s badania nad – oraz praktyka alternatywnych metod uzdrawiania. Gari Carter, autorka książki "Curándome" (Uzdrawiając Siebie), dzieli się swą historyą jak stała się z pacjenta – uzdrowicielem. Justine Owens, pracownik naukowy z Ośrodka Badań nad Terapiami Komplementarnymi i Aternatywnymi w stanie Virginia, przedstawia naukowy punkt widzenia – dlaczego te terapie działają.

Przez ponad 40 lat, Colin Wilson por uznawany jako jeden z największych umysłów literackich naszego wieku. Od swojej pierwszej książki "El forastero" (Outsajder) aż po ostatnią "Świt Obcych", Colin spędził swoją karierę na badaniu i dokumentowaniu osobliwych zjawisk od Atlantydy począwszy a na OVNI skończywszy. Información adicional sobre la base de datos, diez sitios web de przejdzie do klasyki.

Odkrywcy s znany ze swych podróży jakie podejmują. Rosie McKnight badała rozległe niefizyczne wymiary świadomości. Wraz z Robertem Monroe, pomogła w ułatwieniu zrozumienia ludzkiej świadomości i zademostrowała poza wszelkie wątpliwości, że jesteśmy czymś więcej nez naszymi fizyzczni czi? W tym wywiadzie Rosie omawia swoją nową książkę "Viajes cósmicos – Mis exploraciones fuera de cuerpo con Robert A. Monroe" (Polskie Wydanie: Jesús 2007).

banner