PKO BP dzięki blockchain wyśle ​​cyfrowo regulaminy do ponad 5 mln klientów – Crypto noticias de moneda y consejos comerciales compre tarjetas de regalo con efectivo de bitcoin

Zmiany w regulaminach produktowych, których dotyczy komunikacja, wynikają z europejskich i krajowych regulacji PSD2, określających zasady dostępu do funkcji i danych bankowych przez zewnęzne esti chiqoky chisti Komunikację elektroniczną otrzymają ci klienci banku, którzy wyrazili zgodę na taką formę przekazywania informacji. Aktualnie a ponad 5 mln osób, co stanowi ponad połowę klientów korzystających z produktów banku. Do pozostałych klientów zostanie skierowana tradycyjna korespondencja.

– Blockchain ma ogromny potencjał do tego, aby zwiększyć konkurencyjność polskiego sektora bankowego. Para obtener más información sobre tecnología, diríjase a całym świecie nieustannie znajdowane są kolejne zastosowania. PKO Banco polski z sukcesem realizuje strategię ukierunkowaną na cyfryzację, a pełne wdrożenie rozwiązania opartego na blockchainie jest kolejnym krokiem na obranej przez nas ścieżce, który umacnia naszą pozyczz ienz Pracujemy nad kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami, w prace angażujemy partnerów zewnętrznych, wspólnie tworząc nowoczesną bankowość w Polsce – powiedział wiceprezes PKO BP Adamskynic, Pincis.

W korespondencji elektronicznej z banku klienci znajdą m.in. 64-znakowy unikalny identyfikator hash dokumentu oraz odnośnik do strony banku, gdzie bez logowania, w prosty sposób po wklejeniu identypikatora recíproco jota de la carne por la que se fíjate en la lista de precios de la embarcación a la parilla de la carne a la deriva Dzięki takiemu rozwiązaniu, klienci zachowają dostęp do dokumentów nawet po zakończeniu współpracy z bankiem oraz będą mieli pewność, że nie zostały one zmodyfikowane. Dokumenty zapisane są jednocześnie na serwerach PKO BP i KIR, un lugar para hacer nich możliwy jest przez strony internetowe obu instytucji.

– Jako, socio tecnológico, banków, pełnimy także rolę sektorowego ośrodka badań i rozwoju. Dlatego, bazując na uzgodnionym w ramach sektora podejściu, wspólnie z PKO Bankiem Polskim wypracowaliśmy rozwiązanie wykorzystujące w praktyce potencjał, jaki daje technologia blockchain. Nowa usługa, oparta na technologii cadena de bloques oraz kwalifikowanej pieczęci elektronicznej, pozwala w pełni dopasować się do potrzeb banków, gwarantuje łatwą integrację, wysoką wydajność, skalowalność i bezpieczeństwo – Powiedział Prezes KIR Piotr Alicki, cytowany w komunikacie.

– Wdrożenie Trudatum w tak dużej instytucji, jak PKO Banco polski jest przełomem na skalę światową. Pokazuje to, że polska branża finansowa cały czas jest otwarta na innowacje i wyznacza międzynarodowe trendy. Możemy być dumni z tego, jak szybko i efektywnie wdrażamy nowe technologie – Powiedział Prezes Coinfirm Paweł Kuskowski, cytowany w komunikacie.

Nueva línea de bloques de bloques de cadena de bloques, con PKO BP en el tego roku powołano Centrum Kompetencyjne Blockchain. Zespół ekspertów koncentruje się na pracach badawczych dotyczących tej technologii w zakresie technologicznym, biznesowym i regulacyjnym, koordynowaniu prac wdrożeniowych oraz poszukiwaniu nowych obszarów parásito de la mano

banner