Pierwszy tydzień z Yobetit blog.arbing.pl cadena litecoin

Wiemy na pewno że Yobetit jest platformą za pomocą której można stawiać surebety. Twórcy tej platformy utrzymują że współpracują z bukmacherami w celu generowania unikalnych surebetów. Yobetit oferuje własne kursy, które w połączeniu z kursami innych bukmacherów dają gwarancję zysku. Połączenie zakładów u kilku bukmacherów, popularnie zwane surebetem, na tej platformie nazywane jest ‚commercial’.

W serwisie wyświetlają się surebety w zdecydowanej większości oparte na Pinnacle. Jak wiadomo bukmacher ten nie limituje graczy więc można to uznać za zdecydowany plus. Niestety w danym momencie wyświetla się tylko jeden ‚trade’, użytkownik nie ma więc wielkiego wyboru, albo stawia zakład albo czeka na kolejną okazję. Oferowane zakłady gwarantują zwykle 0 – 0,5% zysku.

Ilość surebetów jakie można postawić w ciągu dnia jest mocno ograniczona a la hora de ,¿e serwis jest dostępny zaledwie w określonych z góry godzinach (4h dziennie). W niektóre dni serwis w ogóle nie udostępnia zakładów. O tym czy lub kiedy serwis będzie aktywny można się dowiedzieć ze strony https://www.yobetit.com/trading. Kiedy już serwis działa surebetów pojawia się malutko, w ciągu 2h można postawić ich maksymalnie kilkanaście, większość oczywiście na spotkania odbywające się ww weekend.

Od momentu uruchomienia serwisu Yobetit widać zdecydowane pogorszenie dostępności bukmachera Pinnacle w godzinach, w których Yobetit jest aktywny. Pierwszego dnia działania (4. marca) Pinnacle nie dawał sobie rady z obsługą tak dużej liczby użytkowników przez co postawienie zakładu w czasie 90 sekund było praktycznie niewykonalne. Czasem zamiast serwisu Pinnacle w okienku pojawiał się komunikat ‚Banned’. Z każdym kolejnym dniem wyglądało para jednak lepiej.

Duża ilość użytkowników serwisu Yobetit, usiłująca postawić w tym samym momencie zakład na Pinnacle powoduje natychmiastowy spadek kursu. Aby faktycznie zdążyć z postawieniem zakładów po odpowiednich kursach, zwykle trzeba się uwinąć w 30 a nie 90 sekund. Jak pisałem teoretycznie istnieje możliwość postawienia nawet kilkunastu zakładów w ciągu 2h, jednak część z nich jest nieatrakcyjna (np. Zysk poniżej 0,1%), części części z kiiii zi zi oi zi chi zi o kzi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi zi.

Wszystkie oferowane obecnie surebety oparte s na bukmacherach (Pinnacle, Sbobet), którzy znani s t z tego, że nie limitują swoich klientów. Załatwia a najważniejszy problema osób zainteresowanych poważną inwestycją w arbitraż sportowy. Właściciele serwisu utrzymują także, że bukmacherzy z którymi podejmują lub będą podejować współpracę nie będą nakładać limitów na użytkowników Yobetit.

Dostęp do Yobetit będzie ponoć kosztował ponad 100EUR. Przy obecnej ilość i jakości dostępnych surebetów, jest to inwestycja kompletnie nieopłacalna. Trzeba jednak przypomnieć że nie jest to jeszcze wersja finalna więc sporo może się zmienić. Jeśli ilość surebetów i czas dostępu do serwisu ulegnie zmianie, warto będzie się zastanowić nad wykupieniem dostępu.

banner