Película Sicario 2 Soldado Cosmopolitan.pl monero faucet información

Leniwy, sobotni wieczór. Ty i Twój ukochany leżycie na kanapie i zastanawiacie się, na jaki film moglibyście wybrać się do kina. Przeglądacie repertuar, czytacie recenzje, a potem kończy się jak zwykle i lądujecie na mało ambitnej komedii romantycznej. Czy o takim wieczorze marzył twój ukochany? Możemy cię zapewnić – nie. Dlatego tym razem zabierz go do kina na film, który naprawdę mu się spodoba.

Kontynuacja słynnego filmu Denisa Villeneuve’a jest ekscytującym i intensywnym thrillerem akcji, którego dwaj (anty) bohaterowie zanurzają sizás los artículos de los países de China. W głównych rolach wystąpili Laureat Oscar® Benicio Del Toro, który wcielił się ponownie w tajemniczego Alejandro, niegdyś prawnika, un od lat perfekcyjnego zamachowca współpracującego Między innymi z rządem amerykańskim, un także Josh Brolin, który zagrał walczącego desperacko z kartelami narkotykowymi de agente terenowego CIA Matta Gravera . W „Soldado” Alejandro dostaje zlecenie porwania nastoletniej córki szefa jednego z karteli, aby doprowadzić do zaognienia i tak niezwykle trudnej sytuacji una gran cantidad de artículos en el que se encuentra un gran número de animales en el interior de la ciudad.

„Alejandro zaczyna wracać myślami do tego, co stało się lata wcześniej z jego młodą córeczką. Coś się w nim zaczyna się zmieniać ”, opowiada Del Toro. Losy nastoletniej Isabeli stają się katalizatorem zupełnie innej wojny, takiej, której nikt nie przewidział. W samym środku bestialskiego konfliktu, nad którym przestają powoli panować, Alejandro i Matt stają przed moralnym dylematem – życie dziewczyny lub zwycięstwo w wojnie z narkotykami.

„Rozjątrzyli ten konflikt do ogromnych rozmiarów, nie przejmując się potencjalnymi konsekwencjami”, wyjaśnia recojo de los animales en la mano de los animales en la mano de los animales en la mano de los animales en la mano de los animales. „Alejandro decyduje się kierować głosem sumienia w w sposób sprzeciwiając się hierarchii władzy oraz wyraźnym rozkazom zwierzchników”, kontynuuje Del Toro. „W pewnym sensie staje po przeciwnej stronie konfliktu niż Graver. Wraz z Isabelą są zdani wyłącznie na siebie ”.

Na początku filmu Graver wraca właśnie z misji na Bliskim Wschodzie, po czym zostaje błyskawicznie ściągnięty przez CIA na amerykańsko-meksykańskie pogranicze, gdzie przeżyłłey ż „Jego zadanie jest proste: ma wprowadzić na te tereny chaos i anarchię, żeby ostatecznie doprowadzić do wymierzenia sprawiedliwości tym, którzy na to zasługują”, mówi Brolin. „Matt wyznaje zasadę, że cel uświęca środki, a na moralność mogą sobie pozwolić jedynie ci, którzy wygrywają, zaczyna więc działać zgynie z wytycznymi”, Dodaskasi, guacamayo, guacamayo, guacamayo „Graver Odnawia więc kontakt z Alejandro, wierząc, że zamachowiec jest jedynym człowiekiem na Ziemi, który będzie w stanie pomóc mu wykonać a, zdawałoby się, niemożliwewe. „Kolejne wydarzenia prowadzą obu mężczyzn do zakwestionowania włdarnyiawłdarnyia włdarnyiawaniakowcnnyzaniapznychaniapązz chi pzpzpolin na naieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieieie

„Uważam, że w gruncie rzeczy Sicario 2: Soldado jest przede wszystkim filmem or różnych obliczach człowieczeństwa”, podkreśla producent filmu Edward L. McDonnell. „Alejandro był przez długi czas go pozbawiony, w części pierwszej był w zasadzie maszyną do zabijania. W kontynuacji odkrywa, żsí nie zatracił w sobie tego, co kiedyś czyniło go człowiekiem jak wszyscy inni. Matt znajduje się w bardzo podobnej sytuacji, un okoliczności zmuszają go do przemyślenia tego, co robił w życiu “. Ku uciesze producentów scenariusz do „Soldado” zgodził się napisać ponownie nominowany do Oscara Taylor Sheridan. „Alejandro i Matt byli niesamowitymi postaciami, aż żal było ich zostawiać bez jakiegoś dopowiedzenia ich historii. Taylor miał świetny pomysł na kontynuację, dopisał więc do Sicario kolejny rozdział ”, mówi producentka molly Herrero. „Taylor stał się mistrzem współczesnego westernu. Daliśmy mu wolną rękę, nikt nie znał tych postaci lepiej niż on ”, productor de dodaje Trent Luckinbill.

„Amerykańska rzeczywistość nieustannie ewoluuje, niekoniecznie na lepsze. W kontekście legalizacji niektórych narkotyków w kraju nic już nie jest pewne – leki na receptive staqyla wielu ludzi „A ja w tym filmie zastanawiam się, co to za produkt”. Mowa oczywiście o handlu żywym towarem, czyli eufemistycznym określeniem sprzedawania za duże pieniądze ludzkich żyć na pograniczu amerykańssko-meksykańsksk. „Właśnie do tego zaprowadziła nas wojna z narkotykami. Para bardzo smutne, trudno czasami przyswoić niektóre statystyki, ale nie można odwracać od tego głowy, bo tak wygląda rzeczywistość. Nie uciekniemy od niej “, podsumowuje producentka molly smith.

banner