Październik cryptolocker mac 2016

Por defecto vivo o por defecto muerto, czyli paul graham o tym, że bardzo wcześnie powinno się badać wzrost swojego startupu (kalkulator do pomocy), a w związku z tym, czy – zakładając bieżące koszty i przzychody jakimś czasie będzie przynosił zysk (por defecto vivo), czy upadnie (por defecto muerto). Autor pisze także o tym, dlaczego niektóre startupy szybko zatrudniają nowych pracowników i dlaczego należy z tym uważać. Nowy pracownik to znaczne comiesięczne koszty, un nie wiadomo, czy twój startup jest już na para gotowy.

Artykuł pequeñas mejoras que pueden transformar su vida profesional (y personal) zaczyna się od stwierdzenia. Martin terminaría el siguiente libro en la serie de juegos de tronos).

Artykuł dotyczący debugowania kodu, depurador interactivo considerado dañino, którego sam tytuł już jest trendjny. Moim zdaniem autor ma sporo racji, wskazując na negatywne skutki nadmiarowego używania narzędzi do debugowania w postaci ubogich testów automatycznych i niedostatzna geniácio n gozowz goz, nz tuyo, ovalorío en los recuentos de las partes de la nave Cryptolocker 2016 spotkałem się z opinią, że kiedy dobrze stosuje się TDD, para depurador nie jest już potrzebny, bo wszystko widać w testach. Cryptid avistamientos 2016 czy samo TDD rozwiąże też wszystkie inne problemy to już jednak osobna historia.

To z kolei pojawiło się pewnego niedzielnego poranka: ¿sabe cuánto puede hacer su computadora en un segundo? Quiz z przykładami kodu w pythonie, polegający na tym, że trzeba zgadnąć – mniej więcej – ile operacji wykona się podczas sekundy. W pewnym sensie jest to wzbogacony wariant publikowanej chyba wszędzie tabelki: números de latencia que todo programador debería saber.

Dalej o wydajności: importa el peso de la página; historia sprzed kilku lat, youtube. I stronka zajmowała ponad 1 MB, więc ładowała się wolno. Udało się zbić do ok 100 KB, ale statystyki pokazały, że ładuje się jeszcze wolniej. Eurocript 2016 dopiero po jakimś czasie okazało, że wszystko przez to, że mały Rozmiar Strony pozwolił wchodzić na nią z krajów, gdzie internet jest bardzo wolny (np. Niektóre kraje afryki). Dzięki temu, że udało się ograniczyć rozmiar strony, sta ifa się ona dostępna dla szerszego grona internautów.

Być może część rzeczy chciałbyś zautomatyzować. (chciałbyś.) możesz zajrzeć jeszcze na porównanie popularnych narzędzi do orchestration (automatycznego zarządzania i koordynacji?). Enjambre, flota, kubernetes i mesos daje pogląd na to, do czego służą poszczególne narzędzia i w jaki sposób działają. Para complacer a jeden z tych artykułów, które pozwalają poskładać różne szczątkowe informacje w całość.

I jeszcze trochę o skalowalności: jedna z aplikacji, której regularnie używam do zarządzania zadaniami, o bien, j uqqq las Od dłuższego czasu przymierzam się do przerobienia jej na abastecimiento de eventos na jakiejś bardziej skalowalnej bazie. Obiecującym zestawem wydaje się być akka persistence z niejako wbudowanym mechanizmem abastecimiento de eventos i jakaś lekka baza pod spodem, np. Estadísticas de la infección Cryptolocker leveldb, albo nieco cięższa cassandra. W tej chwili aplikacja chodzi na mongo, które wydaje mi się niespecjalnie odpowiednie, jeśli w przyszłości będę chciał skalować ją horyzontalnie (dużo konfiguracji rodem z RDBMS).

W innej aplikacji stosuję markdown jako format większych opisów, zamiast zwykłego tekstu w kontrolkach formularza. Na razie wydaje się a być dobrym rozwiązaniem. W markdown pisany jest też ten blog. A jeśli chcesz zobaczyć więcej, para classeur do wydaje się super. Możesz edytować markdown na stronie, zainstalować aplikację, albo wtyczkę do przeglądarki.

Najlepsze na koniec. Crypto trading software mac od hermetycznych żartów informatycznych śmieszniejsze są tylko żarty filozoficzne. Tutaj komiks, gdzie filozofowie akurat grają w mazmorras y dragones, un pod komiksem znajdziecie ponad 600 słów tłumaczących, o co każdemu z bohaterów chodziło. I chyba większość komiksów z tej strony ma przycisk “¿no entendiste el chiste?”, Który można kliknąć, por zobaczyć rozbudowane wytłumaczenie tego, co się właśnie wydarzyło.

banner