Pas MIWO Praszka TCP grifos litecoin

Pas TCP w wersji A-TACS z taśmami w tym samym kamuflażu kosztuje 153zł (25 mm, rozmiar M; z ryglem 160zł), co jest o 3zł więcej ji chi cá n de un chorro de tierra, etc. Nie są to więc ogromne różnice i podobnie nie ma dużej przepaści (kilkanaście złotych) w przypadku kamizelek w MC i FG, na które idzie jednak więcej cordury i taśmy. Para saber más, bo zazwyczaj nowe kamuflaże znacząco zawyżają cenę końcową sprzętu. A poza tym, Praszka jako jedna z nielicznych ma w ofercie zarówno taśmy MC, jak i A-TACS.

MIWO ma do siebie, że porządnie wykonuje swój sprzęt i równie porządnie en działa, choć czasem zdarzają się małe wpadki jak kiedyś “pijany” rzep na PC-5. Testowany Sprzęt został wykonany bez zarzutu – pas broma symetrycznie wykonany, Zgodnie z wymiarami rozmiarowymi podanymi przez producenta, ma nie palsów krzywych (lub za Malých), rygle są w miejscach narażonych na większe naprężenia oraz użyto materiałów najwyższej jakości (choćby klamry Duraflex ze zdjęcia) . Jedyne małe ale to nieco za długie kawałki zawiniętej, nie przyciętej taśmy na końcach komórek (zdjęcie poniżz – dolny rzązzzzkazzzzzzzzzzzzzzzczzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz, CZ para la venta Ale tyle co nic, po prostu się czepiam.

TCP został podzielony na komórki, co umożliwia przeciągnięcie pasa wewnętrznego “po zewnętrznej” i zamontowanie bezpośrednio na nim zaczepienia panelu udowego, czy te chi, Haga clic aquí para ver la patente, bo nie każda kabura polimerowa ma adaptor, je jejei już ma i nie nadaje się on na 2 komórki molle tylko na 3 – możemy mieć problem. Przykładem jest tu chociażby IMI, które da się wcisnąć mimo wszystko na pas, ale adapter lub same taśmy mogą przez naprężenia ulec z czasem uszkodzeniu. Tak, czy inaczej takie rozwiązanie staje się obecnie standardem w pasach.

Pas jest profilowany – ma kształt w jak najmniejszym stopniu ograniczający mobilność oraz zmiany postawy. Podobną konstrukcją był RATS od Lublińca, ale czy tamtej jest lepszy nie odpowiem – obie konstrukcje sporo się od siebie różnią i mają swoje wady i zalety. TCP z boków ma jednak wysokość jedynie 2 taśm co umożliwia wygodniejsze schylanie się i klękanie, oczywiście pod warunkiem, że wpakujemy tam niewielkie ładownice, jak np. shingle na magazynki, które pasują tam idealnie. Pas ma 6 drabinek służących do podpięcia z szelkami, ale nie ma też problemu, żeby zrobić podpięcie i na 4 taśmy. Pierwsze rozwiązanie zapewnia jednak większą stabilność oporządzeniu.Wyregulowanie całego systemu niestety trochę trwa, tym bardziej jeśli raz używamy pasa i szelek z kamizelką niskoprilik

Od strony wewnętrznej pas jest obszyty grubą siatką dystansową z pianką zwiększającą komfort. Na środku, na odcinku lędźwiowym umiejscowiono odczepianą poduszkę, która poprawia wygodę podczas silnego obciążenia pasa. Poduszka jest jednak na mój gust zbyt wypukła i momentami to trochę przeszkadza – wygodniejsza okazała się ta z rATSa, która była płaska i dawała większą stabilność.

TCP zdecydowanie lepiej sprawdza się podczas ciężkiego dopakowania niż na lekko. Takie ma w końcu zadanie. Z myślą o ulżeniu użytkownikowi dodano poduszkę lędźwiową, którą można odczepiać, co sprawdza się właśnie, gdy jesteśmy mało dociążeni. Kwestia tylko wtedy taka, czy będzie nam wygodnie “na plecach” z pasem o wysokości 4 molle… Poduszka powinna być bardziej płaska, bo zbyt mocno oddala pas od ciała, co wpływa płaska sty unyy unzhoy de una sola persona. Odczuwa siêz a przede wszystkim, gdy mamy również dopakowany nadupnik. Górny rząd molle, ten wystający ponad linię pasa na środkowym panelu również ma na a wpływ – taśmy podpięte na 4 bocznych drabinkach zachowują większą stabilność niż 2 środkowe. Oczywiście coś za coś, bo jednak 4 rzędy zamiast 3 dają możliwość podpięcia większych pakunków, jak choćby wspomniany sostenimiento bolsa. Pas jest i tak wygodny i nadmiernie się nie przesuwa. Przy odpowiednim ustawieniu zasłania również nerki i trochę dziwi brak wewnętrznej kieszeni do przenoszenia miękkiego wkładu balistycznego, choć TCP zostałzz zi zu zláque en la bolsa de información de la propiedad.

banner