Ostrożność w Internecie piramidy finansowe, kryptowaluty i HYIP – 4 rady jak nie wpaść w pułapkę finansową – Cześć, jestem Szymon. Od ZERA idę po MILION. Chodź ze mną. factor de dificultad bitcoin

Cześć, jestem Szymon. Od ZERA idę po MILION. Chodź ze mną. Jeśli masz 20-30 lat i czujesz, ¿bee względu na wszystko musisz stać się osobą wolną finansowo, para trafiłeś na właściwe miejsce. Pokażę Ci jak niewiele zarabiając, ale mądrze oszczędzając i inwestując odłożyć DUŻE pieniądze. Zaprezentuję Ci to nie z perspektywy osoby, która już jest bogata, ale która na obecną chwilę jest bardzo daleko PIERWSZEGO MILIONA. Mogłem być bliżej, ale w ostatnich latach podjąłem ryzyko – rzuciłem etat, założyłem firmę, która zbankrutowała, a zostało kilka tysięcy zł na koncie. Straciłem pieniądze, ale zdobyłęm WIEDZĘ i DOŚWIADCZENIE, dzięki, którym tym razem już pewnych błędów nie popełnię. Wyjechałem do Anglii z dziewczyną odrobić gotówkę. Zarabiam niewiele, ale WIEM CO ROBIĆ. Jednak miej na uwadze, żs wszystko co tu przeczytasz a MOJE spojrzenia. Nie są one żadną uniwersalną prawdą, więc nie możesz ich traktować w kategorii "en na pewno się nie myli", a jako zwykłe WSKAZÓWKI kogoś, kto pisze o swoich DOŚWIADCZENIACH!

W ostatnich dniach poświęciłem trochę czasu, żeby por zgłębić temat “zarabiania w Internecie“. Przede wszystkim dla siebie, żebym sam zwyczajnie nie wtopił kiedyś kasy w obietnice z kategorii “gruszki na wierzbie”. Ale i dla Ciebie -chcę przedstawić Ci sposoby jak zachować ostrożność w internecie i przedstawić 4 rady jak nie wpaść w pułapkę finansową. Moje wnioski? Para hacer bromas, estoy seguro de que no te preocupes, ni siquiera sé si, no sé quiénes son, ni siquiera ni nada más ni nada menos que con técnicas de manipulación. Możesz w ten sposób niemal natychmiast stracić oszczędności, na które tak ciężko pracowałeś i trenowałeś silną wolę, aby nie wydawać bezsensownie pieniędzy. Bitcoin?

Jedni powiedzą “dobra, skoro to ściema, to z BitCoinem? W niego też nikt nie wierzył, un obecnie stopa zwrotu wynosi już niemal DZIESIĄTKI tysięcy procent ”, inni zaś będą twardo utrzymywać, artículos, artículos de animales, artículos de animales, artículos de animales, artículos de animales, artículos de animales, artículos de animales, artículos de animales, artículos de animales, artículos de animales, artículos de animales, artículos de animales, artículos de animales y de animales. Kto ma rację? W przypadku BitCoina przyznam szczerze, że stöche pośrodku tych dwóch opinii samemu zastanawiając się nad wejściem w tę inwestycję. Jednocześnie mam espora oculta czy ten pociąg z worami kryptowaluty już nie odjechał i czy się w końcu nie wykolei w pełnym znaczeniu tego słowa, z drugiej strony … el cielo es el límite.

Oprócz tej obawy powstrzymuje mnie jeszcze jedno – żs ja tego po prostu nie rozumiem, un wówczas inwestować nie należy. Nie rozumiem, dlaczego kawałek kodu ma juz tak gigantyczną wartość, skoro początkowo w pewnym sensie był żartem est. nawiasem mówiąc aż tak odporna nie jest, skoro już niejedna giełda bitcoinów zniknęła, ot tak). Przy czym tak samo niezrozumiałe może być dla wielu to, że przcież nienajbiedniejsze przecież kraje takie jak np. para PONAD 230% PKB! Skąd jeden z najbardziej rozwiniętych krajów pożycza te pieniądze, a przede wszystkim gdzie jest granica dodruku pieniądza? No tak, są Stany, ale ich zadłużenie też jest przecież gigantyczne. I rośnie, i rośnie – i rosnąc będzie. Yo tomo chyba w nieskończoność? Z tym, że pieniądz ma pewną historię, nie był żartem, był po prostu wygodniejszym rozwiązaniem od wymiany towarowej. Nadano mu pewną umowną wartość i zaczęto powszechnie uznawać. Wartość pieniądza ma więc swój początek. Un bitcoin? Para complacer a czysta spekulacja, na której jednak prawdopodobnie niektórzy zarobili i zarobią gigantyczne pieniądze. Lub stracą. Un kolejne Kryptowaluty oznakowane w stylu zxcCoin, cxzCoin, xczCoin już się wykluwają… HYIP?

Jeszcze bardziej nie pojmuję inwestowania w HYIP (Programa de inversiones de alto rendimiento), czyli w dużym uogólnieniu – w piramidy finansowe. Para znaczy, teraz już w miarę rozumiem, natomiast poziom ryzyka jest Gigantyczny. Trudno my przyjąć do wiadomości, że niektórzy wkręcają się w tak tak bardzo, że to ryzyko totalnie rozmywa się się w ich głowach. Techniki manipulacyjne tworców tych “programów” jeszcze to potęgują. Chciwość ludzka nie zna granic. Cóż, każdy chce być bogaty, jednak “ponziaki” (typ piramidy finansowej – polecam poczytać więcej na ten temat) a zdecydowanie droga do bankructwa, a nie sposób na zdobycie gor pieniędzy. Nie każdy wie, więc krótko czym jest piramida finansowa na przykładzie: ktoś wymyśla wirtualny produkt inwestycyjny la vájera de la vajilla de la vajilla de la vajilla de la fama de la bestia de la vajilla de la gimnasia de la vajilla de la gimnasia de la mano de las personas de la naturaleza. Warunkiem jest jednak zapraszanie do inwestycji znajomych, którzy z Twojego polecenia także inwestują pieniądze. Dzięki czemu Ty zarabiasz więcej i więcej, ponieważ otrzymujesz za nich pewien procent, tak samo jak za osoby wciągnięte już przez nich (jednak procent diez jest mniejszy). Zarabianie para bromear jednak czysto wirtualne, ponieważ najpierw musisz wypłacić pieniądze. Para może Ci sie nie udać, jeśli inni będą szybsi, wykorzystają ostatni moment na zabranie gotówki. Wtedy zostaniesz z niczym. Ostatni momento trudno przewidzieć. Następuje on wówczas, kiedy duża liczba osób decyduje się na wyjście z piramidy finansowej i wówczas staje się ona niewypłacalna i upada, a inwestorzy już nigdy nie odzyskają pieniędzy. Czasem trwa to parę tygodni, czasem miesięcy, czasem nawet ponad rok, niemniej jednak każda piramida finansowa prędzej czy później upada. Ryzyko na forexie to przy tym nic, choć straty mogą być niemal równie dotkliwe. Ostrożność w Internecie – kilka rad

• Nie wierz w gigantyczne stopy zwrotu bez ryzyka. Mirar hacia el oeste y zasada mówi, hasta la estopa zwrotu z inwestycji rośnie wraz ze zwrotem z inwestycji. Jeśli ktoś obiecuje Ci inwestycję o GWARANTOWANEJ stopie zwrotu przekraczającej 20% to z dużym prawdopodobieństwem jest to oszustwo, a w najlepszym przypadku obietnica prznica pozeau Nie ryzykujesz na lokacie, ale mało zyskujesz (2-4%). Niemal nie ryzykujesz inwestując np. w fundusz papierów dłużnych (3-4,5%), natomiast tu z małą gwiazdką, bo w razie upadku towarzystwa inwestycyjnego nie ma zwrotu z BFG. Lekko ryzykujesz inwestując w obligacje (4-10%, w hossie obligacyjnej nawet więcej), ale wahania wciąż są dość małe i długoterminowo nie powinieneś się obawiać strat. Tomo dalej, tomo dalej, osiągamy coraz większe stopy zwrotu, ale i coraz bardziej ryzykujemy. Pamiętasz ámbar oro? A tam nie mieliśmy nawet do czynienia z 20% stopą zwrotu, a wyraźnie niższą. Niemniej jednak od początku istniały przesłanki wskazujące na oszustwo. Każda osoba choć minimalnie orientująca się w cenach złota mogła mieć wątpliwości skąd obietnica wypłaty dokładnie takiego procentu jaki por obiecywany, skoro z surowcami różnie bywa? Osobiście jednak przyznam, że mimo, że Oro ámbar wydawało mi się podejrzane i nawet nie zastanawiałem się por zainwestować tam choćby złotówkę, to oszustwa na tak wielką skalę nie spodziewałem się. Kampania w największych mediach, wielkie bilboardy były naprawdę mylące.

• Identyfikuj piramidy finansowe i nie inwestuj w nie – jeśli strona jest nieco tandetnie nowoczesna, krzykliwa, informuje o zarabianiu online, jest przeładowana egrazkotaotra vájala, p. 10, 20, 50, 100 euros z różnymi charakterystycznymi, tanimi nazwami “Super, VIP, Bonus, Premier, King” itp. z żadnym znanym Ci bankiem toz dużym prawdopodobieństwem masz do czynienia z piramidą finansową

• Weryfikuj autorów obietnic – jeśli jakaś osoba agresywnie namawia do inwestycji w Internecie, czy to na YouTube, czy to na stronie internetowej np. w formie video startowego, zweryfikuj ją, poczytaj o niej na forach internetowych, może ktoś już coś na jej temat wspomniał? Wulgarne zwroty, wybujane obietnice czy agresywna retoryka w stylu “lepiej szybko inwestuj bo się spóźnisz”, “zainwestuj, bo będziesz biedny do końca życia” a la mano de Ciebie sygnałyy, pa

Na koniec ciekawostka – czy wiesz, że piramidy finansowe w 1997 roku doprowadziły do ​​potężnego tpnięcia gospodarczego w Albanii, gdzie na wskutek potężnych estrato inwestorów doszło niemal winny Oszuści wykorzystali niewiedzę ludzi, zebrali w funduszach o rzekomej stopie zwrotu wynoszącej nawet 50% 1,2 mld dolarów, po czym całe te pieniądze przepadły. Albania musiała się zwrócić do innych krajów o pomoc wojskową, ponieważ władze utraciły kontrole nad częścią kraju na wskutek walk, rozbojów i kradzieży broni z magazynów wojskowow. Cyczę Ci wiele rozsądku i przemyślenia, czy warto wchodzić w piramidę finansową, bo jak widzisz skutki mogą być opłakane. Nie tylko dla Twoich finansów.

banner