Organiczny rozpuszczalnik chemiczny – oleinian etylu EO do konwersji sterydów CAS 111-62-6 ¿cuánto puede hacer mincoin bitcoin?

Oleinian etylu jest estrem kwasu tłuszczowego utworzonym przez kondensację kwasu oleinowego i etanolu. Jest to ciecz bezbarwna do jasnożółtej. Oleiniano etylu jest wytwarzany przez organizm podczas zatrucia etanolem. Etylu oleiniano jest stosowany jako rozpuszczalnik w farmaceutycznych preparatach leków z udziałem substancji lipofilowych, takich jak steroidy. Znajduje również zastosowanie jako środek poślizgowy i plastyfikator. Oleinian etylu został zidentyfikowany jako primer feromon u pszczół miodnych.

Oleine etylu jest jednym z estrów etylowych kwasów tłuszczowych (FAEE), który tworzy się w organizmie po spożyciu etanolu. Istnieje coraz więcej publikacji naukowych, które sugerują FAEE, takie jak oleinian etylu jako toksyczne mediatory etanolu w organizmie (trzustka, wątroba, serce i mózg). [5] [6] [7] Spekuluje się, że oleine etylu może być toksycznym mediatorem alkoholu w płodowym zespole alkoholowym [5]. Doustne spożycie oleinianu etylu zostało dokładnie przebadane, a ze względu na szybki rozkład w przewodzie pokarmowym wydaje się, ¿lo has dicho? Be bezpieczny dla przyjmowania doustnego. [8] Oleiniano etylu nie jest obecnie zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków dla jakiegokolwiek zastosowania do wstrzykiwania. Jednakże jest on stosowany przez łączenie aptek jako nośnika do dostarczania domięśniowego, w niektórych przypadkach do przygotowywania dziennych dawek progesteronu dla podtrzymania ciąży. Badania, które dokumentują bezpieczne stosowanie oleinianu etylu w ciąży zarówno dla matki, jak i płodu, nigdy nie zostały wykonane.

Olejek etylowy BP / EP to materialł farmaceutycznej stosowany w wielu aplikacjach, takich jak preparaty farmaceutyczne, żywność, kosmetyki oraz aplikacje dla zdrowia i urody. Oleiniano etylu może działać jako rozpuszczalnik, środek połyskujący i środek zmiękczający skórę. Jest doskonałym rozpuszczalnikiem i dobrym środkiem nawilżającym. Nadaje się do pielęgnacji skóry, pielęgnacji włosów i kosmetyków kolorowych.

Broma oleyl etylu jednym z estrów etylowych kwasów tłuszczowych (FAEE), który tworzy się w organizmie po spożyciu etanolu. Istnieje coraz więcej publikacji naukowych, które sugerują FAEE, takie jak oleinian etylu jako toksyczne mediatory etanolu w organizmie (trzustka, wątroba, serce i mózg). Spekuluje się, że oleinian etylu może być toksycznym mediatorem alkoholu w płodowym zespole alkoholowym. Doustne spożycie oleinianu etylu zostało dokładnie przebadane, a ze względu na szybki rozkład w przewodzie pokarmowym wydaje się, że best bezpieczny dla przyjmowania doustnego.

Oleinian etylu jest stosowany jako rozpuszczalnik do farmaceutycznych preparatów leków z udziałem substancji lipofilowych, takich jak steroidy. Broma a stosunkowo nowy Rozpuszczalnik w dziedzinie kulturystyki, EO a kwas oleinowy z estrem etylowym. EO jest doskonałym rozpuszczalnikiem dla związków lipofilnych w preparatach do wstrzykiwań. Jego stabilność oksydacyjna pomaga przedłużyć okres trwałśści związków, a jego niska lepkość zapewnia łatwe iniekcje.

EO jest rozpuszczalnikiem, który rozpuszcza proszek steroidowy, ale jego zastosowanie polega na zmniejszeniu lepkości roztworu. Jest to cienki i drogi olej, wytworzony z etanolu, stosowany jako zmiękczacz kauczuku, rozpuszczalnik i zazwyczaj używany przez nas jako baza do sterydów rozwizzania. Zapewnia gładkie i bezbolesne iniekcje, i zawiesza związki w znacznie wyższych stężeniach niż tylko olej. (Para sprawi, że 100mg / ml Prop całkowicie bezbolesne …) Un ponieważ bromea a rozpuszczalnik, pozwala na użycie mniej benzyny benzoesanowej w twoich mieszankach, jednak BA jest nadal używane do utzyzhoyzhazhana.com

Można nawet rozważyć 50-50 kombinacji EO i GSO. EO sprawia, że ​​przekładnia jest cieńsza, a niektóre sugerują, że s bardziej bezbolesne. Z drugiej strony, niektórzy faceci nie biorą dobrze na EO i powoduje im ból. EO działa również na plastikowy / gumowy koniec tłoka strzykawki, dzięki czemu nie można trzymać narzędzia w strzykawce podczas przechowywania.

banner