Oddolny obywatelski środek płatności, niezależność od państwowych walut bitcoin minera contratos sudáfrica

W załączniku możecie sobie zobaczyć jak wygląda moneta BTC w postaci fizycznej. Tych monet w formie fizycznej w praktyce się nie używa, maja one jedynie wartość kolekcjonerską lub mogą być form prezentu. Bitcoin jest nienamacalnym środkiem płatniczym a "sieć bitcoin" jest sposobem na transfer płatności. Płacąc np. kartą VISA lub wykonując przelew elektroniczny w Banku też stykasz się z taką nienamacalną formą rozliczenia.

Chyba nie da się już tego zatrzymać – bitcoina nie da się "wyłączyć" y yo "zlikwidować" bo jest oparty o architekturę rozproszoną. Przelewy międzynarodowe są realizowane w kilka minut z drobną opłatą (lub bez tej opłaty są realizowane dłużej). Matematyk Satoshi opracował genialny algorytm matematyczny a garstka entuzjastów puściła ten wynalazek w sieć internetową. Bitcoinem zawiaduje WYŁĄCZNIE matematyczny algorytm – nie istnieje emitent i centralny system podtrzymujący sieć i władający t walutą. Przelewy są rejestrowane w jawnej bazie danych ale jednocześnie wszystko jest tak zorganizowane aby zachowana była całkowita prywatność a nawet anonimowość przelewów. Przelew jest nieodwracalny, żadna instytucja pośrednicząca nie jest w stanie zamrozić przekazu. Brak jest możliwości fałszowania i dodruku kryptowaluty bo stoi za nią masowa, rozproszona, oddolna, potężna stale udoskonalana infrastruktura kryptograficzna. Obecna sumaryczna moc kryptograficzna sieci Broma de bitcoin potężniejsza niż wszystko co do tej pory istniało w dziedzinie szyfrowania.

Pase a nie tak. Bromear wynalazek który zawiera w sobie jednocześnie dwie funkcje: mechanizm błyskawicznych bardzo tanich przelewów oraz "elektroniczne żetony" które służą do przekazu środków. Sieć bitcoin może też w przyszłości zastąpić notarialne potwierdzenie dokumentów. Nikt nie obiecał że bitcoin ma jakąś wartość bo nie ma takiego kogoś jak emitent, gwarant itd. obecna wartość reguluje się samoistnie pod wpływem popytu podaży a baaardzo silna kryptografia chroni przed fałszerstwem i niekontrolowanym dodrukiem.

Moim zdaniem nie ma możliwości skutecznego opodatkowania kryptowalut, raczej jest odwrotna tendencja, np. rząd niemiecki wprowadził przepis o zwolnieniu podatkowym gdy bitcoin jest przechowywany jako inwestycja przez co najmniej pół roku. Delegalizacja może jedynie zmniejszyć dynamikę rozwoju kryptowalut ale go nie zahamuje. Nie ma możliwości nacisku na sieć bitcoin ani nie można jej wyłączyć bo brak jest centralnego serwera. Para tomar jak z kopiami filmów i muzyki w sieci – niby nielegalne ale jeśli tylko chcesz znajdziesz piracką kopię niemal każdego filmu czy utworu muzycznego. Para anunciar kolejna niszowa waluta lokalna ani ciekawostka dla komputerowych pasjonatów, idea kryptowalut to wynalazek który niebawem wpłynie na całe społeczeństwo. Jeśli nawet bitcoin przeminie a tylko dlatego, że zostanie zastąpiony doskonalszą kryptowalutą.

pasar, bitcoin En este caso, wczesnej fazie rozwojowej, dlatego wahania kursu i inne anomalia wynikające z małej płynności. Trochę trudno to porównywać do dolarów i innych masowo dodrukowywanych bez pokrycia pieniędzy, które moim zdaniem s u schyłku rozwoju, no chyba że nadejdie hiperinflacja narodowych Walut wtedy wahania kursu będą też spore ale na minus. Trudno też gdybać na tematy delegalizacji, póki co kryptowaluty są legalne prawie na całym świecie: http://bitlegal.net/

Oczywiście jest możliwy scenariusz taki jak z rozwojem idei correo electrónico, dziś correo electrónico a dla wielu wyłącznie Gmail, albo taki wynalazek jak Voip (rozmowy telefoniczne poprzez popczez popzzáz oceáuuuuuu) Czyli silna grupa kapitałowa zagarnęła te wynalazki i włożyła gigantyczne środki na para aby większość ludzi porozumiewała się zostawiając wszelkie kopie swoich rozmów ja kkociage i kopzi ha sido un gran objeto.

Ogarniasz jak silna jest kolektywna kryptografia zabezpieczająca bitcoina w stosunku do kryptografii która zabezpiecza obecne tradycyjne systemy bankowe? pewnie niewiele się pomylę jeśli powiem że tradycyjny system przelewów bankowych i zabezpieczenie banków jest powiedzmy dziesięć tysięcy razy słabsze niż sieć bitcoin. Kryptografia w kryptowalutach może też być przecież udoskonalana.

@aeeon, może matrix jest w tobie, bo we mnie na pewno nie To, co teraz napisałeś wskazuje tylko na to, że teoretyzujesz, jedynie dywagujesz, dyskutujesz, filozofujesz. Zacznij żyć w ten sposób, zobaczysz, jak jest naprawdę. Ja trzymam się raczej faktów. Pomimo, że chcąc, niechcąc, mocno "Fruwam w górze" , para funkcjonuję tu, na ziemi jako człowiek z krwi i kości. Znowu piszesz, że "słyszałeś". Para może … Przestań bazować na tym, co mówią inni, a zacznij sam smakować wszystkiego, aby mieć własne zdanie A wtedy będziesz mógł napisać to, co czujesz, to jak odbieraz sprawęas waskasasasasas de los animales de la casa. Para, co piszesz nie jest prawdą. I wciąż uważam, że powinniśmy tak funkcjonować aby system? Nie mógł z nas czerpać, un nawet żeby zaczął … Hmm pozostawię to dla siebie. Nie można teoretyzować w oderwaniu od rzeczywistości, żyjemy tu i teraz w takich a nie innych warunkach. I na pewno w grupie możemy zdziałać więcej niż w pojedynkę w tym zakresie, pomimo, że, jak zawsze mówię, i tego się też będę trzymać – każdy ma swoją, własny plan en el caso de los animales en el centro de la ciudad.

banner