O nas TFC – Task Force Consulting multcolib

Jest ciężko, ale entuzjazm nie słabnie. Niezrażona potęgą większych kolegów 4-osobowa agencja TFC startuje w wielu przetargach i stara się pokazać swój potencja v

TFC do klasycznej oferty usług PR wprowadza tzw. Programy (aktywności specjalne) – sprofilowane akcje dedykowane konkretnym produktom, usługom, wydarzeniom – których celem jest zyskanie kontekstu pomagającego wprowadzić poeapezoszpez.z.z. Programy oferowane przez TFC s dobrze skorelowane nie tylko z działaniami stricte komunikacyjnymi marki (produktu, usługi, firmy) ale także ze strategią marketingową. Powstają koncepcje, które mogą zaistnieć w mediach bez konieczności „upraszania” dziennikarzy czy zasypywania ich komunikatami. Pomysł na media a nie wymuszona obecność.

Más información PJ szuka możliwości na realizaczę zadań z obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Nie było a łatwe zadanie – nie było zbyt wielkiego zrozumienia a tym bardziej zapotrzebowania na tego typu akcje. Pierwszym Klientem, który nie tylko docenił ale i bardzo się zaangażował w działania CSR była FFiL Śnieżka. TFC przygotowało dla Śnieżki DWA programy autorskie (Dziecięcy Świat w kolorach, Kolorowe Boiska – Szkolna Pierwsza Liga), które nie tylko realnie pomagały ale i zostały docenione przez Branze PR (nagroda MOCNI WIZERUNKIEM 2010 – nagroda przyznana przez Polski Związek PR za Najlepszy ogólnopolski społeczny Projekt ).

Praca przy tworzeniu Programów TFC wymaga przede wszystkim dobrego przygotowania i researchu. Musimy zdobyć wiedzę o specyfice produktu lub usługi: demografia, psychografia, opiniotwórcy, konkurencja, tendencje, aspiracje, kierunki… czyli wszystko to, co pomaga lepiej zrozumieć, poczuć voczini Kilka lat treningu w badaniu „tętna rynku”, w różnych środowiskach – dało agencji bezcenne doświadczenia. Pomogło też dobrze zrozumieć znaczenie pojęć takich jak: lokalny patriotyzm, właściwości regionu, czy np. szczególne uwarunkowania, preferencje emocjonalne, okoliczności dodatkowe, perspektywa odbiorcy itp.

Stabilna pozycja na rynku i wzmocnienie firmy nowymi usługami pozwala TFC rozwinąć swoją największą pasję – profesjonalne pomaganie. Mówiąc o profesjonalizmie nie mamy na myśli nabudowanych struktur ani też niepotrzebnego bełkotu branżowego. Profesjonalizm w projektach społecznych rozumiemy jako umiejętność zarządzania „spontaniczną chęcią niesienia pomocy” tak, aby efekty były możliwie najlepsze. Od szukania odpowiednich osób, przez szukanie zależności, gromadzenie zasobów i optymalizację kosztów po pokonywanie trudności, budowanie wartościowych, perspektywicznych relacji i poszina Nie da się tego powiedzieć oficjalnym językiem – mi po prostu kochamy to robić. TFC ąączy całe swoje doświadczenie, warsztat, siłę przebicia skuteczność po to por realizować projekty, które mają głęboki sens. Projekty, które pomagają i co chyba równie ważne „zarażają” ideą jak np. AXN. Nakręcamy Wyobraźnię

Państwowa Komisja Wyborcza- organizacja studia wyborczego podczas Wyborów Samorządowych 2010 oraz Wyborów hacer Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2011. Przeprowadzenie kampanii informacyjnej na temat Praw wyborczych obywateli oraz kompleksowa obsługa studia wyborczego w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej – organizacja techniczna, przygotowywanie komunikatów, Konferencji, materiałów dla Prasy, organizacja i nadzór nad wywiadami z Członkami Państwowej Komisji Wyborczej, doradztwo w kontaktach z mediami.

yo wizerunku BPI a międzynarodowa grupa zajmująca się zarządzaniem zmianą w organizacji. Polski Oddział firmy posiada wieloletnie doświadczenie w ich przeprowadzaniu, potwierdzony sukcesami i zadowoleniem dużej grupy szeroko rozpoznawalnych Marek i przez te lata wypracowała już własny, modelo autorski współpracy z Klientami, zakładający znaczący udział pracowników w procesie.

banner