O Nas – Energo-Tech litecoin descargar

Firma ENERGO-TECH rozpoczęła swoją działalność w roku 1974 jako rzemieślniczy zakład z 5-osobowym personelem wykonujący prace instalacyjne w zakresie krótkich odcinków linii kablow y / o más Po dwóch latach firma przeniosła się do Niechanowa, zwiększając zatrudnienie i poszerzając zakres wykonywanych prac przede wszystkim o budowę lini średniego napięcia i stacji transformatorowych.

Dysponując już znacznym potencjałem technicznym i kadrowym firma mogła udanie zrealizować w latach 80. Modernizację gnieźnieńskich osiedli Dalki, Skierszewo, Piekary i Arkuszewo. Korzystne opinie zadowolonych inwestorów przyciągały kolejnych klientów. Rosło zatrudnienie, przybywało sprzętu i środków transportowych. Haga clic aquí para ver los resultados de la investigación y la evaluación de la opinión pública y profesional de Wielkopolski. ENERGO-TECH udanie wszedł do grupy najbardziej cenionych wykonawców prac elektro-instalacyjnych na trudnym, bardzo konkurencyjnym rynku. Dobrą wizytówką firmowego potencjału i standardu jakościowego usług są m. En. Prace wykonane na rzecz Wielkopolskiej Giełdy Rolno-Ogrodniczej na Franowie i pobliskiego hipermarketu IKEA

W latach 90. ENERGO_TECH rozpoczął współpracę z firmami stawiającymi stacje paliw. Były wśród nich światowe koncerny ESSO, BP czy SHELL w Poznaniu oraz inwestorzy zaangażowani na wielu innych budowach poznańskich takich jak Centrum Handlowe M1 Franowo. Beiersdorf Lechia, Auchan czy Mc Donald’s. Dla polepszenia warunków socjalnych i magazynowych w 1992 roku firma przeniosła się do nowo zbudowanego obiektu w Cielimowie.

W 2002 roku Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO_TECH E. v. V. klienci i kooperanci mogą oczekiwać od tego podmiotu najwyższej jakości świadczonych usług, terminowości i fachowego doradztwa. Założeniem Strategicznym firmy ENERGO-TECH jest też utrzymanie cen na poziomie atrakcyjnym dla klientów. Dobrze dobrany park maszynowy – dźwigi, podnośniki koszowe, koparki, pojazdy transportowe – oraz specjalistyczne narzędzia oddane do dyspozycji firmowal specwalistów o wysokich kwalifikacjac en una centavo de la ciudad por la que no haya información de contacto. Jego oferta obymuje wykonawstwo robót energetycznych, linii kablowych i napowietrznych SN i NN, stacji transformatorowych, oświetlenia ulicznego, oświetlenia placów i ulic, zasilania stacji paliwi. Firma może wykonać przyciski pod jezdniami, torami i drogami. Jest przygotowana do realizacji nawet bardzo skomplikowanych prac, a dotychczasowe dokonania i rekomendacje to dobre wskazówki dla jej przyszłych klientów.

banner