O Mnie – Conrado Moreno – oficjalna strona Najbardziej Polskiego Hiszpana na Świecie monero coin noticias

Nazywam się Conrado Moreno- Szypowski, choć dla szerszej publiczności kojarzony jestem tylko z pierwszego nazwiska, jako jeden z bohaterów programan „Europa da się lubić” emitowanego przez ponad piêzzáęćedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedenedeneden Tam przedstawiany byłem zawsze jako Hiszpan i jako taki jestem kojarzony przez wiele osób. Moja Polska natura zawsze sięwczas buntowała choć dziś już bardziej złagodniała i pogodziła się nieco z taki odbiorem. Moje pochodzenie jest mieszane, urodziłem się w Madrycie i tam wychowywałem ale moja Mama jest Polką. Dlatego też zawsze czułem się zarówno Polakiem jak i Hiszpanem, jednym i drugim jednocześnie.

Występowałem w takich programach jak „Taniec z gwiazdami”, „Fort Boyard”, „Taniec na lodzie”, „Jaka to melodia”, realización de „Pytania na śniadanie” felietony w Hiszpanii i Niemczech. Latem 2008 rPu p ny ury ury Ok Ok Ok Ok Ok i mogę uznać, że były przydatne w pewnym momencie mojego życia. Dziś już wiem dokładnie czego się podjąć i co sprawia my przyjemność. Doskonale czuję się na scenie, kontakt z ludzmi, z publicznością jest tym, co lubię robić najbardziej.

En este momento, no hay comentarios, prowadzę różne wydarzenia, pokazy mody –señorita wybory m.in. señorita wybory Olsztyn, señorita wybory Ziemi Świętokrzyskiej 2009 i 2010, señorita wybory Parowozów w Wolsztynie w latach 2005, 2006, 2010, señorita wybory Miedwia – konferencje, prezentacje, finely Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suwałach i Gdańsku, eventy dla firm, gale sportowe oraz imprezy plenerowe, spotkania integracyjne. Moje prowadzenie charakteryzuje się dużą swobodą i wprowadzaniem luźnej atmosfery w nawet najbardziej poważnych wydarzeniach, pomieszanej z dużą dozą elegancji, osobistych anegdot i pierwiastki ku

Współorganizuję od 2009 roku Festiwal Flamenco w Warszawie un także pomagam od czterech lat organizować Hiszpańska Niedzielę na Solcu- imprezę związaną z odpustem Kościelnym przy Kościele Świętej Trójcy w Warszawie, miejscu w ktorým przechowywany broma najstarszy zabytek kultury hiszpańskiej w Polsce, gdzie co roku odbywają się koncerty , wystawy i spotkania łączące Polską i Hiszpańską kulturę. Niestety nie potrafię zatańczyć flamenco ale mam nadzieję, że wszystko jeszcze przede mną, byłoby paradoksalne- nauka flamenco la v., La v. Polsce, la p. Ej. nie brakuję to czemu nie uczyć się właśnie zamiast w Hiszpanii właśnie tu, w Polsce.

Jestem wyznawcą zasady „w zdrowym ciele zdrowy duch” i nie ma dla mnie dnia bez sportu, zawsze znajdę czas na trening na siłowni, bieg na świeżym powietrzu, lub pływaniez na basenie. Uprawiam także tenis, pasjonuje mnie nurkowanie- ale na razie jedynie jestem po tak zwanym chrzcie na nurka. Ostatnio także spełniłem kolejne swoje marzenie, razem z moją żoną skoczyliśmy w tandemie ze spadochronem i zamierzamy zapisać się dalszy kurs por bez pomocy instruktora skoczyć już sami.

banner