Nutrabolics Vitabolic – 60 tabl. – 105,00 PLN – Suplementy diety i odżywki – Sklep BODYPAK cryptocard mp 1 ios 11

Tabletki witaminowo-mineralne nutrabolica vitabolica zawierają bardzo dobrze dobrane składniki w odpowiednich proporcjach tak, aby nasz organizm mógł je maksymalnie wykorzystać. Połączenia chelatowe powodują, że minerały są maksymalnie wykorzystane przez organizm. Substancje chelacyjne odznaczają się zdolnością do chemicznego wiązania się z metalami i minerałami w naszym organizmie. Ódródła chelacji znane s już od roku 1893. Alfred werner w roku 1913 tiempo en la teoría de las teorías metalúrgicas. Po raz pierwszy metoda chelacji została użyta w roku 1948 w stanach zjednoczonych na pracownikach fabryki baterii, którzy ulegli zatruciu ołowiem. Jak się okazało metoda ta nadaję się świetnie w produkcji skutecznych suplementów deidad.

Składniki mineralne zawarte w vitabolic stanowią grupę związków potrzebnych do suplementacji, ponieważ organizador nasz nie potrafi sam ich syntetyzować. Można je pobierać z pożywienia, ale nie można się oszukiwać – ludzie w dzisiejszych czasach nie dbają o co jedzą. Cryptocard soft token wszystko jest robione w pospiechu więc dla tego trzeba suplementować minerały. W naszym organizmie jest kilkadziesiąt minerałów, które stanowią aż 4% wagi człowieka.

Witaminy są związkami organicznymi potrzebnymi do funkcjonowania organizmu. Wprowadzenie ich do organizmu warunkuje dobre funkcjonowanie oraz prawidłowy przebieg procesów życiowych. Nadmiar witamin nie jest też za dobry do funkcjonowania naszego organizmu. Takie zjawisko nazywamy hiperwitaminozą a brak witamina: awitaminozą. Ale nie mamy się czego obawiać naprawdę mało kto w dzisiejszych czasach może mieć hiperwitaminozę.

Tym bardziej ludzie uprawiający deporte. Jak wiadomo podczas wysiłku witaminy s tak samo zużywane jak wszystkie inne składniki pokarmowe, więc suplementacja jest wskazana jak najbardziej. Cryptocard kt 1 człowiek sam potrafi zsyntetyzować dwie witaminy A (enzymy jelitowe) oraz D (promienie ultrafioletowe). Brak witamin u człowieka charakteryzuje się osłabieniem organizmu, brakiem energii codziennego dnia, ogólnym złym samopoczuciem. Zahamowaniem wzrostu, słabszym wzrokiem, anemią, schorzeniami skór.

Jednym ze składników naszego preparatu vitabólico broma me gusta. Cryptocard monitor likopen jest węglowodorem nienasyconym oraz bardzo silnym antyutleniaczem. Należy do rodziny karotenoidów jest naturalnym pigmentem występujący u ludzi i roślin. Jest najlepszym antyutleniaczem chroni przed zawałem serca, chorobami neurologicznymi, przed rakiem prostaty. Nie jest do końca jasne jak likopen chroni komórki praki rakiem i doprowadza je do zagłady. Badania dowodzą że komórki potrafią się odbudowywać na poziomie międzykomórkowym. Zdrowe komórki komunikują się z sobą, jeśli występują jakieś nieprawidłowości komunikują się zmuszają wtedy chore komórki do samobójstwa w drodze apoptozy. Komórki nowotworowe tracą takie połączenie więc nie są wrażliwe we podobne sygnały. Likopen występuje obficie w pomidorach, keczupach, arbuzach, owocach dzikiej róży. Ale również w naszym produkcie który jest przydatny dla każdego człowieka.

banner