NowyBike bitcoin calculadora de moneda

• Skalowalność systemu pozwala uzyskać oczekiwany zasięg. Descargue la batería 17,5Ah a ok 70-80km z pedałowaniem i 30-40km be pedałowania. Dzięki możliwości dokładania dodatkowych baterii zasięg Można Zwiększać wedle własnych oczekiwań. Przy umiejętnym korzystaniu ze wspomagania i ładowania rekuperacyjnego można przejechać ok 100 km. Zasięg Można Zwiększać kupując pojemniejszą baterię lub zabierając w podróż dodatkowe pakiety i / lub ładowarkę.

• Maksymalny momento obrotowy i moc w silnikach elektrycznych jest dostępna od razu. Przyśpieszenie w zestawie S-2100 jest bardzo wyraźnie odczuwalne, wynosi ok 3-5s hacer 50 km / h. Na skrzyżowaniu i tzw. światłach rzadko który samochód może przyśpieszeniem dorównać eBike’owi zbudowanemu na tym zestawie. Przyśpieszenie w zestawie S-3000 jest na tyle duże że wymaga doświadczenia kierowcy. Przy maksymalnym otwarciu przepustnicy należy uważać aby eBike nie stanął na tylnym kole i aby rower nie wyjechał spod kierowcy. Dla doświadczonych rowerzystów jazda na tylnym kole także nie stanowi najmniejszego problemu.

• ¡NIE! Można całkowicie odłączyć wspomaganie a świadomość że zawsze można je włączyć zachęca do dalszych wycieczek i pokonywanie terenów które normalnie nie sązżliwe do przékékáká cháchichon chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi ha quiqo ha sido seleccionado para este perfil. Ponadto ruch i pedałowanie powoduje wydzielanie endor fi n substancji odpowiedzialnych za uczucie szczęścia. Para uczucie jest uzależniające i zwiększa chęć jego podtrzymywania. Dodatkowo można wkładać tyle samo wysiłku co jeżdżąc na zwykłym rowerze tylko wtedy prędkość jest o 20-25 km większa!

• Zdecydowanie tak! Jednym z założeń projektu NowyBike El sistema de broma "uruchomienie" ludzi hacer aktywności. Dzięki "miękkiemu" startowi i oszczędzaniu stawów jest to doskonały sposób na rehabilitację i zwiększanie sprawności. W zespole pracują także lekarze, w tym ortopedzi i zalecają taki sposób dbania o narząd ruchu i ogólną kondycję. Oczywiście każdy pacjent jest inny i należy się skonsultować z lekarzem specjalistą co także umożliwiamy.

• Nie zaobserwowaliśmy do tej pory aby po roku prawidłowego użytkowania pojemność baterii spadła więcej niż 5% Bateria jest elementem eksploatacyjnym i ulega zużyciu. Zaprojektowana na użytkowanie w okresie 3-5 lat lub więcej. Koszt takiej baterii w przeliczeniu na 100 km to ok 1-2 PLN Jest to oczywiście także zależne de sposobu jej używania i prawidłowo bateria eksploatowana może starczyć na dłużej. Gwarancja wynosi 24 miesiące. W tym okresie prawidłowo bateria eksploatowana nie powinna stracić więcej niż 30% swojej pojemności.

• dla wydłużenia żywotności Baterii nie zaleca się pełnego jej rozładowywania (zaleca się doładowywanie Baterii na bieżąco), • nie należy przechowywać Baterii w PELNI naładowanej lub rozładowanej dłużej, niż przez 2 tygodnie, • w przypadku konieczności dłuższego przechowywania Baterii (np. Przez zīme) należy przechowywać ją naładowaną w okolicach nominalnego napięcia tj. 48V dla baterii 48V (13s) lub 72V dla baterii 72V (20s) – tj. De acuerdo. połowa pojemności, • nie należy przechowywać baterii w temperaturze ujemnej, • zaleca się ładowanie baterii w temperaturze powyżej 10 ° C (rozładowywanie (np. podczas jazdy) jest dopuszczalne w temperaturach ujemnych do -20 stopni.

• Możliwość jazdy bez wspomagania elektrycznego jak na zwykłym rowerze, tryb miejski czyli 250W i 25km / h oraz Podobnie jak samochody mogą teoretycznie przekraczać prędkość 250 km / h ale mają założoną blokadę, w trybie miejskim eBike także ma założoną blokadę i nie przekracza ustawowych parametrów.

• Silniki mają bardzo dużą moc i istnieje ryzyko że jeśli koło nie będzie odpowiednio mocno dokręcone, podczas przyśpieszenia obróci się wokół osi co może spowodowaic zerwanie zerwanie zi zozzotazinazcazotazotazotazotazotazotazotazotazotazotazotazotazinaz Prawidłowo zamontowana blokada osi obrotu zapobiega takiej sytuacji. Dodatkowo dzięki specjalnemu kształtowi może pomóc w solidnym montażu koła do ramy.

banner