Nowy projekt promowany przez Crypto University Zarobek i Rozwój aplicación de Bitcoin Miner para Windows 7

Moi Drodzy, mam wielką przyjemność przedstawić Wam coina, o którym wspominałem w poprzednim artykule. Ponieważ bromea a projekt promowany w głównej mierze przez Universidad crypto (ich fanpage znajdziecie klikając w ten tekst), poniżej przedstawiam Wam oficjalne wprowadzenie w projekt. W kolejnych dniach z pewnością możecie liczyć na kolejne informacje i aktualności.

Od ponad miesiąca przygotowywaliśmy dla Was nowy projekt, który chcieliśmy zaprezentować Wam w najbliższym czasie. Naszym celem było wraz z twórcami tej kryptowaluty przygotować się na 110%, por móc przekazać Wam w pełni zweryfikowane i opracowane informacje. Jednakże ze względu na zaistniałe sytuacje i pojawiające się w sieci komentarze musimy się z Wami podzielić t informaccą wcześniej oazásasas de las partes de las partes de la vista de las partes de las partes de las partes de la gente de las partes de las cosas de la naturaleza Kryptowaluta, którą chcielibyśmy Wam przedstawić para:

Kilka dni temu pojawiły się w internecie o planowanym pojawieniu się XIN na BitBay’u. Oficjalne stanowisko Fundacji Economía infinita jest takie, żę nie mogą jeszcze podać 100% terminu gdyż ten jeszcze nie został potwierdzony. Ale wszystko wskazuje na to, że pojawi się on na tej giełdzie w niedalekiej przyszłości. Potwierdzono także obecność Sylwestra (właściciela BitBay) na Evencie XIN dnia 11 listopada 2017 w Zurychu, na którym także będziemy i zrobimy relację.

Najważniejszy powód to ostrożność. Ważniejsze dla nasz jest bezpieczeństwo waszego kapitału niż zysk, który wygenerujemy. Dlatego nie chcieliśmy ryzykować wypuszczania informacji bez 100% przygotowania. Niestety ktoś dla własnych celów upublicznił informację, która nie mogła być rozpowszechniona. Dlatego musimy przekazać te informacje dziś. Mam nadzieję, że zrozumiecie nasze działania. Poniżej przedstawię kolejne powody, które wpłyneły na to, że dostajecie te informacje dziś, a nie dwa dni temu, gdy pojawiło się info o BitBayu w internecie.

– w tym momencie wiele z funkcji blockchaina już działa, kilka z nich będzie działać w ciągu miesiąca, a z każdym kolejnym będą pojawiać się nowe. Projekt jest bardzo przyszłościowy i posiada ogromny potencjał. Dziś jest niesamowita okazja do tego, aby być częścią tego projktu, kiedy praktycznie nikt o nim nie słyszał poza małi spasłecznozinazinazinazinazinazinazinazinazinazinazinazinazinazinazinazinazanazotzotazinazotazotazinazinazotazinazinazinazinazinazinazinazinazinazinazinazotazinazotazota

– społeczność IE ma duży wpływ na decyzje związane z projektem, a dzięki temu. Istnieje fundacja, która posiada 10% głosu oraz coinów. Best a dość skomplikowane i trudne do wyjaśnienia w kilku zdaniach.

– po zapoznaniu się z whitepaper Infinity Economics nie trudno dojść do wniosku, ¿w w tym blockchainie tkwi ogromny potencjał na przyszłość! Bitcoin posiadając zaledwie jedną funkcję osiąga ogromne notowania, XIN natomiast posiada zarówno wystarczalną dla wszystszotskaspezas de laca de los animales de la prenda de fuego y otras piezas de recambio. niedalekiej przyszłości z obecnych $ 0,035 [cena z 6.11.2017 z ok. 8:00, w momencie publikacji tego wpisu o 20:30 cena XIN wynosi już $ 0,057 – już 63% więcej! – Dop. Michał M.] jego cena może skoczyć nawet do $ 5- $ 10 za sztukę

banner