Nowoczesna sieć z przełącznikami HP litecoin asic minería hardware

No hay comentarios en este manual de Europie dostawców artykułów elektrotechnicznych, instalacyjno-sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych. Swoją działalność spółka rozpoczęła w fińskim mieście Turku, gdzie w 1913 roku Alfred Onninen założył małą firmę o profilu hydraulicznym. Firma szybko się rozwijała, poszerzając profil i zasięg swojej działalności. Już w latach 30. i 40. ubiegłego stulecia Onninen osiągnął na rodzimym rynku pozycję liczącego się hurtowego dostawcy w branży technicznej. W latach 50. spółka zdobyła wielu lojalnych klientów, kolejne dziesięciolecia przynosiły styy wzrost obrotów. Instrucciones de uso: handlowy i rozbudował sieć punktów sprzedaży. W latach 80. XX wieku rozpoczęto realizację długoterminowych projektów w zakresie logistyki i technologii informatycznej, przygotowując tim timymym grunt dla zaawansowanych rozwiązań XXI wieku. Dziś Onninen skutecznie prowadzi swoją działalność na terenie Finlandii, Norwegii, Szwecji, Polski, Rosji, Litwy, Łotwy i Estonii.

Różnorodność kulturowa Grupy w połączeniu ze zróżnicowanym rozwojem poszczególnych regionów nadają działaniom Onninen szczególny, dynamiczny charakter. Onninen pragnie być więcej niż tradycyjną Firma Hurtowa – chce stac się dla swoich klientów i dostawców najlepszym partnerem handlowym, oferującym nie tylko asortyment kilku Branz w miejscu Jednym, ale również doskonały serwis i sprawdzone rozwiązania w zakresie zarządzania i Dystrybucji materiałów Technicznych. WYZWANIE

W Polsce spółka prowadzi działalność na terenie całego kraju dzięki sieci 38 hurtowni, Centrum Dystrybucyjnego w Teolinie koło Łodzi i systemowi zamówień internetowych OnnShop. Sprawną komunikację i wymianę danych, w tak rozproszonej terytorialnie organizacji, umożliwiała infrastruktura sieciowa, której szkielet został zbudowany w oparciu o przełączniki firmy Alcatel.

„Poprzednie rozwiązanie służyło nam ponad 5 lat. Korzystaliśmy z niego na zasadzie dzierżawy, więc gdy umowa dobiegła końca, stanęliśmy przed koniecznością zakupu nowych urządzeń. Postanowiliśmy wtedy sprawdzić inne dostępne na rynku urządzenia. Dotychczas używany sprzęt był już przestarzały technologicznie i mało wydajny. Przełączniki nie oferowały choćby obsługi Spanning Tree per VLAN, co dziś jest już standardem. Dlatego Spółka poszukiwała nowego rozwiązania, które zagwarantowałoby wysoką jakość i bezawaryjność działania".

"Otrzymaliśmy kilka propozycji, ale, biorąc pod uwagę stosunek funkcjonalności do ceny, najkorzystniejsza okazała się oferta na urządzenia firmy HP przedstawiona przez firmę Fast Sp. z o.o .. Do wyboru przekonały nas m.in. możliwości techniczne urządzeń oraz wieczysta gwarancja na przełączniki, która obowiązuje tak długo, jak długo są one w posiadaniu pierwszego nabywcy, czyli firmy Onninen".

Detalles del proyecto, konfigurację oraz instalację przełączników HP serii 2920-48G i serii 2530-24 / 48 w centrali firmy oraz 38 oddziałach terenowych. Zarówno Onninen jak i Fast mają bogate doświadczenie związane z różnymi wdrożeniami i doskonale zdawały sobie sprawę, że implementacja rozwiązania przy tak rozproszonej organizacji wymaga starannego valenciano chacala chinicida chiota de venada de corral. Dlatego pierwszym etapem implementacji było wspólne przygotowanie harmonogramu prac.

"Nasza spółka stale się rozwija, a co za tym idzie, jej środowisko informatyczne również jest coraz większe. Dotychczas nie posiadamy oprogramowania do zarządzania siecią, ale być może kolejnym krokiem będzie jego zakup. Z pewnością centralne zarządzanie systemami IT pozwoli zredukować koszty i zwiększyć efektywność działań. Para właśnie mamy na celu, wprowadzając kolejne rozwiązania do organizacji".

banner