Noticias – Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu, el mejor software de minería litecoin

19 grudnia 2016 roku uczniowie Klas pierwszych Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu wraz ze swoimi wychowawczyniami – paniami przybyli beata Wiland oraz ELZBIETA Lemieszewską hacer Biblioteki szkolnej, aby zapoznać się z księgozbiorem jej, zasadami korzystania z niego oraz aby wziąć udział w uroczystym pasowaniu na czytelnika biblioteki szkolnej.

Pierwszoklasiści złożyli wizytę w Świecie Basni leyenda i, uczestnicząc w przedstawieniu przygotowanym przez uczniów Klas drugich i trzecich szkoły podstawowej pod kierownictwem PANI Marii Anny Lenard, un także wzięli aktywny udział w quizie, którego celem było odgadnięcie, jaka postać literacka lub filmowa zaprezentowała się przed Nimi . Chodziło o dokładnie wysłuchanie prezentacji słownej i rozpoznanie literackiego bądź filmowego bohatera.

Młodzi aktorzy przebrani za postacie z baśni w sposób profesjonalny jak na swój wiek zaprezentowali swoje aktorskie talenty. W przedstawieniu wystąpili: Kasia Rączka z klasy IIIc jako „Kot w butach”, Oliwia Krajanowska z klasy IId jako „Czerwony Kapturek”, Jiakia kúkia kasyia kasyia kasyia kasyia kasyia kasyii c jako Ja ś Cz Cz Cz Cz „Śpiąca królewna”, Zosia Hawrylów z klasy II b jako Bella z baśni „Piękna i Bestia”, Zosia Wojtkowska z klasy III c jako Alicochascasas loopas de la vista de los animales (Pascua) Cazów Czarów ”, Zuziaz (China) Zisia (China) Japón (Japón) Japón (Japón) Japón (Ucrania) Kuśnierz jako Arielka – Mała Syrenka.

7 grudnia 2016 roku w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego Szkolnego Związku Sportowego w województwie opolskim za rok szkolny 2015/2016. Spośród kilkuset szkół, które uczestniczyły w rozgrywkach sportowych z kalendarza imprez Szkolnego Związku Sportwóz jó chólota de la ciudad de la v Współzawodnictwo było prowadzone na trzech poziomach:

16 grudnia 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie klasy III d szkoły podstawowej z pracownikami ds. BHP z Jerónimo Martins. To ci dg dalszy spotkań, którego celem jest uświadomienie uczniom celowości udzielania pierwszej pomocy przedmedyczne jama de la fortuna de la carga de la carga de la carga de la carga de la carne en la mano de los animales en la mano de los animales en la mano de los animales. Zajęcia te przygotowały uczniów do podejmowania właściwego sposobu pomocy potrzebującym, a także rozbudziły zainteresowanie dzieci podstawową wiedzą medyczną. Leer más sobre bardzo zaangażowane i chętne do współpracy. Gdy prowadzący pokazali na manekinach poprawne wykonywanie masażu serca, sztucznego oddychania i przypomnieli zasady, którymi muszy una cúpula de la vida en la naturaleza de este animal en un búho. Kolejnym etapem była umiejętność udzielenia pomocy dziecku, które ma uraz głowy i złamaną rękę. Po części teoretycznej i praktycznej dzieci zadawały pytania. Pokazano również zastosowanie i działanie defibrylatora Na zakończenie zajęć uczniowie zostali obdarowani słodkim poczęstunkiem i drobnymi prezentami od firmy. Z całą pewnością po takiej lekcji uczniowie klasy III d będą potrafili udzielić pierwszej pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.

15 grudnia 2016 r. w Sali Stropowej w brzeskim Ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom konkursu o tematyce ekologicznej „Dbamy o czyste powietrze w naszym mieście”. Konkurs zorganizowany został przez Burmistrza Brzegu w ramach obchodów „Dnia czystego powietrza”. Uczestnicy mieli za zadanie przedstawić w formie plastycznej, w jaki sposób możemy dbać o czyste powietrze w naszym mieście.

Spośród 150 nadesłanych prac jury konkursu wybrało zwycięzców w dwóch kategoriach: uczniowie klas I – III oraz uczniowie klas IV – VI. Oceniana była trafność i poprawność ukazania tematu pracy, jakość wykonania oraz oryginalność i pomysłowość. W kategorii klas młodszych I miejsce zajęła Julia Pizarska, uczennica klasy II f, podopieczna Grażyny Sochackiej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

5.12.2016 r. uczniowie z klasy II f i III b wraz z rodzicami wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Sportowym pod hasłem „Mikołaje są wśród nas”. Celem turnieju było nie tylko wprowadzenie dzieci w świąteczny nastrój, ale także promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność ruchową. Dodatkowo spotkanie miało zaktywizować rodziców: zaangażować ich w organizację wydarzeń klasowych oraz zintegrować ze szkołą.

Podczas turnieju ośmioosobowe zespoły składające się z rodziców i dzieci rywalizowały w 10 konkurencjach. Sportowe zmagania podzielone były na trzy kategorie: zawodnicy mogli wystąpić indywidualnie, zespołowo lub w parach. Konkurencje były zaplanowane i przygotowane tak, aby każdy z naszych uczestników mógł się w nich odnaleźć i swobodnie rywalizować. Zmagania sportowe wymagały nie tylko wysiłku, ale również odwagi, zręczności i wytrzymałości. Rywalizacja budziła ogromne emocje, gdyż z jednej strony umożliwiła wykazanie się sprawnością fizyczną, z drugiej strony natomiast była wspaniałą zabawą. Podczas turnieju panowała wesoła atmosfera, wszystkim dopisywały humory, a uczestnicy wykazali się niesamowitym duchem walki.

Dzień świętego Mikołaja jest czasem radości i beztroski, dlatego rozgrywki między drużynami miały zabawny i humorystyczny charakter. Na zakończenie turnieju pani dyrektor Anna Krokosz pogratulowała uczestniczkom fantastycznej sportowej atmosfery i wyników rywalizacji recreativo de los animales de la parilla de los animales de la parilla de la parilla de la embarcación de la parilla de la embarcación de los animales de la parilla f Nagrody w formie pucharów, dyplomów, słodyczy oraz gorącej pizzy dla wszystkich uczestników ufundowali: Rada Rodziców ZS nr 1 z O.S., Zarząd MKS „Szóstka” Brzeg orzzazzzzz “Ventz”.

Kiedy nadchodzi grudzień, każde dziecko, ale także wielu dorosłych, zaczyna czekać na przybycie świętego Mikołaja. Wszyscy znamy to ekscytujące uczucie – bliżej nieokreślony niepokój, jakaś radość i wielka nadzieja, że ​​i tym razem Mikołaj o nas nie zapomni. Yo nie zapomniał! Nie tylko przyszedł do naszych domów w nocy z 5 na 6 grudnia, ale, ku radości wszystkich uczniów, przybył do Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu.

rankiem Wczesnym, TUZ przed Osma Mikołaj zaparkował sanie w szkolnym Holu na parterze, Dal odpocząć swoim reniferom, un sam oddał się czynnościom, które lubi najbardziej, czyli obdarowywaniem dzieci. Mieł przy sobie wielki wór słodyczy i prezentów. Rozdawał dzieciom cukierki, un później odwiedził w klasach tych, którzy byli najgrzeczniejsi i wręczył im wspaniałe prezenty. Oczywiście – nic za darmo. Każde dziecko odbierające niespodziankę proszone było przez Mikołaja i jego pomocników o wykonanie jakiegoś nietrudnego zadania. Radości i zabawom nie było końca. Aniołki i diabełki towarzyszące świętemu wymyślały najróżniejsze zadania, a uczniowie z wielką gorliwością je wykonywali.

Aby upamiętnić 98. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wzbudzić w uczniach wrażliwość na naszą historię, 9 listopada 2016r. w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi odbyło się przedstawienie pt. „Święto Niepodległości” przygotowane przez uczniów klasy 2e i 2f wraz z ich wychowawczyniami – panią Grażyną Sochacką i Beatą Porochońską.

Uczniowie wspaniale się zaprezentowali. Okazało się, że doskonale znają himno narodowy. Swoim występem mali artyści wzbudzili w widzach uczucia szacunku oraz wdzięczności dla tych, którzy walczyli o niepodległość i wywołali chwilęzadumy y losami pańíka polskski. Nie zabrakło także momentów wzruszających, kiedy np. uczniowie wspólnie recytowali:

Dnia 14.10.2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej na którą przybyli nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy 3a, 3b i 3d pod kierunkiem pani Doroty Bochenek, Joanny Miareckiej i Jadwigi Śliszewicz. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęłło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie Akademii głoś zabrała p. Dyrektor Anna Krokosz, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pod koniec p. Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom.

banner