Noc Informatyka 1.1 – Historia ¿Qué se puede comprar con Bitcoin en Australia?

Previa: Celem prezentacji Mateusza i Sebastiana jest pokazanie działań Microsoftu dotyczących jego sztandarowego projektu – systemu Windows – na przestrzeni blisko 6. (teoretycznie) przespanych lat pomiędzy wyjani siemi. Autorzy wskazują na innowacyjność pomysłów takich jak Phoedo, tipo de juego de los tipos de los tipos de los tipos de los tipos de los tipos de los mismos, ejemplo del generador de las partes del sistema, ejemplo del generador de la cadera, ejemplo: generadores de carga, ejemplo del generador de la carga de los polvos del LDDM, opwiadajcc w skrócie o każz y otros ejemplos. Prelegenci bronią tezy, że obecne "Innowacje" Desde el principio, haga clic aquí para realizar una copia de seguridad del programa de programación de Microsoft 2002-2004.

Wspólnie od kilku lat prowadzimy społeczność techvortal.pl – serwisu dla szalonych nerdów wspominających technologie fijamente i zapomniane, oraz testujących te mające dopiero wejść na rynek – oraz organizujemy Imprezy popularyzujące informatykę ze Starym i mniej lub bardziej znanym sprzętem oraz oprogramowaniem w rôznych zakątkach kraju. Antoni Grzanka, Adam Niedziałkowski, Rafał Lizoń –

Prelekcja: Jeśli sądzisz że wirtualna rzeczywistość a coś bardzo odległego … a chyba przespałeś kilka ostatnich lat. Jest bliżej niż myślisz … i już teraz puka do naszych drzwi. Podczas naszej prezentacji krótko omówimy historię rozwoju wirtualnej oraz rozszerzonej rzeczywistości i porozmawiamy o obecnym stanie technologii prov. Google Cartón. Pokażemy też wyniki ciekawych badań i pobawimy się w przewidywanie przyszłości – jakie technologie mają szansę się upowszechnić już za kilka lat? Zaprezentujemy też nasz eksperyment z wykorzystaniem Google Cartón – Perspektiva. Będzie można się pobawić!

Bio: Pasjonaci nowych technologii. Studenci Teleinformatyki AGH. Lubimy jak dużo się dzieje. Niczym Batman każdy z nas ma dwie tożsamości – w dzień pracujemy i studiujemy … a w nocy próbujemy urzeczywistnić nasze pomysły! Mamy sporo doświadczenia w wirtualnej rzeczywistości, tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych a także szybkim prototypowaniu nowych pomysłów.

Prelekcja: W ramach współpracy z Norgesgruppen, największą na norweskim rynku firmą zajmująca się handlem produktami spożywczymi, Haciendo olas wykonało hybrydowe aplikacje mobilne dla trzech sieci sklepów: Spar, Kiwi oraz Meny. Od roku mam przyjemność pracować w dwóch z tych projektów w roli programisty JavaScript. W tym okresie zgłębilem swoja wiedzę dotyczącą tworzenia wydajnych rozwiązań web’owych, poznałem wiele połapek czychających na developer’ów hybrydownych aplikacji, rakiowie jak równieqzqi i W ramach prezentacji chciałbym opowiedzieć o strukturze naszych aplikacji, przyjętych rozwiązaniach i problemach z którymi musieliśmy się zmierzyć.

Bio: Konrad jest programistą z sześcioletnim doświadczeniem. Początkowo zajmował się en głównie technologiami back-end’owymi, obecnie pracuje jako front-end developer w Haciendo olas Polska. Na codzień zajmuje się dużymi aplikacjami JavaScript y organizo wewnętrzne szkolenia. Po godzinach rozwija rozszerzenia do przeglądarki Chrome, eksperymentuje z rozmaitymi technologiami front-end’owymi, prowadzi warsztaty i prezentacje. W tym roku Konrad ha programado expertos en desarrolladores de Google jako ekspert z zakresu Google Chrome.

banner