Nieobliczalny blog … października 2008 mejor offline billetera de bitcoin

Wielbicieli teorii spiskowych muszę rozczarować. A nie symbol bractwa „iluminatów”, rzekomo potajemnie rządzących światem. Ma en jawne związki z masonerią, un przedstawia Ayin (stąd imię Kain) – wszystkowidzące, ‘Trzecie Oko’ (szyszynka), symbolizuje duchowy wzrost świadomości przy pomocy p.p.p.F. Napaciński napis „Novus Ordo Seclorum” znaczy „Nowy porządek wieków”, un słowo „seclorum” (wieków) nie ma wiele wspólnego z „secular” (światowy). Ódródłem są „Bukoliki” Wergiliusza (Księga IV, wers 5), gdzie jest mowa o tęsknocie za czasami pokoju i harmonii. Natomiast data MDCCLXXVI (1776) a rok uchwalenia Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych, tylko przypadkiem zbiegła się z powstaniem ruchu „iluminatów” na Uniwerstecie wi (Pouch) Adam Weishaupt zresztą miał bardzo postępowe poglądy jak na owe czasy, głosił m.in. wolność i równość wobec prawa. Możliwe, że jego poglądy nieco zainspirowały twórców pierwszego demokratycznego państwa czasów nowożytnych.

Kiedyś opisywałem, że mózg człowieka jest czymś w rodzaju urządzenia nadawczo-odbiorczego. W tym sensie, że część naszej osobowości umieszczona jest poza światem materialnym. Daje to pewne potencjalne możliwości, dotychczas uważane za „nadprzyrodzone”, takie jak jasnowidzenie czy telepatia. Po „tamtej stronie” obowiązują nieco inne zasady niż w świecie materii, tam nie ma odległości i czasu w naszym rozumieniu.

Dobre pytanie. Duch z duchem może rozmawiać tylko duchowo, czyli bez słów, telepatycznie, w myślach. Pytanie miało służyć przetarciu ścieżki pomiędzy ludzkim umysłem a jego częścią spoza rzeczywistości fizycznej. Se ha enviado un mensaje de correo electrónico a espontaneidad, ludzie zastanawiają się nad rozwiązaniem jakiegoś problemu i nic. Aż tu nagle rozwiązanie samo „wskakuje” do głowy w najbardziej nieprawdopodobnej chwili (szczególnie po północy). Ludzie, których obowiązki wymagają kreatywności, często noszą przy sobie notesy w których zapisują pojawiające się znienacka pomysły, zanim ulotnią się bez śladu.

Naucz się prawidłowo rozumieć odpowiedź. “Tablica przedstawia zero i nieskończoność, pustkę i pełnię, ruch i bezruch, homogeniczną mieszankę niczego i wszystkiego. Koło jest figurą geometryczną, która przy określonej długości linii zajmuje największą powierzchnię. Krótko mówiąc al símbolo Absolutu, Całej Świadomości, niezapłodnionego jaja, alchemicznego Ouroborousa, w Chinach pierwotnej energii WuQi.

Świadomość, Duch. Narodziny Yin i Yang- koło, zapłodnione jajo, zostaje przemienione dzięki pojedynczemu nasieniu. Potencjał, odpowiednik pola elektrycznego. A tomar símbolo astronómico Słońca. Oraz „trzeciego oka” – szyszynki. I Egipcie ideogram oznaczający światło, znak Re, bóstwa słońca z Heliopolis. Para obtener el símbolo najważniejszy masoński, którego znaczenie zaginęło w mrokach dziejów, a w 1717r. masoneria przekształciła się w rodzaj klubu towarzyskiego. Pozostał ślad w formie rytuału:

A tomar símbolo astronómico Ziemi- trzeciej planety od Słońca. Wedle pewnej legendy to „znamię Kaina”, rodzaj herbu ofiarowanemu mu przez starożytne bóstwo, które uznało go za równego sobie, a jego potomków za władców Ziemi. Krzyż wpisany w Ouroborosa (Rosae Crucis) al símbolo rodu Graala. Członkowie Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona (Templariusze) po 1146r. nosili równoramienny czerwony ‘Krzyż Kawalerski’ o rozszerzonych ramionach, który później przekształcił się w ‘Krzyż Maltański’ o ośmiu wierzchołkach.

Z drugiej strony istoty z wyższego poziomu, por funkcjonować, potrzebują istot z niższego poziomu, to rodzaj symbiozy czy wręcz pasożytnictwa. Zwierzęta nie mogłyby żyć bez roślin, które przekształcają materię nieorganiczną i energię słoneczną w substancje odżywcze. Ludzie potrzebują zwierząt. Hipotetyczne istoty z wyższych poziomów pasożytowałyby na ludzkich umysłach.

banner