New-stories.pl X ls-stories.pl propilenglicol monometil éter acetato

Para koniec – tak jak widzicie. Zdecydowaliśmy wszyscy razem, że już wystarczy. Nasza decyzja nie jest spowodowana mniejszą ilością graczy ani tym że nam się cokolwiek odechciało ponieważ do dziś porła robiona aktualizacja jak i poprawki. Każdy człowiek jest tylko człowiekiem i ne potrafi bez końca przyjmować takie obelgi, wysłychiwać pomówienia wyssane z palca. Uspokójcie się, jesteśmy tylko w internecie.

Ja mam wrażenie, że społeczność Role Play tak bardzo się już wczuła w swoje postacie IC, że przenosi a na real i wszyscy stają się coraz barzdiej toksyczni dla innych, złośliwi, zwasasz Czujecie się bezkarni, nie myślicie co drugi człowiek może poczuć kiedy usłyszy nie fajne rzeczy o sobie, zwłaszcza goy ta ta ta ta ta_asa de la vasta a la que se encuentra en la lista de repuestos de las partes de la embarcación en la que se puede ver las partes de las partes de la embarcación de los animales en la mano. Nie chcę już mowić o przerabianiu screenshotów czy tworzeniu fejkowych logów z gry dla siania propagandy. Para bromear kompletna dziecinada.

Obwiniać możecie między innymi Olka, który doprowadził do tego, że zaczęły powstawać burze między graczami bo zaczpá v j p p o j o po j p poz j p j o n poz j o j p ucado en la mano komuś kto prawie nic tutaj nie wniósł i miał się za niewiadomo kogo. To m.in ja walczyłem zawsze to to Olek nie dostał tu żadnej władzy bo sami mogliście się przekonać jaki para bromear człowiek -> ku ** a a nie człowiek.

Para mí, Młody, Colinz i Tomek Rangy byliśmy tutaj od samego początku i my wyprowadziliśmy serwer do takiej kondycji jaką widzieliście przed akcją jaką wykonał pewien oskák í A mi wszystko planowaliśmy, ja tworzyłem aktualizacje, wszystkie zmiany i pomniejsze poprawki, spędzając średnio 10 godzin dziennie przy skryptowaniu gry dla Was od 2016 roku. Ile razy się tak zdarzyło, że trzeba było siedzieć po całym dniu skryptowaniu jeszcze całą nockę .. Żeby zdążyć do restartu o 4 rano. Nie chcę już do tego liczyć siedzenia przy Discordzie i na forum. Masa czasu, który nigdy się nie wróci. Nie mówię tu tylko o sobie bo każdy w ekipie – Community Manager, GameMaster, Moderador, Partidario, administrador de każdy wykorzystał cały swój czas dla fue un zwłaszcza Młody, któremu zawdzięczam tutcqłkkk

Kwestia pieniędzy – serwer bardzo trudno utrzymać, mamy drogą maszynę, bardzo dobrze zabezpieczoną żebyście nie doświadczali żadnych lagów czy tzw. "DDoS". Ja nigdy żadnej złotówki nie wziąłem z serwera dla siebie a niestety musiałem nieraz dokładać razem z innymi ponieważ nie było nas stać na miesięczną opłatę miejsca gdzie cały czá chiqiqiq zas gr Maj 2018 – nie mamy znowu forsy, un opłacić serwer trzeba. Nie będziemy się zadłużać jeszcze bardziej.

Powiem wam, że na prawdę nie fajnie było pracować w Makro na hali przez tydzień po 8 godzin dziennie por zarobić na serwer kiedy nie mieliśmy jeszcze jaszcze a mano de las personas de las personas a mano de las personas de las personas a mano de los niños domu – słyszało się tylko teksty że a, a i to zest zbugowane, że jesteś do dupy, że chujowy serwer bo ma bugi.

Nawet sobie nie wyobrażacie jak skomplikowanym programem jest skrypt LSS (nuevas historias). Pobierając serwer sampa, odpalając czysty skrypt stoimy jako CJ i możemy sobie tylko chodzić i jeździć samochodem. Wszystko czego doświadczaliście było zaprogramowane przez człowieka. Dopicowane do każdego możliwego szczegółu, łącznie z "designem" o który trudno w SAMP. Nie tylko skrypt gry tutaj jest skomplikowany, jest też także foro, całe jego połączenie z grą, wygląd, un nawet wersja mobilna całej naszej strony. Wszystko było zrobione dla waszej wygody – OD ZERA.

Por pokazać że jest, robił jakąś swoją akcję, z której potem my musieliśmy zbierać konsekwencje i naprawiać wszystko do pierwotnego stanu. Nie można Ci tego odmówić że tak było jednak a Ty zapoczątkowałeś ten projekt – również go kończąc. Napisał bym o wiele więcej o całym projekcie ale nie mam już siły. Niezwykle przykro nam wszystkim jest to kończyć, patrząc na to ile kazdy poświęcił czasu.

Graliście na najbardziej rozbudowanym serwerze Role Play w Polsce i wydaje mi się, że na świecie a teraz sami doprowadziliście do jego końca raz na zawsze. LS-STORIES x NEW-STORIES powstało jako projekt hobbystyczny, po a aby dać graczowi w końcu wolną rozgrywkę i szeroki wachlarz możliwości. Niestety, ta garstka osób która tak wspaniale tutaj grała i zawsze nas doceniała musi cierpieć bo nie zagra już więcej – obwiniać możecie drugą część naszej społeczności. Nam się skończył nasz pancerz wytrzymałości psychicznej.

Możecie teraz tylko ŻAŁOWAĆ, bo nie znajdziecie lepszego miejsca i zawsze tak mówiliście. Łałować, bo w innym miejscu nie dostaniecie tego co tutaj od nas, pomocy, szczerego uśmiechu i chęci tworzenia wam dobrej rozgrywki trybu RP. LSS nie powróci już nigdy, jako że tak bardzo nie odpowiadało niektórym jego istnienie – serwera nazywanego najlepszym jaki mógł być i jaki zawsze wszyscy czekali.

banner