New Balance ▷ Darmowa dostawa do domu! Size Sklep Sizeer ★ ganar dinero rápido en línea legítimo

Kiedy w 1906 roku William J. Rile przybył z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych, od razu zwrócił uwagę na robotników i pracowników fizycznych, którzy “całe życie stoją na jog n na nogach”. Zdecydował si wtedy na wdrożenie w życie swojego projektu niezwykle wygodnych butów, które podwyższają komfort pracy. W międzyczasie Rile podjął współpracę z niezwykle obrotnym sprzedawcą Arturem Hall`Em, dzięki któremu pomysły brytyjskiego przedsiębiorcy miały szansę na na zaistnienie. Pierwszym produktem, który powstał pod logiem New Balance, były wyjątkowe wkładki do butów umiejscowione pod łukiem stopy. Dlaczego były wyjątkowe? Bazując na trójkątnym kształcie, tak zwane „arch suport”, dawały stopie trzy dodatkowe punkty podparcia, co zdecydowanie wpływało recaypó el búho de la cáscara de la bóveda de la cáscara de la bóveda de los animales.

Następnie przyszła kolej na pierwsze buty do biegania New Balance, które zostały wyprodukowane w 1939 roku dla lokalnego klubu sportowego Boston Brown Bag Harriers. Para wydarzenie spowodowało, że firma skupiła się na udoskonalaniu technologii, które umożliwiają bezpieczne i przyjemne bieganie. Za swoje pomysły Rile oczekiwał dość wysokiej sumy jak na tamte czasy. 7 $ za parę butów do biegania robiło wrażenie, ale przedsiębiorca był tak pewny swojego sukcesu, że ceny nie zmienił, oferował natomiast pełny zwrot pieniędzy w przypadku niespełniennienz de los Estados Unidos. Biznes rozwijał się w najlepsze, ale prawdziwy sukces nastąpił dopiero w 1960 roku, kiedy pod szyldem New Balance powstał pierwszy but na świecie przeznaczony dla biegaczy. „Trackster” błyskawicznie osiągnął sukces zarówno wśród amatorów biegania, jak i zawodowców. Jego dużą zaletą, oprócz użycia wysokiej jakości materiałów i systemu wsparcia stopy, była możliwość dokładnego doboru rozmiaru pod względem długości, jak i szerokości buta.

Pierwsze buty z kultową literą N na boku cholewki pojawiły się dopiero w kegochchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchch Runner’s World “przyznał nowemu modelowi„ 320 ”, miano„ najlepszych butów dla biegaczy ”. Pierwszymi butami do biegania kosztującymi 50 dolarów były New Balance 620, które pojawiły się na rynku w 1980 roku. Był a pierwszy model z tłumiącą wstrząsy podeszwą Vibram. Już dwa lata później pojawił się modelo 990 kosztujący 100 dolarów.

Aktualnie buty New Balance stają się popularne także poza Stanami Zjednoczonymi, gdzie od lat marka zajmuje czołowe miejsca pod względem lojalności konsumenckiej. Brand swoim lifestylowym obuwiem skutecznie podbija Europę. Szczególną uwagę warto zwrócić na modele „made in UK” i „made in USA”, które montowane s w niewielkich fabrykach w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Gracias a limitowane edycje kolekcjonerskie. Najpopularniejszymi modelami dostępnymi praktycznie w każdym sklepie senakerowym są 373, 410 i 574.

banner