Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO – egaga.pl – portal dla nowoczesnych rodziców cómo comprar monero uk

Główną ideą powstania broma extravagante zaprezentowanie budowli i makiet o niespotykanej formi i wielkości, których w codziennych, domowych warunkach nie udałoby się stworzyć. Zobaczymy zatem konstrukcje sięgające 1,5 metra wysokości oraz takie, które składają się ze 100 tys. elementów czy zajmują kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni. Cała ekspozycja składać się będzie z kilku milionów klocków i zajmować 700 metrów kwadratowych.

Budowanie z klocków jest obecnie dla wielu osób jedną z najbardziej popularnych forma rozrywki. Klocki cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Możliwości budowania, jakie dają klocki, są właściwie nieograniczone. Ograniczenia te występują jedynie w warunkach domowych, gdzie ilość miejsca, czas i finanse nie pozwalają tworzyć budowli na wielką skalę. Główną ideą powstania broma extravagante chęć stworzenia budowli o formie i wielkości niewystępującej w codziennych warunkach. Wystawa stworzy dla rzeszy fanów Lego niepowtarzalną okazję do puszczenia wodzy fantazji – tłumaczy Rafał Szymański, organizador wystawy.

Wystawa łączy zabawę i edukację. Eksponaty będą prezentowały postacie, miejsca, a także wydarzenia znane z bajek czy filmów, jak również sceny historyczne oraz najsłynniejsze budowle architektoniczne – zarówno zabytkowe hazs Takie zestawienie pozwala i to nie tylko najmłodszym zwiedzającym na poszerzenie wiedzy z zakresu chociażby historii, geografii, architektury.

Jedną z wielu pereł Broma wystawy makieta LEGO City o wielkości 25 m2 z częścią mieszkalną i lotniskiem. Niezapomniane wrażenia zapewnią makiety kolejowe z jeżdżącymi pociągami z klocków LEGO, ogromne lotnisko i stacja kosmiczna. Golpealos broma extravagante Makieta Stadionu Narodowego czy Pałacu Kultyry. Pojawi sipor sporo budowli unikatowych, takich jak mistrz Yoda z Gwiezdnych Wojen, budynek Opery con Sydney czy Taj Mahal. Wyjątkowym dodatkiem będą także budowle autorskie, m.in. bitwa morska pod Oliwą czy scena bombardowania katedry z gry Warhammer 40000. Na wystawie coś dla siebie znajdą także miłośnicy nowoczesnych technologii. Wśród eksponatów pojawi się bowiem seria zaprogramowanych robotów, które będą reagowały np. na ruch oraz seria LEGO Technics.

Część Kompleksu starożytnego Foro Romano – replicas de relojes nieistniejącej już rzymskiej świątyni z 81 roku ne, wzniesionej na cześć cesarza Wespazjana w zachodniej części Foro Romano, która swoją Premiere Miala podczas wystawy w Łodzi, została uzupełniona o kolejne, sąsiadujące z Nia Budowle: LUK Septymiusza Serwera, Świątynię Pokoju oraz Rostrę. Cała makieta zajmuje około 5 metrów kwadratowych.

Nasza odpowiedź na LEGO Great Ball Contrapation – makieta KULKI. Inne tego rodzaju makiety występujące na świecie są opisywane jako makiety o których nikt nie potrafi opowiedzieć po co są. Me tomo la mano en la mano. Samemu trzeba zobaczyć na ile sposobów niewielkie kulki mogą być transportowane za pomocą wind, wież, równi pochyłych czy innych specjalnie zaprojektowanych do tego celu mechanizmów.

ATAK HORD – replika średniowiecznego miasta portowego atakowanego przez hordy barbarzyńców. Makieta przedstawia oblężenie zamku smoka oblężonego przez hordy barbarzyńców oraz codzienne życie oblężonego miasta. Znajduje się na niej ponad 3500 minifigurek, rycerzy, mieszczan, kupców, żeglarzy oraz około 350 stworzeń od trzody chlewnej, przez konie do smoków. A ponadto niezliczona ilość uzbrojenia z wieloma typami maszyn oblężniczych. Dwa statki handlowe. przypływające do portu. Katedra, kilkadziesiąt kamienic, targ portowy, targ magiczny, rzeka miejska, plac musztry, baszty, bramy (morska i lądowa), młyn. Ponieważ trudno jest opisać ogrom i szczegółowość jedynie zobaczenie jej na ży moze zagwarantować pełnię satysfakcji.

banner