Najlepsze podcasty o tematyce biznesowej które musisz znać – Programowanie Biznesu monero usd conversion

Niejako antyteza opisywanego dalej TOKfm. Internetowe radio prowadzone przez polskich libertarian. Czyli ludzi uznających wolny rynek i ograniczenie przemocy za wartości najwyższe. Hasła wygłaszane przez redaktorów, gości i dzwoniących (Kontestacja jest interaktywnym medium) mogą wydawać się wielu osobom radykalne. Nie zmienia to faktu, że na Kontestacji znaleźć można ogrom ciekawych podcastów o tematyce związanej z prowadzeniem firmy w Polsce czy też za granicą. Nie brakuje tematów programistycznych (w tym powracający jak bumerang blockchain, czyli m.in. kryptowaluty). Radio można wspierać dobrowolnymi datkami. Inną opcją jest opcjonalne udostępnienie naszego komputera do kopania Monero na rzecz Kontestacji. Vaya a świetny dowód na a, że ​​mamy do czynienia z ludźmi zdolnymi i myślącymi nieszablonowo.

Kiedyś to było … Całkiem niezłe radio. Około 2010 roku radiowe ramię Agory (Gazety Wyborczej), zaczęło przyjmować korporacyjny model biznesu. Zabiło to pluralizm światopoglądowy i uśmierciło wiele ciekawych audycji, podziękowano za współpracę wielu ciekawym prowadzącym. Ci którzy pozostali, znacząco zawęzili repertuar tematów (na czele z rewelacyjnym Cezarym Łasiczką). Nie oznacza to, że w dalszym ciągu nie można znaleźć tam czegoś wartościowego z biznesowego punktu widzenia. Audycja Ekonomia, Kapitał, Gospodarka prowadzona niegdyś przez nieodżałowanego Tadeusza Mosza, porusza wiele interesujących tematów. Nie brakuje ciekawych gości jak przedsiębiorcy czy ekonomiści. Podcast z bardzo mocnym ideologicznym zorientowaniem na lewą stronę (jak całe radio).

Ogromną wadą tego Podcastu jest jugador. W wersji darmowej jest niesamowicie niewygodny w użyciu. TOKfm jako jedno z nielicznych mediów życzy sobie abonamentu. Większość podcastów dostępna jest za darmo, a radia dają możliwość dobrowolnego ich wspierania. Dodatkowo nie działa en dobrze na bardziej egzotycznych przeglądarkach (jak Vivaldi). Przeszkadzają także wtyczki poprawiające prywatność czy adblockery. Zarabiam w biznesie

Prowadzony przez Adama Grzesika, byłego dyrektora generalnego Grupy Dystrybucyjnej Tradis (obecnie część Eurocash). Autor ma doświadczenie nie tylko jako osoba zarządzająca, ale również jako właściciel firmy. W androidowej aplikacjii Podcast Addict zajmuje pierwsze miejsce w kategorii biznes. Rady, które znajdziecie s bardzo konkretne i świetnie podane. Odcinków jest niewiele, ale widać, że będzie ich więcej, un ich poziom będzie coraz to lepszy. Podcast Garyego Vaynerchuka

Człowiek instytucja. Niemały, rodzinny interes (wart 3 miliony dolarów), pozwolił mu się dorobić majątku wartego około 200 milionów dolarów. Giennadij, bo tak naprawdę ma na imię, jest znanym specjalistą od marketingu online. Dodatkowo zarobił spore pieniądze będąc aniołem biznesu. Jego podcasty są krótkie, acz treściwe. Wiele z nich to wywiady z ekspertami. Nie brakuje również zapisów jego wystąpień publicznych. Gary nie ogranicza się tylko i wyłącznie do tematyki stricte biznesowej. Od zera do milionera – „Podcast de Greg Albrecht: wszystkie twarze biznesu”

Niewiele odcinków, ale za to jakich. Podcast skupia się na osobach, które dorobiły się dobrze prosperującego interesu „od zera”. Duża część gości, a „etatowcy”, którzy postawili wszystko na jedną kartę, dzięki czemu stali się osobami niezależnymi. Podcasty trwają około godziny i dostępne są również ich transkrypty. Podcast Pata Flynna – „El Podcast de ingresos pasivos inteligentes”

Nazwa może być nieco myląca. No estoy de acuerdo con el podcast tylko i wyłącznie o dochodzie pasywnym. W archiwum znajdziemy ponad 300 audycji o różnej tematyce. Biznes, Case Study, startupy, wywiady z przedsiębiorcami i liczne porady. Szeroki przekrój tematyczny nie jest w żadnym wypadku wadą tego podcastu – praktycznie każdy temat jest jakoś związany z biznesem. Coś jeszcze?

banner