Najlepsze dokumenty na Netflixie dla geeków i fanów popkultury cómo Bitcoin dinero en efectivo

Netflixa Znamy Przede Wszystkim Ze świetnych seriali i takich sobie filmów. Ale czy wiesz, że w najpopularniejszej platformie streamingowej znajdziesz też ogrom dokumentów? Me gusta zaangażowanych społecznie po popularnonaukowe – i znakomita większość z nich ma polskie napisy lub lektora. A co dla nas jeszcze ważniejsze, wśród wielu świetnych filmów dokumentalnych znajdują się też nawiązujące do geek kultury.

W Indie Game: The Movie poznajemy trzech ważnychdla rozwoju gier niezależnych tworców: Edmunda McMillena i Tommy’ego Refenesa tworzących Super Meat Boya, Philla Fisha de Feza i Jonathana Blowa, autora gry Braid. Chociaż w 2018 roku, gdy gry indie tworzy już prawie każdy, ogląda się go zupełnie inaczej niż 6 lat temu, nadal jest pozycją obowiązkową k ego k Przy tym trzyma w napięciu lepiej niż niejeden película sensacyjny.

Jeśli temat kryptowalut jest ci bliski, na pewno będziesz chciał obejrzeć Banca en Bitcoin. Documento histórico de bitcoina, technologii która za nim stoi oraz o tym, jak kształtuje Nasz świat teraz i jakie może mieć efekty w przyszłości. Me refiero a la información de tu vida si no jueces nieco ni a la niña, ni a la madre ni a la madre ni a la madre ni a la niña. verruga obejrzenia.

Dokument, którym zachwycałam się już w 3. odcinku Mana Mana Podcast (koniecznie posłuchaj!). Stworzony Jako swego rodzaju widowisko i kontynuacja serialu o TYM samym tytule z lat 80. Współczesny Cosmos, o podtytule un espacio-tiempo Odisea, a niezwykły Przegląd przeróżnych (nie tylko z dziedziny astronomii!) Teorii i odkryć Naukowych, prowadzony przez charyzmatycznego Neila De Grasse Tysona.

Jedna z najnowszych premier Netflixa, jak sama nazwa wskazuje opowiada o zabawkach, które ukształtowały współczesną popkulturę. Każdy odcinek poświęcony jest innemu tematowi – desde gadgets y dispositivos por Gwiezdnych Wojen po lalki Barbie. Poznajemy ich historię z ust osób odpowiedzialnych za budowę zabawkowych imperiów. Świetnie oceniany i verruga obejrzenia, Choć skupiający się Przede Wszystkim na amerykańskim rynku.

Todos los artículos se encuentran en el sitio web niemieckiego reżysera Wernera Herzoga. Lo i stało się, bo tak brzmi polska nazwa tego obrazu, opowiada o historii internetu od lat 80. aż do teraźniejszości. Autor skupia się jednak nie tyle na odtwarzaniu faktów, co na społecznych, psychologicznych i filozoficznych aspektach rozwoju światowej sieci. Película próbuje odpowiedzieć na pytania, jak będzie wyglądał Nasz świat za 30, 40, 50 lat i jak kształtować będzie ówczesne społeczeństwo.

Historia upadku jednej z najważniejszych firma tworzących gry i sprzęt komputerowy na świecie. Atari: Game Over rozpoczyna się od próby odzyskania ienywnwnwnansansansansansansansansansansansansansTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT At At At At At At At At At At At At At At At At At At At Atansansansansansansansansansansansansansansansansansansansansansansansansansanskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Dokument traktujący o jednym z najbardziej kultowych współczesnych obrazów, Powrocie do przyszłości. O tym, jak powstał i jak stał się ikoną Popkultury rozmawiają aktorzy, m.in. Michael J. Fox y Robert Zemeckis, un Steven Spielberg y wielu ludzi, zaangażowanych w jego powstawanie ponad 30 lat temu. Kolejny dokument, który nie powstałby bez udziału Kickstartera, na którym Atrás en el tiempo zebrał 45 tys. dolarów.

banner