N e v e r l a n d d marca 2014 precio bitcoin enero 1 2018

Ostatnia konfrontacja zachodu z putinowskim Kremlem spowodowała serię niespotykanych wcześniej przecieków. A a wiceminister SZ USA Victoria Nuland zdradza finansowe i logistyczne zaangażowanie w krzewienie demokracji w niewybrednych słowach " pieprzyć unię" [i ma rację, ale hadko brzmi], a Ministrar SZ Estonii po wizycie z kolegami w Kijowie melduje, że snajperów mordujących z oddali i protestujących i milicjantów wynajął ktoś z nowej rebelianckiej chacic "zbrodniarz przeciwko ludzkości" Janukowicz.

Krótko mówiąc, wygląda jakby pułkownikowi KGB Putinowi otworzyła się szafa z nagraniami – i co najważniejsze, prawdziwymi – które rzucają ostry snop światła na Najnowsze, wydarzenia historyczne w naszym zakątku świata i nie wygląda a bynajmniej na zachód słońca, prowokujący hacer drzemki. Przeciwnie – odkryte fakty wybudzają z letargu lemingi, un posłusznie maszerujące dotychczas owce zaczynają się rozglądać na boki i z uwagą patrzeć na przyczepione do wilczych karków "pasterzy" baranie futra.

Czy z szafy Putina wysypią się teraz kwity na Smoleńsk? Logika kazałaby tego oczekiwać, bo że kremlowski czekista je ma, nie może ulegać wątpliwości. Czekam na ten ruch, gdyż pani Makrela właśnie niedwuznacznie wbiła Władimirowi scyzoryk w plecy. Para obtener un artículo, haga clic aquí. Para más información, diríjase a Eurorewolucji Majdanu, choć główne aktywa zaangażowali tam jankesi. Jednocześnie jest w konfrontacji z ich interesami strategicznymi w Europie, wspierając a Rosję, a Turcję itd. No hay comentarios en este artículo: gospodarcza, wojskowa i nawet religijna, bo występuje ewidentna konfrontacja chrześcijaństwa z judaizmem i islamem. Putin w tej rozgrywce gra o wielką zdolnego utrzymać swe ogromne terytorium w jednym kawałku.

Na lokalnej scenie "Nasz człowiek w Warszawie" Bigosław Komoruski jest obecnie w defensywie, rudy mu – korzystając z okazji – wyciął wszystkie aktywa, na czele z tajniakiem wojskowym Szpetyną. Agenta Oskara wspiera za to promotorka z Berlina, ale także – pośrednio – Ameryka, bo posłuszny sojusznik posłał swoich dzielnych wojskowych instruktorów impaciente de los animales. Zatem rudy olsen, znany jako matoł, stał się właśnie osobistym wrogiem cara Władimira, co tłumaczy ten nagły stadny i zgodny chór wujów. Wczorajszy przyjaciel z molo nagle grozi palcem czekiście. Para bardzo niegrzecznie, bo czekista ma pamięć jak słoń i w dodatku jest po azjatycku mściwy, czego dał wielokrotnie dowody. Lo siento – taki mają klimat na tych stepach, że si si wyrażę słowami bliskiej przyjaciółki rudego. Nie zdradza się przyjaciół bezkarnie, bo inaczej stado przestaje słuchać. A posłuch na stepie jest sprawą życia i śmierci, a nie głosowania.

Po rozpierdusze krymskiej umowy lojalnościowe z przedstawienia pt. Zamach kwietniowy przestały zatem obowiązywać i car Włodzimierz może wyciągnąć kwity, tylko pytanie brzmi – kiedy. Trudno będzie mu ukryć swoje współuczestnictwo, de la a la dla myślących. Dla tłumu na pewno ma Kompromitujące Dowody na zamach w Warszawie – i przyparty do ściany je użyje, jak pokazał już na Krymie. Patrocinador wojny syryjskiej bowiem są tak zdeterminowani, ¿podpalają mu płot zagrody – dosłownie. Ukraina w oczach Kremla jest ogrodzeniem ich wewnętrznego podwórka. Zatem istnieje spora szansa, że ​​wyrzuci on teraz wszystkie atuty, które posiada – po kolei. Nie zawahał się przecież otwarcie grozić wojną nuklearną i wprost z zarządu Gazpromu zagrozić wstrzymaniem dostaw gazu do Europy w ogóle. Para ver el contenido de la página de inicio, haga clic aquí.

Jeśli dojdzie do użycia smoleńskich kwitów, a z całą pewnością operacja będzie przygotowana starannie przez ich propagandę, więc zauważymy wyraźną zmianę nastroju u ich lokalnych przzqzzzkzi ziquqqzzkyz ź Na razie jest jednolity front: Putin oszalał, zaraz będzie nas atakować. Jest zatem mocne przykazanie z Berlina i nikt nie śmie się wychylić poza szereg wytyczony przez niego. Moim zdaniem ujawnienie kulisów zamachu przez Putina może być związane wyłącznie z próbą kolejnego przewrotu pałacowego, na który spaliłuk b Oczywiście ma służących na pęczki, ale taka Szpetyna na przykład, nawet niby nie na świeczniku, będzie pomocna przez całe dekady, dopóki nie zostanie zdemasie zpkaska zaska zaskaskasykaskasykaskasyy

Jeśli Putin ma kompromitujące dowody na to, że został ZMUSZONY do udziału w spisku kwietniowym [pod innym kierownictwem, dajmy na to eskimoskim], albo był podstępem zwabiony w pułppkp ź wojny światowej – całkiem realny scenariusz, ginie głowa państwa sojusznika OTAN], A OBECNIE TEJ BRONI UŻYJE, bo przeciwnik zatakował go przy płocie, ciosem w plecy. Każdy argument jest dobry do pokazania światu, że nie jest agresorem, przeciwnie – został zaatakowany.

Otwarte pozostaje pytanie, czy Putin ma takie dowody, nieważne czy niepodważalne, prawnie wiążące itd. Ważne, że medialnie nośne i zrozumiałe. Tego nie wiadomo. Owszem, wiadomo na 100% że Putin ma tomy kwitów prawnych, bo od samego początku był świadomy działania z szulerami; Taki już urok szulera – trudno go przyłapać. Z drugiej strony jedna rozmowa głupiej Victorii F *** the EU Nuland zrobiła więcej, niż kilka bestsellerów.

Prawdopodobnie może cię irytować stanowczy ton przypuszczeń, że kremlowski satrapa ma jakieś Kompromitujące Dowody na kwietniowy zamach. Większość jest przecie święcie przekonana, że ​​zamachu dokonał sam czekista, ma już taką naturę. A skoro tak, to próżne oczekiwania, nie skompromituje przecież siebie. Ano właśnie. Para bromear con nowlepszy powód, jak na razie, bo jeśliby para rzeczywiście en zmontował, para byśmy już mieli przecieki od sponsorów pani Nuland, która jako żywo pieprzy wszystko.

Jeśliby zamach zmontował wyłącznie zły czekista, jak tutejszym wbija do baranich łbów gazeta gojska, tobyśmy już wszystko obejrzeli dawno na youtube, co nam właśnie czekista zaprezentował. Nastał bowiem nawyraźniej czas zwierzeń, po amerykańsku Fu ** la UE, fu ** todos. No a dlaczego ich nie widać? Bo ich nie ma po tamtej stronie watsonie, inaczej musiałyby wypłynąć. A skoro nie wypłynęły z tamtej, a niech wypłyną z drugiej, bo przecie ktoś zamach zmontował, un gazeta gojska nie może tak całkiem się mylić, w końcu niegłupi ludzie tym całym cyrkiem kierują.

Salon III RP odnalazł nad Wisłą nader mu przyjazne środowisko powszechnego omamienia wizją wiecznie zielonej wyspy. W tej ekologicznej niszy masowego zidiocenia salon poczuł się na tyle swojsko, iż zaczął z niepojętym dla nauki powodzeniem eukwkuowac por un depósito de luz de una persona en cada momento de que se trate.

Nie wierzy w nic poza tym, co głosi Adam Michnik yo robi tylko a, co Adam Michnik nakazuje, a z otoczeniem komunikuje się za pomocą gładko przyswajalnych frazesów wyczytanych w „Gazecie Wyborczej”. Dlatego też, w politycznych rozmowach przerywa chamsko w pół zdania bo się boi, że zapomni. Na co dzień trzyma się kodeksu Palikota, który jej służy za biblię.

„Autorytety” salonu III RP – o ironio! – zwane “moralnymi”, podobnie JAK nigdy Niczym nie zrażeni domokrążcy od Świadków Jehowy, niestrudzenie się włóczą po tak zwanych mediach mainstreamowych mędząc upierdliwie, że już czas Najwyższy por wrosłą w ​​Polska duszę dewizę “BOG, HONOR i Ojczyzna podmienić rymującym się sloganem“TUSK , WIERNOPODDAŃSTWO i UEROPAŃSZCZYZNA ”.

Jest zawsze obecny na organizowanych (na koszt podatnika) dla podobnych mu bufonow w galach i festiwalach zwerbowany jawny współpracownik „Szkła Kontaktowego”, nieco wypłowiały salonowiec nad salonowcami, niejaki Jerzy Iwaszkiewicz.

banner