MrSpeakers Światowej Klasy Słuchawki nareszcie w Polsce Wujek-Gadżet ethan cutkosky hermano

Nazwa MrSpeakers większości nie mówi zbyt wiele, ale dla tych, co obserwują rynek słuchawkowy od lat, MrSpeakers to firma fenomen i guru audio słuchawkowego. Dan Clark – założyciel firmy jest pasjonatem z wieloletnim doświadczeniem i jednym z celów jakie wytyczył na swej drodze – to mieć idealne słuchawki. Niestety nie mogąc nigdzie takowych kupić, zaczął modować dostępne na rynku. Światowy rozgłos przyniosło mu zmodowanie modelu Fostex T50RP MK2 i już w niedługim czasie firma zaczęła prace nad własnym modelem.

MrSpeakers ETHER oraz Ether Flow a linia własna słuchawek firmowanych przez MrSpeakers, wzbogacona o modele zamknięte słuchawek ETHER C oraz Ether C Flow. Ta najnowsza linia sygnowana przyrostkiem Flujo a rozwinięcie pierwotnych produktów, okraszona nowatorską technologią autorstwa samego właściciela i stawiająca je na samym czubie słuchawkowej piramidy.

Dźwięk – Wiele długich nocy spędzono nad bardzo szczegółowym, jeszcze bardziej naturalnym i wręcz organicznym brzmieniem. Etherowe słuchawki nie posiadają wielkich ilości basu, średnich lub wysokich tonów, ale są przekonujące i prawdziwe. Doświadczenia, którym poddany jest słuchacz są najbliższe ideałowi. Kiedy słyszysz muzykę na żywo chcesz powiedzieć „wow, ja tu jestem!”. Emocje i poczucie uczestniczenia w sztuce – to właśnie dostajemy od MrSpeakers. Słuchawki angażują, wciągają i czarują niemal jak z bajki Alicja w Krainie czarów.

Tecnología – Sercem Etheru jest autorski przetwornik V-Planar ™. Przetwornik V-Planar jest tak skonstruowany, aby zmniejszyć zakłócenia, poprawić emisje transjentów oraz rozszerzyć zakres częstotliwośści. Nowe słuchawki Éter Flow oraz C Flow są wyposażone dodatkowo w technologię Trueflow, która wygładza ścieżkę powietrza poruszającego się w słuchawce znacznie zmniejszajqczzkaskaspaciospaciospaciospaciospaciospaciospaciospaciospacas

Ponadczasowe wzornictwo – Dla uzyskania dużej trwałości i jakości dwięku, Ether są niemal całkowicie metalowe, mimo to są niezwykle lekkie i wygodne. Zespół tworzący słuchawki długo pracował, aby zmniejszyć wagę produktu bez utraty na jakości materiałów, wykonania oraz samego komfortu. Jedynym rozwiązaniem okazało się użycie, po raz pierwszy w branży, Nitinolu „metalu z pamięcią”. Wykorzystano go do budowy pałąka. Element ten jest super lekki i ultra nowoczesny. Aby utrzymać muszle w miejscu i uszczelnić przyleganie do głowy dostarcza odpowiedni poziom docisku. Ogromnie trudno to osiągnąć, ale ta metoda jest niezawodna. Uzupełnieniem konstrukcji s lekkie nauszniki z owczej skóry. Nauszniki s niezwykle trwałe i wygodne.

Kable – a jeden z najważniejszych elementów. Istnieje możliwość indywidualnego doboru przewodów słuchawkowych zgodnie z potrzebami klienta. Haga clic aquí para ver más de 6 días, gracias a mi opinión. Przy Zakupie. Dobierana jest długość przewodu oraz zakończenia w postaci wtyków zgodnych z systemem audio klienta. Najwyższej jakości przewody DUM są doskonałym uzupełnieniem słuchawek MrSpeakers.

banner