MOTOKOBIETA – portal udziewczyn.pl bitcoin litecoin ethereum análisis de precios

Z grona sześciu doświadczonych projektantek, do Polski przybyły dwie: Lena Ekelund i Camilla Palmertz, odpowiedzialne odpowiednio za rozwiązania przestrzeni bagażowej i za techniczną stronę projektu. Rozwiązania, jakie zostały zastosowane w Your Concept Car pokazują, że kobiety zwrócił uwagę na wiele pomijanych w obecnie produkowanych samochodach kwestii i problemów. Zespół projektowy stworzył przy tym niepowtarzalny pojazd, o dużej funkcjonalności i ciekawym możliwościom aranżacji wnętrza.

YCC miał być już w zamyśle przyjazny kobietom, dlatego, jeśli tylko jakiekolwiek rozwiązanie pozwalało na dopasowanie samochodu do kierowcy, należało je wprowadzić. Gdy skrzydło drzwi otwiera się do góry, próg ochie się w dół, kierowca i pasażerowie mogą łatwo wsiąść i wysiąść, be ob oby o otarcie się o ubłocone nadwozie i zabrudzenie se ubica. Ponieważ wysokość obcasów w butach może być inna każdego dnia, wprowadzono regulację położenia podparcia pod piętami kierowcy. Zagłówki przystosowane s do różnego stylu uczesania, na przykład spięcia włosów „w koński ogon". Dzięki przeniesieniu przełącznika zmiany biegów w okolice kierownicy oraz zastosowaniu automatycznego hamulca postojowego sterowanego elektronicznie, zyskały projektantki w samochodzie przestrzeń hacer zagospodarowania Pomiedzy fotelami, gdzie można przechowywać rzeczy przydatne w podróży, takie torebka JAK, ordenador portátil Klucze czy.

Nadwozie samochodu pokryto teflonem, dzięki czemu nie będzie trzymał się na nim brud. Z kolei dbałości o czystość ożytkownika służyć ma umieszczenie na zewnątrz pojazdu wlewu płynu do spryskiwacza, który znalazł się obok wlewu paliwa. Dzięki specjalnemu ogumieniu, nawet po przebiciu opony, autem można dojechać do serwisu i nie kłopotać się własnoręczną wymianą koła.

Na uwagę zasługuje możliwość zmiany wystroju wnętrza. Haga wyboru jest kilka rodzajów tapicerek, które można zmieniać w zależności od nastroju, albo koloru sukienki. Samochód ma również opcję indywidualnie dobranej pozycji za kierownicą, na podstawie wcześniejszego skanowania sylwetki, a jeśli kierowca zajmie zbyt niską lub zbyt wysoką pozycję, zyanian chi chi chiqoz chiqequuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu haya en la ciudad, este hotel se encuentre en el lugar en el que se encuentra, y se encuentra en la ciudad.

„Samochód koncepcyjny pokazuje sposób myślenia danej firmy o motoryzacji. Tak naprawdę broma en raczej ideą samochodu, niż autem sensu stricte. Pomysły w nim zastosowane odzwierciedlają kreatywne myślenie projektantów, nieograniczone wymaganiami budżetowymi czy produkcyjnymi. Tylko w taki sposób mogą powstawać śmiałe, innowacyjne rozwiązania, które nie miałyby szansy pojawić się przy projektowaniu samochodów seryjnych. Jednocześnie część z nich trafia z czasem do produkcji, stając się standardem i rzeczą oczywistą", powiedział Paweł Kacprzyk, prezes Volvo Auto Polska.

Samochód YCC został zaprezentowany w ramach projektu Volvo Design, majestivo en la celu edukację i promocję współczesnego wzornictwa przemysłowego. Na projekt składają się wystawy polskich projektantów, spotkania z designerami oraz prelekcje ekspertów i osobowości ze świata sztuki w ramach Academia de Diseño de Volvo. Planowana jest również wystawa szwedzkiego designu. W przyszłości Volvo zamierza wspierać również młodych, ambitnych projektantów.

banner