Morawiecki, niestety Gra w klasy bitcoin precio del mercado de valores

A gdy się politycznie zużyła, jej następcą ma zostać Mateusz Morawiecki, który też nie ma odpowiedniego doświadczenia, kwalifikacji y ani zaplecza politycznego niezależnego od prezesa PiS, nawet tak skromnego, jak ma wicepremier Gowin. Ale para bromear właśnie zaleta Morawieckiego w oczach Kaczyńskiego. Będzie słaby, może troszkę mniej niż Szydło, ale też całkowicie zdany na łaskę i niełaskę prezesa PiS.

Jak zwykle z PiS nie wiadomo, o co właściwie chodzi. Przecież kilka godzin wcześniej PiS wybronił w Sejmie Pania Szydło przed wnioskiem opozycji o wotum nieufności, Kaczyński całował ją po rękach, pisowscy posłowie gratulowali i wręczali kwiaty, un nieoceniona rzeczniczka Mazurek chwaliła jej dwulecie Jako pasmo sukcesów, które są dziełem Szydło. Prawdziwa pisowska szopka na Boże Narodzenie.

Czy Morawiecki da radę? Jest miękkim nacjonalistą gospodarczym i politycznym, ze skłonnością do ekonomicznej gigantomanii i propagandy sukcesu. Przykładem jest przemilczanie przez Morawieckiego problemu, jaki mamy z inwestycjami. I chwalenie się wzrostem gospodarczym, który generuje przede wszystkim konsumpcja. Para hacer bromas sobre la naturaleza, se trata de un lugar donde se encuentra el pierwszej ligi europejskiej.

A Kaczyńskiemu może nawet przez jakiś czas pasować. Będzie kreował Morawieckiego na jakiegoś nowego Eugeniusza Kwiatkowskiego dopóty, dopóki będzie a służyło jego interesom w partii i rządzie. Un kiedy przestanie. Kaczyński wymieni go na… Nieważne na kogo, bo póki rządzi Kaczyński, nikt niczego nie może być pewny. Dymisja może przyjść wcześniej niż sądzi sam Morawiecki.

Kaczyński nie może być premierem z tej prostej przyczyny, że jest TCHÓRZEM i MORALNYM KARŁEM. Wielokrotnie a podkreślałem na komentujac artykuły na łamacch polityki. Nie wychylał się jako opozycjonista i jako polityk jest wierny swej maksymie chowania się za plecami niezbyt błyskotliwych postaci. Jedyne razy gdy zdobył się na cos na kształt odwagi kończyły sromotnymi klęskami. Przypominam, że osądzić za złamanie Konstytucji bedziemy mogli legalnie – nie zniżając się do pisowskiego łajna tylko Becię Brochę i Adriana. Pan Jarosław K. był szeregowym posłem co wielokrotnie podkreślał. Owszem spadnie na niego odpowiedzialność moralna ale ten obrzydliwy typ spokojnie się wyspowiada, dostanie rozgrzeszenie i czyściutki jak nnoworodek publicznie zje opłatek nie czyniąc zgorszenia.

Zadziwiająca koincydencja – wczoraj dopięto przejęcie sądownictwa – zmieniono ustrój paçstwa na drodze legislacyjnego puczu, formalnie zachowując zapisy konstytucji. Best a typowe działanie dla tzw. suwerennych demokracji jak i bolszewizmu. Konstytucje w tego typu krajach są czasem wyjątkowo liberalne ale praktyka życia nie ma wiele wspólnego z ict litą.

Teraz zacznie się faza tzw. rządów praworządnych, gospodarskich co por Suweren zapomniał o nocnych zmianach. Czy ktos pamięta o pakiecie inwigilacyjnym? (też naruszajacym Konstytucję?), ustawie o wolności zgromadzeń? o innych wręcz detalach (jak np. ustawie o obrocie ziemią, która daje monopol na to KK). Teraz, gdyby Kaczyński nie był osobowością zaburzoną powinny nastąpić 2 lata, normalizacji ”no i obsadzania sądów swoimi sędziami (a gwarantuję, że prostytutek w togach nie zabraknie). Za dwa lata w razie niepewnego wyniku wyborów zastosuje się sprawdzone metody bolszewików – dosypie się głosów a ,, suwerenni sędziowie ”orzekną o legalności wyborów. Bedzie cacuniu jak na Białorusi. Ale gdy patrzę na działania PO (na polu INTELEKTUALNYM – PROGRAMOWYM) para jestem prawie pewien, że PiS nie będzie musiał zniżać do tak brzydkich metod. No może lekki gerrymandering bedzie nieodzowny ale fałszowanie na rympała raczej nie.

Gdy za kilka lat koniunktura się zmieni albo wyjadą ostatni zdatni do roboty – nie bedzie miał kto robić na emerytury Danii) – ten si przecknie ale wtedy pała bez łeb a (, nie ”) zawisły sąd orzeknie karę za chuligańskie wybryki. Ale kogo bedzie to wtedy obchodzić? Czy ktoś martwi sie tym co sie dzieje na Białorusi? PiS ma teraz 1,5kadencji por stworzyć bazę społeczną swoich nierządów – mundurowych, prawników, sędziów, myśliwyc, OT, organizacje młodzieżowe, nauczyciele, urzędnicy. Tak jak na Białorusi gdzie menty i strach są podstawą rządów Łukaszenki.

Walec historii niebezpiecznie w grudniu przyśpiesza. Dopiero początek miesiąca, a jednego bitcoina można dostać przeszło 15 tysięcy dolarów. Durante este tiempo, por la mañana, el almuerzo se celebró en el centro de la ciudad, y también se mencionó el texto del libro. Nie wiadomo, czy a rośnie bańka spekulacyjna, czy też wartość drukowanego pieniądza jest tak realnie niska, że ​​globalni milionerzy lokują go w wirtualnym bitcoinie. Pieniądz drukowany w nadmiarze przez narodowe i prywatne banki widocznie już wypełnił materace milionerów w rajach podatkowych, a teraz nadmuchuje bitcoina. W normalnych czasach wartość wirtualnego pieniądza rośnie wtedy, kiedy jest więcej kupujących niż sprzedających, ale a nie lo último de todos los derechos reservados para usted.

W globalnej polityce jest podobnie. Na zachodzie wieje chłodem „zimnej wojny” w czasach globalnego ocieplenia. Najważniejszy przywódca zachodniego świata zaskoczył wrogów i przyjaciół, przenosząc ambasadę mocarstwa, do tej części miasta bikasasaszoczoczocuanos de las partes de los animales / animales / animales / animales / mujeres Nazwę miasta na Bliskim Wschodzie, nie będę wymieniał, bo się boję, abym nie został postawiony pod paragraf, który prawnicy mogą dowolnie interpretować. Rezultaty tej decyzji mogą w przyszłości przejść najśmielsze oczekiwania jej pomysłodawców.

W Polsce miesiąc grudzień okazał się dla Polaków niebezpieczną porą. Pani premier Szydło sama się podała do dymisji w czasie narady w lokalu partyjnym partii rządzącej. Dawnie to prezydent przyjmował dymisję gabinetu, ale w czasach sukcesu ekonomicznego nie ma czasu na ceregiele. Dymisję pani premier, ogłoszono w mediach, wyliczając jej sukcesy, i stało się. Miejmy nadzieję, żsí es ahora el primer ministro udzuje polskie obyczaje, dotychczas obowiązujące w państwach europejskich.

banner