Miłosz Zając, Autor w serwisie allcryptospaces – Strona 2 z 4 eth zurich wiki

Wprowadzenie Siacoin na Binance jest doniosłym osiągnięciem projektu. Dziewięć miesięcy poprzednio Cryptopia opublikowała wycofanie się z Siacoin – powołując się na mierny wolumen obrotu – co jest ironicpac. Cena SC wzrosła o ponad 20 procent w mniej niż osiem godzin. Obecnie SC kosztuje 0,015 USD – o 86 procent mniej niż jego najwyższy rekord w wysokości 0,111 USD w dniu 6 stycznia 2018 roku.

Siacoin to platforma chmury obliczeniowej typu blockchain. Wykorzystuje inteligentne protokoły kontraktowe do przechowywania danych na zdecentralizowanych stanowiskach hostingowych na całym świecie. Ludzie mogą wypożyczyć swoje niewykorzystane miejsce na dysku twardym innym w zamian za tokeny SC. Projekt twierdzi, że jest bardziej opłacalny niż scentralizowane systemy przechowywania w chmurze ze względu na niską miesięczną opłatę w wysokości 2 USD por ter terbajt. Projekt rozpoczął się w czerwcu 2016 r. Obecnie bromea con 23 kryptowaluta w rankingu według kapitalizacji rynkowej. Kryptowaluta może zastąpić dolara

Takie zdanie objawił pierwszy zastępca przewodniczącego Komisji Rady Federacji ds. polityki gospodarczej, Siergiej Kałasznikow. Wypowiadając się w Moskwie na konferencji „Cyfrowa gospodarka Rosji, niestandardowe formy płatności”, kongresman oświadczył, że na świecie dojrzał kryzys rozliczeń wzajemnych pzy cada uno I następujący problem mogłaby rozwiązać właśnie kryptowaluta.

„Na świecie dojrzał kryzys i pewien problem wzajemnych rozliczeń pomiędzy krajami. Najbardziej wyrazistym ilustracją jest problem rozliczeń w Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej. Jesteśmy zobowiązanym w jej ramach wymieniać się pewnymi nominałami. Jakie a będą nominały? Jak zawsze dolar? Niektórych walut rodzimych, przykład rubla, pewne kraju nie chcą stosować z powodów politycznych i innych. Konieczna jest pewnego pokroju neutralna, uniwersalna waluta, nie związana z żadnym krajem. I co to może być? Według mnie, to kryptowaluta potrafiłaby być walutą rozliczeniową, przy czym nie tylko w ramach EWG, ale także w szerszym kontekście pomiędzy różnymi krajami. Warunki, kiedy to dolar jest uniwersalnym środkiem płatniczym w stosunkach międzynarodowych dzisiaj, wiąże każdy z krajów z amerykaskim systemem rezerwowym. Nie w tym nic złego, z wyjątkiem jednego: jeden kraj przejmuje funkcje zarządzania globalnego nad rynkiem finansowym na całym świecie. Być może, tylko kryptowaluta może rozwiązać diez problema.

Zamiast publikować shardng i Casper osobno, Buterin oświadczył, że innowacyjne postępy w badaniach mopą dopuścić jednoczesną aktywację obuepszeń. Pomysł polega na tym, ¿cómo está? Casper może zostać opublikowany na założeniu sidechain lub shard, a nie jako inteligentny kontrakt, jak poprzednio proponowano. “A zasadnicza zmiana kroków pośrednich w planie działania, ale nie ostateczny produkt” – oświadczył Buterin.

Sharding, ogłoszony poprzez Buterina w kwietniu 2018 roku, jest systemem zwiększania liczby transakcji, które ma możliwość przetwarzać Blockchain. Polaca shardingu polega na tym, wezły magazynują tylko część rozsianego rejestru, ale każdy element shardingu, tj. węzeł, ma możliwość polegać na informacjach innych. Casper, długo planowany algorytm konsensusu PoS, ma być bardziej energooszczędny i egalitarny niż obecny system PoW. W ten sposób Buterin podkreślił, że gdyby zostały wprowadzone, obie technologie połączyłyby się w celu stworzenia wersji protokołu, która mogłaby by wiele bardziej wydnieniejsza.

Ostatnia wersja Caspera (Casper FFG) jest testowana w kształtowi inteligentnego kontraktu, zdefiniowanego EIP 1011, software kernentach Ethereum. Jednakże w wyniku dzisiejszego spotkania te testy mogą pozostać zakończone na korzyść nowego projektu. “Jako ktoś, kto nad tym pracował, potrzebowałem momentu, aby się z tym pogodzić, ale rozumiem to i sądzę, że ta zmiana doprowadzi nas tp l” “” “” “” “” “” “” “” “” “

banner