Microchip wykupuje Atmela – koniec operacji – HobbyRobotyka.pl calculadora de minería de nubes bitcoin

Dla tych, którzy nie kojarzą lub nie pamiętają o co chodzi – firmy Atmel yo Pastilla od wielu, wielu lat zajmują się projektowaniem i produkcją mikrokontrolerów. I go popularność została obecnie przyćmiona przez nowe generacje 32-bitowców od ST, Infineona czy Freescale’a, ale jeszcze 10 lat temu były podstawowym narzędziem każdego robotyka – rodziny 8-bitow Pc. Istniał też swego rodzaju podział na „fanboy´ów” obu marek. Dyskusje w stylu „jaki mikrokontroler na początek” albo „PIC czy AVR” były na forach internetowych wyjątkowo burzliwe i często wprowadzały niepotrzebny zamęt i konststacacęęzzy prz wzyzeze. Odnoszę też wrażenie, że PIC’e były znacznie bardziej popularne za oceanem, a w Polsce dużo więcej materiałów można było znaleźć na temat AVR.

Informacja o przejęciu Atmela jest o tyle szokująca, że ​​chociaż firma borykała się z problemami finansowymi już kilka lat, to jednak sporo „ugrała” ostatnio na sukcesie Arduino – systemu, który zwojowa łwiat i w 90% bazucas de las costumbres de la caza de los animales de corral de la quincilla en el maletero Potwierdzone ródła mówią o kwocie 3.56 mld dolarów, czyli nieco ponad 14 miliardów złotówek.

Przejęcie firmy Atmel przez firmę Microchip zostało oficjalnie zakończone z perspektywy finansowej. Rozpoczynamy teraz pracê nad integracją dwóch działających globalnie zespołów. Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie to połączenie stworzy naszym klientom. Nasza rozszerzona oferta mikrokontrolerów pozwoli dostarczyć Wam to co najlepsze z obu architektur. Połączone oferty z kategorii bezprzewodowości są jednymi z najbardziej kompletnych i atrakcyjnych rozwiązań w branży. Dzięki naszej stale powiększającej się ofercie układów analogowych, Broma de microchip gotowy por w pełni zaspokoić Wasze „analogowe” potrzeby dzięki tysiącom nowych produktów.

W czasie, gdy będziemy pracować nad integracją marek, prosimy, byście nadal polegali na naszych aktualnych kontaktach, kanałach, stronach internetowych, narzędziach i zespołach wsparcia technicznego. Zarówno zespół Microchip, jak i Atmel, będą służyć Waszym potrzebom tak samo, jak to czyniły przez ostatnie dekady. W ciągu nadchodzących miesięcy będziemy pracować nad maksymalizacją wsparcia, jakie oferujemy Wam – naszym klientom – i zamierzamy szybko informować Was o postępach wprowadzanych usprawnień.

Wiemy, że stabilność i wzrost produkcji jest ważnym czynnikiem z punktu widzenia bazy zaopatrzeniowej i był jednym z podstawowych elementów, które Microchip zapewniał przez swoje ponad 25-letnie istnienieie. Uszanujemy tę koncepcję również w przypadku obecnej działalności integracyjnej. Zdajemy sobie również sprawę, że „żywotność”, czyli okres eksploatacji (EOL) produktu może Was martwić w przypadku przejęć takich, jak nasze. Jednym z największych osiągnięć Broma de microchip praktykowane nienadawane produktom końca okresu eksploatacji i zamierzamy podtrzymać ofertę produktów z obu firm.

banner