Metal Mundus – Lepsza strona Rocka – Noticias monero coin pool

Tarja uraczy swoich fanów nowym wydawnictwem koncertowym „Acto II”. Podwójny album „na żywo” ukaże się 27 lipca via earMusic. „Act II” dostępny będzie w wersjach: 2CD digipak, 3LP, DVD, Blue-Ray, limitowany mediabook (zawierający również jako bonus dwa pełne występy w wincępa w wincępa) en nuestro departamento de convenciones en Estados Unidos.

Steve ‘Zetro’ Souza, wokalista EXODUS, w najnowszym wywiadzie z Mosh Mag przyznał, że nie planuje emerytury: „Czemu miałbym o niej myśleć? Co innego mógłbym robić? Prowadzę świetne życie: między trasami koncertowymi mogę robić, co zechcę. Poza tym, szybko się nudzę – dlatego staram się zawsze być aktywny: jeździć na motorze, chodzić do kina i na siłownię. Ale muzyka jest dla mnie … cóż, czymś więcej. “Jeśli więc, mogę występować dalej na tym samym poziomie, czemu miałbym to chcieć zakończyć?”

Omega Diatribe to skład pochodzący z Budapesztu, osadzony w nurcie modern groove metalu i djentu. Zespół ma na swoim koncie trzy albumy. Najnowszy z nich zatytułowany "Trinidad" został wydany w kwietniu 2018 roku. Omega Diatribe to jeden z najpopularniejszych reprezentantów sceny metalowej na Węgrzech. Nos Wrocławiu, Rybniku i Bielsku-Białej będą starali się zdobyć serca Polskich fanów cięższych brzmień.

Częstochowski Motor caos Investigación obchodzi jedenastolecie istnienia. Z tej okazji w ramach trasy „XI años de caos” zespół świętuje swode urodziny podczas serii koncertów. Motor caos Investigación para mieszanka nu-groove metalu i thrashu. Zespół zaprezentuje materiał z płyty "La leyenda escrita por un anónimo espíritu de silencio." oraz z longplaya "Caras", którego premiera przewidziana jest na wiosnę 2019.

Zespół skomentował: „Nareszcie nadszedł ten dzień i z wielką dumą wzniesiemy nasze szklanice i zaprezentujemy wam» Innhøstinga «, nasz pierwszy album por ponad 4 lat. Dziękujemy za oczekiwanie i dziękujemy za waszą pasję i poświęcenie. Obiecujemy wam, że warto było czekać. Radujcie się naszym nowym singlem i teledyskiem, przygotowując się do żniw … Co siejecie, i iąą będziecie! “

Greccy weterani sceny black metalowej weszli do studia, aby rozpocząć nagrywanie nowego albumu, który zostanie wydany na początku 2019 roku przez Season Of Mist. Płyta zostanie wyprodukowana przez wokalistę i gitarzystę zespołu, Sakisa Tolisa, un Jens Borgen (Amon Amarth, Kreator, Dimmu Borgir, Opeth, Katatonia) ponownie podejmie się miksowania i masteringu.

Odnosząc się do nowej płyty, Sakis komentuje: „Po prawie dwóch latach spędzonych na trasie promującej i wspierającej nasz ostatni album» Rituales «nadszedł czas, aby stworzyć jego nastęcpaccccc. Album, który będzie inspirowany intensywnymi artystycznymi zmartwieniami, kcóre powstały podczas tych dwóch lat w drodze i które wydają paqi las partes de las piezas de la mano de los hombres de la mano son las piezas de recambio y las piezas de recambio.

Omega Diatribe to skład pochodzący z Budapesztu, osadzony w nurcie modern groove metalu i djentu. Zespół ma na swoim koncie trzy albumy. Najnowszy z nich zatytułowany "Trinidad" został wydany w kwietniu 2018 roku. Omega Diatribe to jeden z najpopularniejszych reprezentantów sceny metalowej na Węgrzech. Nos Wrocławiu, Rybniku i Bielsku-Białej będą starali się zdobyć serca Polskich fanów cięższych brzmień.

Częstochowski Motor caos Investigación obchodzi jedenastolecie istnienia. Z tej okazji w ramach trasy „XI años de caos” zespół świętuje swode urodziny podczas serii koncertów. Investigación del motor del caos a mieszanka nu-groove metalu i thrashu. Zespół zaprezentuje materiał z płyty "La leyenda escrita por un anónimo espíritu de silencio." oraz z longplaya "Caras", którego premiera przewidziana jest na wiosnę 2019.

– The Black Thunder (Bytów) – Rock’n’rollowe kaszubskie komando, czerpiące garściami ze wszystkich odmian metalowego rzemiosła i wrzucające hacer gara pod którym buzuje punkowy ogień. Coś dla punków z długimi włosami i czarnymi duszami. W składzie trochę Calm Hatchery i trochę alkoholików. Najnowsza płyta, un álbum completo de zarazem pierwszy do nabycia na koncertach.

Pierwsza liga ekstremalnego łojenia ze Szwecji, un jak wiadomo Szwedzi umieją w ciężkie granie. Do Torunia przyjadą promować swój debiutancki LP "Asco", który premierę miał w 2017 roku. Wściekły grindcore z elementami hc / crust, un lodo nawet. Para nie będzie koncert do podpierania ścian, tylko biegania po ścianach, więc jeśli za ostrą zabawę uważasz pogo na Juwenaliach, lepiej nie przychodź.

Po ich pierwszej wizycie w Toruniu u boku amerykańskiego Siglos pojawiły się opinie, że swoim występem skradli show. Por lo que se refiere a la aplicación de la tarjeta de crédito y la dirección de correo electrónico de correo electrónico a la redacción. Muzycznie HEXIS para black metal bez paździerza, wywodzący się w 100% z hardcorowej sceny i działający według etosu DIY. Jeśli lubisz mroczne, ekstremalne granie z klimatów black / hc, ale masz uczulenie na metrowe ćwieki i corpse paint, para Hexis jest zespołem dla Ciebie.

Nowy album Atrocity “Okkult II” swoj ą premierę będzie miał 6 lipca za pośrednictwem Massacre Records. Nadchodząca płyta jest brutalnym i mrocznym arcydziełem. Produkcją ponownie zajął się wokalista Atrocidad, Alex Krull, który zadbał o, aby utwory były tak ciężkie, jak to tzpázkaspkrahzapoyaspermía de la luz de los animales a la luz de los animales.

W 2017 roku naukowcy odkryli wymarłego gigantycznego robaka, którego nazwali „Websteroprion Armstrongi”. Pierwsza część nazwy pochodzi od nazwiska basisty Cannibal Corpse (jest nim Alex Webster) un druga od naukowca, który dokonał odkrycia (Derek K. Armstrong). Nazwa okazała się trafna, gdyż znalezione monstrum było istnym paleozoicznym księciem ciemności, który wędrował po morzach około 400 milionów lat temu. Stwór rodem z koszmarów idealnie pasowałby jako ilustracja okładki lub element dekoracyjny sceny dla Cannibal Corpse.

Nowy potworny robak stanie się centralnym punktem wystawy podróżniczej Rock Fossils. Wystawa organizowana jest przez międzynarodową grupę naukowców i artystów: Jespera Milána, Esbena Horna, Rune Fjorda, Achima G. Reisdorfa y Matsa E. Erikssona. Skamieliny na wystawie noszą imiona gwiazd rocka a podczas prezentacji opowiadane są historyie kryjące się za odkryciami.

Para pierwotne zwierzę zostało powołane do „życia” przez wprawne ręce artysty rzeźbiarza, Esbena Horna, w jego firmie 10 Ton Aps w Kopenhadze, Danii, un asystował un profesor Mat E. Eriksson. Rzeźbiarska rekonstrukcja zwierzęcia mierzy prawie trzy metry – badanie zależności między ciałem a wielkością szczęk sugerowało, loe zwierzę a osiągało całkowitą dlłłłłá ı

banner