Me gusta dado monero mining pool reddit

Utah Jazz przystępowało do spotkania z Lakers jako underdog. Tygodniowa przerwa od grania po której nastąpiła wyraźna porażka z Bulls, oraz różne trade rumores na temat Cousinsa czy też Lawsona. Tym razem jednak presja zadziałała pozytywnie na Jazzmanów i Ci zagrali po prostu koncertowo. (juego de palabras destinado) Ofensywa obu ekip była dość dobrze zorganizowana i zdobywała punkty na różnoraki sposób. Pierwsza połowa dla Utah Jazz, druga dla Jeziorowców i tak powstała dogrywka. Na 17 sekund Przed Końcem, Przy Stanie 76-75 dla LAL Russell Westbrook (25 pkt, 5 zb, 14 ast, 2 stl, 2 a, 11/24) staje na linii rzutów wolnych i trafia "jeden na dwa"! Przy ciasnej obronie graczy czających się na rzut, miejsce na layup znalazł zawodnik który zwykle odpowiada za dystrybucję – Ty Lawson (9 pkt, 9 ast, 4 to, 4/8). Tiempo extra remis utrzymywał się dość długo .. aż do 10 sekund Przed Końcem gdzie nieźle dziś dysponowany Wilson Chandler (17 pkt, 4 zb, 7/13) trafił za 3! ¿Juego terminado? Nic z tych rzeczy. Russ, który do tej pory 0/4 zza łuku trafia open open trójkę i Jazzmani po wzięciu czasu mają około półtorej sekundy na trafienie juego winnera wznawiając z autu. Trener Snyder chciał wyciągnąć asa z rękawa i liczyć na atletyzm rookiego Rondae Hollisa-Jeffersona który miał złapać piłkę w locie i umieścić ją szybko w koszu. Ten jednak nie zrozumiał zagrywki i wziął się za wykonywanie piłki z autu! Musiał mieć nosa bo w ten sposób zaliczył swoją drugą asystę w sezonie. Dość sporo miejsca na środku boiska, Eric Gordon (22 pkt, 8/15) urywa się Redickowi .. y drena al ganador del juego desde la mitad del rango! ¡Lo tengo! Świetne spotkanie dobiega końca. Para może być pozytywny kop dla Utah Jazz, który podtrzyma pozytywne morale w zespole aż do końca sezonu. W ekipie z Utah należy pochwalić obu centrów: DeMarcusa Cousinsa (17 pkt, 11 zb, 4 ast, 2 blk, 6/12) oraz Mylesa Turnera (10 pkt, 6 zb, 1 blk, 4/7 w 11 min). Wsparcie Westbrookowi dawali JJ Redick oraz Mirotic – razem 2 9 pkt trafiajac 12/18 rzutow. Gorzej KAT Towns, można powiedzieć że przegrał walkę pierwszoroczniaków notując podobne statystyki co Turner będąc 22 minuty więcej na parkiecie (11 pkt, 8 zb, 1 stl, 1 blk, 5/13)

Ty Lawson dobrze rozgrywał piłkę, jednak w ofensywie rzadko kiedy był wiarygodną opcją, a rozgrywający przeciwnika nie mieli respektu przed jego umiejętnościaś w obronie. Rubio został sprowadzony nie po a aby zdobywać więcej pkt niż Lawson (chociaż ma przyjemniejszy release i lepszy rzut z półdystansu po zasłonie), ale por dać drużynie więcej w obronie. Liczymy na więcej wybrań piłki rozgrywającemu w stylu jego poprzednika w meczu z Atlantą. O samo rozegranie nie ma co się martwić. Hiszpan a klasa sama w sobie.

Nerlensowi Noelowi nie można mieć za wiele do zarzucenia. Starał się, zbierał, bronił wsadzał piłkę z góry. Jednak mimo jego ogromu pracy wciż nie wypracował sobie pewnego rzutu z półdystansu. DeMarcus Cousins ​​podwojony w post będzie miał szansę odegrać piłkę do .. KG! El gran boleto! Jeden z moich ulubionych graczy w la vida real. Wiadomo, że nie jest już all-starem, ale uważam że jest w stanie dać sporo ekipie z Utah. Zbiórki, defensywa, mózg obrony zespołu – wciąż jest to nam w stanie dać. Un rzut? Wciąż pewny. Miejmy nadzieję, ¿fanático de Salt Lake City? Nie raz zobaczą jak KG trafia z półdystansu po swoim markowym rzucie wysokim łukiem.

Niesamowity mecz rozegraliśmy wraz z ekipą Bulls. Niepokonany zespół prowadzony prze Curryego szybko pokazał dlaczego jeszcze nie przegrali. Dwie pierwsze akcje i 2 trójki odpalił Curry. Na szczęście udało się również odpowiedzieć udanymi akcjami i trochę przystopować MVP, który oddał jeszcze w 1q kilka trudnych rzutów i zszedł do boksu. Mecz bardzo wyrównany, co widać po wynikach kwart. Jak tylko jedna z drużyn (głównie gospodarze) odskakiwała (na 3-5 pkt) przeciwnik odrabiał straty. Po stronie Bulls pierwsze skrzypce grał Curry (29 pkt, 7/15 3pt), ale prawdziwym jokerem był Bhullar, który zaliczył 16 pkt i 8zb (8/8 fg !!!). W ekipie Pelikanów grę prowadził Parker, słabiej grał ZBo.

Następnie, przy stanie 78:77 po rzucie zebraliśmy piłkę w ataku, podanie do niepilnowanego Denga, który jednak pudłuje open open 3. ok 28 sekund pozostało Bykom. Piłkę kozłuje Curry, który myląc obrońcę wjechał pod kosz i trafił floatera – 78:79 Byki. Pozostało nam 13 sekund. Z zimną krwią Parker wykorzystał zasłonę i nieatakowany odpalił jump shota – bang! 80:79 i 1,3 sek do końca.

banner