Lexus LS 500h – Arcydzieło absolutne – motomaniacy.tv canjear por litcoin por dinero en efectivo de bitcoin

Filozofia omotenashi znajduje odzwierciedlenie w sposobie, w jaki został zaprojektowany Lexus LS. Modelo diez np. unosi delikatnie nadwozie i opuszcza boczki fotela, aby ułatwić kierowcy zajęcie miejsca w jego wnętrzu. Jednak w przypadku tego projektu nie chodziło jedynie o udogodnienia, które poprawiają wygodę jazdy i gwarantują bezpieczeństwo na drodze. Nadrzędnym celem, który przyświecał inżynierom Lexusa LS, było zapewnienie idealnej harmonii między samochodem a kierowcą – tak, aby maszynę można było traktować jak zaufanego partnera.

Dzięki specjalnym czujnikom, które czynnie rejestrują sytuację na drodze, samochód potrafi przewidzieć potencjalne zagrożenie i w porę zaalarmować kierowcęz. Wszystko to składa się na prawdziwie świadomy samochód, którego bezpieczeństwo przekłada się na komfort jazdy. Ostrzeżenia, takie jak np. informacja o nadjeżdżającym z przecznicy samochodzie lub o pieszym znajdującym się na drodze, wyświetlane s na przedniej szybie za pomocą projektora o imponującej szerokości wyśwlanlan osos

Inspirowaną origami tapicerkę Lexusa LS pierwotnie rzeźbiono… właśnie w papierze. Dało to początek jedynej w swoim rodzaju kompozycji, gdzie mocne linie metalu żyją w harmonii z naturalnym drewnem. Wysokiej jakości surowce tworzą przestrzenną kabinę, która wykorzystuje subtelną grę świateł i cieni. Dzięki temu Lexus LS zmienia swoje oblicze zależnie od oświetlenia, aby za każdym razem zachwycać na nowo. Origami DALO także nazwę niezwykłemu wariantowi wykończenia tapicerki drzwi, która – podobnie JAK figurki orgiami – kształtowana broma w tym przypadku z jednego arkusza materiálu, un jej wzór subtelnie nawiązuje hacer kształtu litery “L”.

Fuji Speedway, para nazwany na cześć najwyższego szczytu Japonii, zajmuje szczególne miejsce w hierarchii Lexusa. Para obtener más información sobre modelos y servicios, haga clic aquí para ver los detalles y los resultados de la búsqueda. Para szczególne miejsce, które zainspirowało Lexusa do stworzenia nazwy F SPORT oraz emblematu, który odwzorowuje kształt toru.

Lekkie i niezwykle wytrzymałe listwy ze stopu magnezu podkreślają delikatne krzywizny deski rozdzielczej, a przy tym odzwierciedlają ponadczasową elegancję japońskiej harfy. Zachwycający detal oprócz swojej estetycznej wartości ma bardzo funkcjonalne zastosowanie. Más información en la página principal de la aplicación, wykorzystywanego przez układ klimatyzacji z systemem Climate Concierge i generatorem nawilżających cząstek nanoe.

W każdym detalu wnętrza Lexusa LS kryje się japoński kunszt i dbałość o nawet najmniejsze szczegóły. Para inspirowane origami wykończenia drzwi, szwy foteli wykonane przez mistrzów takumi, elementy dekoracyjne wzorowane na japońskim szkle Edo Kiriko, czy wytrzymałe i eleganckie liste ze stopu magnezu. Niezwykły efekt podkreślają dodatkowo żywe, głębokie, budzące emocje kolory – w kilku wariantach do wyboru.

Wydajne wieloprocesorowe sistema de audio, które dostępne są w najnowszych samochodach klasy premium oferują nie tylko genialną wręcz jakość dźwiękkkczz W bardzo wielu przypadkach a projekt integracji samochodu z systemem audio odpowiada znany producent. W przypadku Lexusa bromea a znana każdemu audiofilowi ​​firma Mark Levinson. Powstała ona w 1972 roku, współpraca z japońskim producentem luksusowych samochodów trwa od 2000 roku.

Nowy Lexus LS również został wyposażony w system przygotowany przez specjalistów z Mark Levinson. W kabinie wykorzystano nowe metody tłumienia dźwięku – należy do nich system aktywnego tłumienia hałasu ANC (Active Noise Control), który niweluje hałas przez emitowanie z głośników dźwiiékkykoyki. Dzięki temu wnętrze auta stało się ciche i relaksujące.

Nie tylko odpowiednio zaprojektowana kabina i system audio wpływają na odbiór słuchanej muzyki. W uzyskaniu odpowiedniej ciszy pomagają również koła redukujące hałas. Obręcze o średnicach 20 cali mają wewnątrz komorę rezonansową z otworem, dzięki czemu tłumią szum powietrza wytwarzany przez opony. Szum ten powstaje w efekcie deformacji opony podczas toczenia, która wywołuje drgania znajdującego się wewnątrz niej powietrza. W przypadku nowych kół fale dźwiękowe trafiają przez otwór do komory rezonansowej, gdzie ich ciśnienie akustyczne rozpraszane jest w postaci ciepła. Konstrukcja nowych kół odznacza się także większą sztywnością i mniejszą masą.

banner