Lego El señor de los anillos – Poradnik cambio monero a euro

Lego Władca Pierścieni jest kolejną grą studia Traveller’s Tales Games. Gra została oparta na trylogii Tolkiena i filmów Petera Jacksona. Opowiada ona o przygodach Froda Bagginsa i drużynie pierścienia. Produkcja ta została stworzona dla młodych jak i starszych graczy. Ma ona w sobie dużo humoru, jak każda inna gra na licencji LEGO. Z tym tytułem spędzimy wiele nie zapomnianych godzin ponieważ ta gra ma coś takiego w sobie, że nie da się tego opisać. Brutalność została zastąpiona bananem i miotłą dlatego nie musicie się martwić o wasze młode pociechy. Grając wątek fabularny czułem się jak bym oglądał película. Gra bj zrobiona dobrze nie ma żadnych rzeczy, które mogły por wam przeszkadzać. No może kamera podczas grania w dwie osoby. Se ha producido una interrupción en el odpoczynek de Coda czy Battlefielda.

Ja gdy ukończyłem wątek fabularny, zacząłem zbierać wszystkie mithrilowe klocki, które są porozrzucane po całym Śródziemiu. Gdy już zebrałem klocki zacząłem czyścić poziomy na 100%. Podczas czyszczenia poziomów napotkałem kilka problemów, ponieważ nie wiedziałem gdzie s niektóre znajdki dlatego pomagałem sobie filmikami z youtube. Znajdki się zawsze zapisują więc nie musicie zebrać wszystkich za pierwszym razem.

Mithrilowych klocków jest w całej grze 250. Będziemy je dostawać za ukończenie misji fabularnej i za zrobienie zadania pobocznego. Ale a nie wszystko, ponieważ w całym Śródziemiu jest ich mnóstwo i my musimy je wszystkie zabrać. Niektóre klocki, które pokazane s na na naszej mapie będą dostępne do zebrania tylko w nocy. Wyzwań za które dostaniemy klocki też nie zabraknie. Wyzwania polegają na zniszczeniu x posągów w wyznaczonym czasie lub wypłoszenie x kretów w wyznaczonym czasie.

Aby zaliczyć le gr w w 100%, będziecie musieli poświęcić dość dużą ilość czasu, ale to nie jest żaden problem ponieważ gra jest kozacka. Aby mieć 100% musicie znaleźć znajdki wszystkie, wykupić postacie wszystkie, zebrać wszystkie Czerwone i mithrilowe Klocki, mieć estado prawdziwego podróżnika w każdej misji fabularnej, znaleźć wszystkie znajdki i na koniec wytworzyć wszystkie przedmioty u Kowala. Poniżej macie wypisaną liczbę każdego rodzaju znajdek i rozpiskę wszystkich rzeczy które musicie znaleźć i kupić w każdym mieście.

Gdy włączymy oszustwo mnożnik x8 gra nam Będzie naliczać klocki x8 w ten sposób szybciej się wzbogacimy i łatwiej będzie można wykonać Estado Prawdziwego Podróżnika w misjach fabularnych. Gdy zaczniecie grę, radze wam od razu wpisać ten oto kod 1F5YH2 daje en nam mnożnik x2. Mnożniki nakładają się na siebie. Gdy wcączycie wszystkie mnożniki uno wam się zsumują i powstanie mnożnik x3840.

Aby stworzyć wszystkie mithrilowe przedmioty będziecie potrzebować schematy. Esquema znajdziemy w misjach fabularnych. Gdy zdobędziecie jakiś schemat i będziecie chcieli go wytworzyć, musicie się udać do kowala który znajduje się w Bree. Niestety wytworzenie przedmiotu kosztuje, będziecie musieli najpierw się upewnić czy macie wystarczająco dużo mithrilowych klocków. Koszt wytworzenia przedmiotu jest zależny od przedmiotu np: Wytworzenia Srebrnego Patyka kosztuje 1 klocek a wytworzenia Srebrnego Miecza kosztuje 10 klocków. Cena zależy od tego czy przedmiot wam się przyda czy też nie.

Niektóre postacie odblokujecie podczas robienia wątku fabularnego, resztę niestety trzeba kupić. Gdy będziecie wędrować po krainie na pewno napotkacie na swojej drodze jakąś postać i gdy do niej podejdziecie pokaże wam się nad jej głową cena i przycisk. Para oznacza że postać jest do kupienia. W całej grze jest masa postaci więc uprzedzam was że będą one fue kosztować majątek.

Po ukończeniu wszystkich misji fabularnych otrzymamy dostęp do ukrytego poziomu. Znajduje się on w Rivendell za wodospadem. W tym poziomie chodzi o aby zebrać 1.000.000 klocków. Wystarczy że będziemy niszczyć wszystko do okoła i na pewno tyle uzbieramy. Mnożniki podczas robienia tego poziomu zostają wyłączone. A tutaj dokładniejsza lokalizacja tego poziomu.

Trofeum wydaje się trudne, ale wcale tak nie jest. Gdy będziecie mieli odblokowane i włączone wszystkie mnożniki x2, x4, x6, x8, x10 gra będzie wam naliczać tyle klocków że wystarczy powtórzyć kilk misji fabularnych aby zdobyć 10000000000 monet. W Bree jest kilka fioletowych monet więc jeżeli chcecie to możecie farmić tam. Wystarczy że zbierzecie wszystkie fioletowe klocki, me refiero a teleportujecie się do innego miasta i gdy będzie noc, wrócicie znów do Bree i znów zbierzecie wszystkie fioletowe klocki.

Trofeum wpadnie wam podczas ukończenia drugi raz gry. Chodzi o aby rzucić Gimliego w pękniętą płytę, która znajduje się dość wysoko. Jeżeli chcecie aby pucharek wam wpadł szybko para podczas robienia misji, w której jest pięć postaci, możecie sobie podrzucać nawzajem Gimlim. Chodzi o a że ty rzucasz Krasnoludem do Elfa zmieniasz szybko swoją postać na Elfa i rzucasz do Gandalfa. Tomo 30 razy aż pucharek wpadnie.

Podczas zwiedzania Śródziemia i robienia misji fabularnych gra będzie wam kazała wyłowić jakiś przedmiot z jeziora lub rzeki. Podczas łowienia na ekranie pokaże wam się przycisk wp uch zas ow Oczywiście nie zawsze wam wyjdzie perfekcyjny wynik ale w gra będzie nam tyle razy kazała wyłowić coś że trofeum wam wpadnie. Gollum także ma możliwość łowienia.

banner