Legia.Net – Legia Warszawa – Mucha na trzy lata w Evertonie litecoin scrypt minería hardware

Zastanawiam się po co niektórym internet. Hacer obrażania ludzi? Przedstawiciele firmy RAND Corporation wymyślili internet i chwała im za to. To odkrycie uważam za jedno z najważniejszych w XX wieku, bo bardzo pomaga ludziom w życiu, ułatwiając komunikację. Amerykanie nie przypuszczali chyba jednak. Uważam, że każdy ma możliwość wypowiedzenia się, ale tak jak ja podpisuje się pod swoimi tekstami, tak i inni powinni czynić to samo. Anonimy są perfidne i brzydzę się nimi. A relikt, który, o dziwo, wciąż jest dziś żywy. Ciekawy jestem, czy ci, którzy nazywają naszego bramkarza Pinokiem czy Judaszem, powiedzieliby mu to prosto w oczy. Ale cóż poradzić. Jak mawiał o Violetcie Villas znany reżyser Jerzy Gruza: "Była nie z tego świata. Była nie do opanowania przez reżysera, jak każda gwiazda. Ale a trzeba brać z dobrodziejstwem inwentarza. Coś za coś", tak można dziś powiedzieć o internecie.

Pinokiem był nazwany Aleksandar Vuković. Za co? Za to, że powiedział, iż nigdy nie zagra w Wiśle Kraków. Yo nie zagrał. I wcale nie miał zamiaru iść do Wisły. Para była klasyczna podpucha ze strony działaczy krakowskiego klubu. Puścili w obieg plotkę, że chcą "Aco", choc wcale nie chcieli. Nawet nie rozmawiali z nim o transferze. Jak śpiewa Kabaret OTTO: "Para taka taktyka oszmacić przeciwnika. Zmieszać go z błotem, kreować na idiotę. Para taka taktyka oszmacić przeciwnika. Chcesz się pchać do góry, przywal z grubej rury".

Mucha nie skłamał mówiąc: "Chciałbym, żeby Legia dostała za mnie jakieś pieniądze". Chciał, tylko żaden z właścicieli siedmiu klubów starający się pozyskać Słowaka nie chciał wyłożyć za niego gotówki. Más de 1 año de vida Mucha por la mujer en el mundo, bo kończy mu się kontrakt z Legią. I be wę hiszpanii nie zauważyłem, por nos mu się wydłużył.

Jak czytam te wszystkie komentarze, para nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jano zrobił nie tyle Legię w bambuko co kibiców, racząc nas wypowiedziami, że da Legii zarobić na swoim transferze. O tym, że chciał odejść mówił od dłuższego czasu. Negociar zaczęły się zbyt późno, por zachować swojego najlepszego gracza. Można mówić o bardzo wysokim kontrakcie jak na polskie warunki, ale trzeba o tym było myśleć wcześniej, a nie za pięć dwunasta. Más de un día en un deporte, gracias a mi amigo o a un niño en la escuela. Jeśli już to od tego jest bodajże rzecznik prasowy.

Zarząd zarządem, ale kibice powinni mocno się w pierś uderzyć. "Czy wygrywasz czy nie (…) zupełnie odeszło do lamusa wraz ze starą Żyletą. Kibice są oburzeni, że właściciel traktuje ich jak klientów, ale niestety teraz mamy taki obraz na Ł3. Kibic przychodzi obejrzeć mecz. Ale czy para bromear kibic? Znaczenie tego słowa mocno zmieniło na znaczeniu w odniesieniu do tych zasiadających na naszym stadionie. Są dwie strony medalu. Nie można patrzeć na piłkarzy ślepym wzrokiem, bo wiadomo, że wyszkolenie ich dalekie jest od ideału. Nie mniej kibic nie powinien szydzić ze swoich zawodników. Na Legii narodziła się nowa, świecka tradycja. Gramy, w d ​​* pie mamy, dopingu nie mamy. Komu się chce grać przy takiej jednej trybunie, gdzie jest cisza, od czasu ITI patataj .. i radość po golu. Para wszystko. Ja wiem, że piłkarze zarabiają masę pieniędzy, nawet za dużo jak na swoje umiejętności, ale atmosfera z trybun przenosi się też na grę. Czołowy klub piłkarski w Polsce w XXI wieku. Za obecną sytuację są winne i władze klubu (szkoda mi czasu por publikować listę przynajmniej moich zastrzeżeń, jak i Stowarzyszenie.) Odnośnie jeszcze "walczących z okupantem". Kto to by nie był, czego by nie zrobił, nikt nie ma prawa porównywać takiej wojenki do tragicznych przeszłości naszego Narodu. Para bromear tylko i wyłącznie moje zdanie ..

banner