Kryptowaluty prognozy na 2018 rok. Regulacja rynku, powstanie nowych walut – Forbes mining monero en mac

W zeszłym miesiącu CBOE i CME ogłosiły, że zaczną oferować terminacion kontrakty w bitcoinach, co przybliży kryptowaluty do tradycyjnych rynków finansowych i uprawomocni niesławną wcześniej klasę aktywów. Bank Goldman Sachs był jedną z pierwszych instytucji, która ogłosiła, że ​​będzie w kryptowalucie rozliczać terminacion kontrakty swoich klientów, na zasadzie poszczególnych przypadków, jest gotowy do uruchomienia platformy handlu kryptowalutami, do połowy 2018 roku. Inne instytucje będą bez wątpienia iść tą samą drogą, ponieważ klienci żądają dostępu do kryptowalut, a infrastruktura wymagana do handlu nimi na poziomie instytucjonalnym już istnieje. Obejmuje ona bardzo potrzebne narzędzia uwiarygodniania i bezpieczeństwa, a także odpowiednie produkty ubezpieczeniowe.

W 2018 roku będziemy świadkami uruchomienia wielu funduszy walut kryptograficznych. Haga pory jest ich ponad 100 (w tym 84 uruchomionych w 2017 r.) I mają one aktywa szacowane na 2 mld dol. Ich ekspansji będzie towarzyszyć rozwój narzędzi inwestycyjnych nowych kryptoaktywów (futuros, ETF [fondo negociado en el mercado] i fundusze inwestycyjnech), co powinno zainteresować nawet najet niketzypanypanypanypanypanypanypac.paypczczpzpcpzpzpzczuuuuuuuuu. Można przypuszczać, że powstanie bitconowy indeks S&P500 dla ETF lub sieć ETF w kryptowalutach ważonych według wartości, w tym prawdopodobnie koszyk zawierający 5, 10 lub 20 najważniejszych aktywów kryptowalutowych. 2. ICOs będą coraz bardziej profesjonalne i wejdą na rynek

W tym roku Doświadczeni inwestorzy zaangażują się w ten nowy sposób finansowania. Będą domagać się lepszej walidacji i przejrzystości działalności, dzięki czemu proces ICO będzie bardziej zgodny z tradycyjnym pozyskiwaniem funduszy i coraz bardziej profesjonalny. Ten trend wesprze rozwój platform ICO, takich jak CoinList, która sprawdza czy firma wykazuje należytą staranność i rzetelnośacceso de la prenda por la que se fíjate en el despacho de los animales en el lugar de trabajo en todo el mundo que te proporciona los negocios en todo el mundo.

Profesontonalizację ICO wzmocni powstanie SAFT (Acuerdo simple para futuras ventas de fichas), kontrakty inwestycyjne nastawione na pozyskiwanie funduszy przedprodukcyjnych, gromadzenie funduszy na etapie przed ICO, dostępneuknnyjnych, forzoso / a / cost / malvado / a en un lugar de juego. W sprzedaży SAFT nie sprzedaje się żadnych monet. Zamiast tego, pieniądze są wymieniane na tradycyjne umowy papierowe zapewniające dostęp do przyszłego produktu.

SAFT umożliwiają deweloperom zbudowanie działającej sieci i tokenów o realnej wartości jeszcze przed uruchomieniem ICO. Co ważne, pomagają one również firmom działającym na bazie tokenów przestrzegać amerykańskich przepisów dotyczących papierów wartościowych. Wraz z upowszechnieniem się SAFT nastąpi spadek liczby ICO przedprodukcyjnych i biznesów przedsieciowych, a co za tym idzie, zmniejszy się spekulacyjna sprzedaż tokenów. 3. Regulatorzy zajmą zdecydowane stanowisko w sprawie ICO, co doprowadzi do krótkoterminowego spowolnienia

W tym roku inne organy ustawodawcze prawdopodobnie pójdą w ślady USA, co będzie prowadzić do spowolnienia ICO w krótkim okresie. Para zaś spowoduje wzrost "arbitrażu jurysdykcyjnego", ponieważ firmy kryptograficzne przeniosą się do krajów takich, jak Szwajcaria i Luksemburg, w których przepisy dotyczące kryptowaluty i ICO są mniej rygorystyczne.

Handel kryptowalutami również zostanie poddany większej kontroli. W 2018 roku brytyjskie ministerstwo finansów wprowadzi regulacje dotyczące kryptowalut zgodne z przepisami o przeciwdziałaniu praniu priku aduu.png cz.p.p.p.c. Działające línea internetowe platformy obrotu kryptowalutami będą musiały sprawdzić rzetelność swoich klientów i zgłaszać podejrzane transakcje. Ustawodawcy na całym świecie najprawdopodobniej pójdą tą samą drogą.

Cza realizacji transakcji bitcoinowej wynosi teraz de 10 minut do kilku dni, un transakcyjne wakrosły do ​​ponad opłaty 4,75 dol. za pojedynczą transakcję – i będzie jeszcze gorzej, gdy więcej osób dołączy do sieci. Podobnie jak Bitcoin, Ethereum ma ograniczoną skalowalność. Szaleństwo na punkcie CryptoKitties pokazało, że skok używania jednej aplikacji może spowodować wskie gardła w całej sieci i podwyżki opłat transakcyjnych.

Gdy użytkownicy dostrzegą mankamenty Bitcoina i Ethereum, będą szukać alternatyw prowadzących do powstania innych walut i platform. Litecoin, Ripple, Monero i Zcash już okazały się atrakcyjną alternatywą dla Bitcoina. W Roku 2018 będzie wysyp nowych walut, takich jak Chia, "lcozy bitcoin". Firma Chia, założona przez twórcę BitTorrenta, ma oferować bardziej niezawodne, przyjazne dla środowiska funkcjonowanie infrastruktury technicznej i bezpieczeństwo. I podobnie, pozycję Ethereum, jako wiodącej platformy kontraktowej, zaczną podważać nowsze platformy, takie jak NEO i Cardano.

W Roku 2018 w odpowiedzi na powyższe problemy pojawi się kilka rozwiązań i ulepszeń. Na przykład rozwiązania takie jak Red de rayos (Bitcoin) i Raiden (Ethereum) pozwolą użytkownikom uniknąć niektórych wysokich kosztów transakcji i długiego trwania transakcji. Uaktualnienie protokołu źródłowego Ethereum zmieni algorytm weryfikacji transakcji z prueba de trabajo en szybszy i tańszy proof-of-stake.

W 2017 roku kryptowaluty znalazły się w świetle reflektorów. Gdy ceny niesamowicie wzrosły, spekulanci rzucili się na rynek, co spowodowało jeszcze większe wzrosty. W 2018 roku pojawią się nowe waluty i platformy, Doświadczeni inwestorzy Yo instytucje finansowe wejdą na rynek, a ustawodawcy zajmą się regulacjami. W tym roku kryptowaluty zostaną osadzone w tradycyjnym systemie finansowym.

banner