Kryptowalutę 5, którą należy obejrzeć w 2018 roku ethpost.ru sobre la billetera de bitcoin

Pierwsze miejsce zajmuje oczywiście bitcoin (Bitcoin), który zachowuje pozycję lidera z wielu powodów. Bitcoin ma najwyższą cenę, popularność, bezpieczeństwo (z powodu niesamowitych zdolności wydobywczych), rozpoznawalność, najbardziej aktywny i racjonalny rozwój. W tej chwili bromea con jedyna kryptowaluta walutowa reprezentowana na tradycyjnych rynkach finansowych w formie kontraktów terminowych notowanych na amerykańskich giełdach CME i CBOE.

Zgodnie z oczekiwaniami, Red de rayos znacząco rozszerzy zakres aplikacji bitcoinowych. Protokół upraszcza skalowanie, umożliwia mikropłatności i natychmiastowe bezpieczne płatności. Entuzjaści bitcoinów nieustannie testują nowe funkcje sieci rayo. Kiedy nowy protokół stanie się dostępny dla zwykłych użytkowników, popularność kryptowaluty znacznie wzrośnie. Lightcoyin (z powodu wytrwałości)

Lightcoyin (LTC / USD) a klon bitcoinowy z innym algorytmem skrótu. Chociaż lightcoin ma podobną anonimowość, badania pokazują, żestá de broma sobre las drogas? Bitcoin na popularności na rynkach darknetowych. Wydaje się, że w w przypadku zakupów towarów i usług na takich stronach prywatność Monero jest bardziej odpowiednia, ale popularność lightcoin tłumaczy się długowiecznością: kryptowalzus en la península de la ciudad de Zota.

Kolejną zaletą lightcoin jest zintegrowana technologia SegWit, więc kryptograficzna waluta jest już gotowa do użycia przez Lightning Network. W ten sposób lightcoin może korzystać z zamiany atomów. Wdrożenie sieci rayo umożliwi wymianę kaset na inne kryptowaluty bez udziału pośredników (giełd). Ponieważ kod światła jest w dużej mierze zsynchronizowany z bitcoinem, skorzysta en z postępu technologicznego jego starszego brata. Eter (z powodu inteligentnych kontraktów)

Ponieważ większość ICO jest prowadzona w formie tokenów ERC-20 w sieci Ethereum, gorączka pierwotnych staży w ostatnich latn znacznie pobudziła zainteresowanie powietrzem i jego kosztami. Jeśli zostaną przyjęte rozsądne zasady w celu ochrony inwestorów przed oszustwami, powietrze będzie w stanie odzyskać zaufanie inwestorów jako platformy wspólnego finansowania.

Drugim poważnym problemem Ethereum jest przedłużające się przejście do systemu hybrydowego Prueba de trabajo / Estaca. Obecnie produkcja eterów na kartach graficznych jest opłacalna, al ostatnio Bitmain oferował ASIC-górników w powietrzu. Prawdopodobnie ich wygląd wpłynie na opłacalność istniejących górników. Nie jest jasne, czy wpłynie to na przejście z Prueba de trabajo i n to to, jak pomyślne okaże się to.

Kod Monero wymaga mniej manipulacji niż „bezpieczny” Procedura wymiany kluczy Zcash (ZEC / USD), iw przeciwieństwie Dash (DASH / USD), w kryptowaluta był uczciwym początek. Niedawna zmiana PoW algorytm, aby zapobiec rozwojowi ASIC górników, wskazuje na zaangażowanie w rozwój produkcji zdecentralizowanej. Z powodu pojawienia się nowej, odpornej na ASIC wersji, szybkość mieszania znacznie się zmniejszyła. De Pozwala a GPU, un nuevo procesorom-górnikom, wrócić do produkcji Monero.

Podobnie jak lightcoin, Vertcoin broma klonem bitcoinowym ze zmodyfikowanym algorytmem mieszającym. Wcześniej zespół programistów ogłosił zamiar zmiany algorytmu, jeśli opracowano dla niego górników ASIC. Najważniejsze jest wyeliminowanie dużych górników / producentów i zapewnienie większej decentralizacji kryptowaluty. Obecnie Vertcoin jest tanią i niezbyt znaną krypto walutą. Podobnie jak lightcoin, może odnieść wiele korzyści z sukcesu Red de rayos.

banner