Kopanie kryptowalut – Electroneum Mobile Miner zarobieni.online monero usd investing

Zanim napiszę więcej o ciekawym sposobie na kopanie kryptowalut przywitam się po dłuższej przerwie! Czas wakacyjny nie sprzyja niestety aktywności komputerowej. Zaległości jednak już dość i przyszedł najwyższy czas na ich nadrobienie! Dzisiaj przedstawię sposób na pozyskiwanie coinów za darmo i niemalże bezobsługowo. Kopanie Kryptowalut inaczej

Sformułowanie ‚kopanie kryptowalut’Tak na prawdę jest umowne, ponieważ programa oferuje symulację prawdziwego miningu. Para obtener información sobre la nube minera, gdzie aplikacja przydziela hashrate proporcjonalnie do rozpoznanej mocy urządzenia. Dzięki temu procesor telefonu nie jest zaangażowany bezpośrednio w proces wydobycia. Można zatem być spokojnym o trwałość podzespołów urządzenia. Sprzęt nie będzie się przegrzewał, jego bateria nie rozładuje się błyskawicznie.

Aplikacja, oprócz koparki, oferuje zintegrowany z nią portfel, na który spływać będą wykopane monety. Dostępny jest on także poprzez przeglądarkę internetową z poziomu komputera. Wypłata następuje automatycznie po wydobyciu 10 ETN. W praktyce są to minimalnie wyższe kwoty, typu 10-15 ETN z „groszami” :). Nie warto więc denerwować się, jeśli po przekroczeniu progu w portfelu jeszcze nie pojawiły się nowe monety :). Używając terminologii górniczej, wydobyty „urobek” na pewno się pojawi. 10 ETN a w przeliczeniu na BTC około 1700 satoshi. Nie jest to dużo, jednak wynik taki dość trudno osiągnąć w ciągu 2-3 dni pobierając BTC z kraników. Tutaj monety „zbierają się” mismo, bez klikania i oglądania reklam.

Kilka słów na temat samego Electroneum. Jest to bardzo młody projekt powstały w 2017 roku w Wielkiej Brytanii z myślą o użytkownikach smartfonów. Twórcy, jak w większości podobnych przypadków, przekonują, że ich kryptowaluta będzie lepsza i szybsza od Bitcoina :). Na pewno to co ją wyróżnia to fakt, że funkcjonuje ona w oparciu o własny łańcuch bloków. A przecież większość nowo wprowadzanych na rynek kryptowalut wykorzystuje sieć Ethereum i dopiero po jakimś czasie przechodzi na swój blockchain. Dużym punktem dla ETN w pojedynku z BTC jest większa anonimowość. Pod tym względem kryptowaluta ta przypomina Monero. Historia transakcji portfela nie jest udostępniona publicznie.

Na chwilę obecną jednostka ETN kosztuje 0,01 USD :). Należy jednak pamiętać, żtiene intencją twórców było zaprojektowanie monety do masowego użycia. Sam fakt, że przewidywana liczba coinów ma wynieść 21 miliardów ma wpływ na taką a nie inną ich wartość. Dobrym prognostykiem dla tej kryptowaluty jest wielkość rynku użytkowników smartfonów, dla których została zaprojektowana. Electroneum ma dać dostęp 350 milionom ludzi z krajów rozwijających się, którzy pozbawieni para usuarios de Finanzas, hacer zasobów ekonomicznych Zachodu. Price Waterhouse Coopers przewidział w raporcie Global Fintech z 2017 roku, ¿Se rynek ten diez verrugas 3 biliony USD. Na pewno popularyzacji Electroneum sprzyjać będą również działania takie, jak dystrybucja monet poprzez aplikację, o której mowa w artykule. Kilka praktycznych rad na koniec!

Na koniec kilka uwag technicznych. Aplikacja musi być włączona i pracować w tle. Telefon musi mieć połączenie z internetem. Co jakiś czas warto to sprawdzić, gdyż zdarza się, że minero sam się wyłącza. Para samo po ponownym uruchomieniu telefonu – włączamy aplikację, wpisujemy PIN i klikamy „START MINING”. Aby zapobiec przypadkowemu zamknięciu i przerwaniu kopania najlepiej zablokować aplikację kłódką.

banner